Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Listoholik - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Listoholik (/showthread.php?tid=5216)

Strony: 1 2 3 4


Listoholik - Paweł - 25.06.2009 08:12 AM

Witam. Czy nie da się nałożyć na tego użytkownika warna, bana czy cokolwiek?
Przecież ten dzieciak zakłóca całkowity porządek na tym forum. Tak..dzieciak...bo dorosła osoba się tak nie zachowuje. Wystarczy że już mi rozwalił dwa tematy w moim dziale listowym.
Ja nie wiem.. gdzie się tacy rodzą?!
Błagam! Ja chcę w spokoju prowadzić listę!


- Listoholik - 25.06.2009 10:13 AM

wstałem rano, chcąc z uśmiechem przywitać nowy dzień, a tu znowu dzieciaki ujadają.. a jednak to prawda, że o muzyce rozmawiać nie potrafią, tylko wynajdują inne tematy..
ale przynajmniej stałem sie tematem, nikt tu jeszcze takowego się nie dorobił...

Paweł, nie warto, darowałbyś już to sobie, i prowadził swoją listę w spokoju!
choć wątpię, czy w ogóle zaczniesz ją prowadzić, bo jak na razie to wróciłeś by się ze mną drażnić.. wielce dojrzały i poważny człowiek się znalazł, psiakrew!


- Paweł - 25.06.2009 10:19 AM

Hahahahahaha Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Nie no się uśmiałem. Widziałem w życiu wielu idiotów, ale tak śmiesznego już nie.
Jeśli te Twoje idiotyczne ironie są rozmowami o muzyce to ja proponuję iść się leczyć.
Listoholik napisał(a):Paweł, nie warto, darowałbyś już to sobie, i prowadził swoją listę w spokoju!
Chciałem, ale widać że Ty wolisz się ze mną drażnisz...czy ja coś o Tobie pisałem? Wróciłem do postowania listy to zaraz zacząłeś spamować by tylko jak najwięcej osób obrazić. Czy Ty czerpiesz jakąś przyjemność z takiego postępowania? Płacą Ci za to?
(to są pytania retoryczne, wolałbym odpowiedź od admina :/ )


- Paweł - 25.06.2009 10:24 AM

Cytat:tłumacz sobie jak chcesz
ale prawda jest taka, że ja już wyrosłem z Waszych piaskownic

to dobrze, że nie postowałeś wcześniej list

wiem, że bronisz dostępu do swego świata.. ale lepiej umyj się i idź spać

bosz, te dzieciuchy gorsze od gremlinów

TY, prz i Paweł jesteście wyznacznikiem tej "niby porządności"
normalnie odezwijcie się do mnie 1 czerwca, wystawię Wam laurkę

druga w nocy, a ty ciągle nie śpisz, tylko czekasz na mój komentarz.. a ja rozczaruję cię i nic już NA TEMAT nie napisze, bo ponoć się już nie odzywam..
z ironiczną i bezczelną osobą nie mam już zamiaru rozmawiać.. miałaś się umyć i iść spać, a ciągle siedzisz zapocona na forum i rozwijasz każde moje słowo w niekończącą się opowieść bzdurnej uzi

innymi słowy: chłamu muzycznego

przecież to ty szczekasz jak mały ratlerek, a na dodatek chory na rozwolnienie
Rozumiem że to są Twoje bardzo dojrzałe posty. Zacząłeś atakować, inni zaczęli się bronić to Ty zaczynasz z tą ich dziecinnością. Wiesz co? Śmieszny jesteś... Potrafisz tylko jeździć po kimś. Schowaj się z tą swoją muzyką a Twoje słowa są gówno warte (tak jak cały Ty). Dziękuję.


- Listoholik - 25.06.2009 10:24 AM

Paweł napisał(a):Widziałem w życiu wielu idiotów, ale tak śmiesznego już nie.

dziękuję. ale wiem coś na ten temat: kto pisał mi idiotyczne rzeczy na gg, choć w ogóle z toba rozmawiać nie miałem ochoty..? a kto teraz zakłada jakieś niebywale mądre i kreatywne muzyczne wątki?


ps. jak patrzę na to poświęcanie czasu i cytowanie.. to może jeszcze doczekam się pracy magisterskiej na swój temat w niedalekiej przyszłości, tzn. dalekiej Icon_mrgreen


- Paweł - 25.06.2009 10:28 AM

Listoholik napisał(a):dziękuję. ale wiem coś na ten temat: kto pisał mi idiotyczne rzeczy na gg, choć w ogóle z toba rozmawiać nie miałem ochoty..?
Rozumiem.. przepraszam jaśnie panie że wiele miesięcy temu z dwa razy do Ciebie napisałem w dobrych intencjach by porozmawiać o muzyce. Zapomniałem że z takimi potworami się gadać nie da. Przepraszam, nie wiedziałem jeszcze do końca o Twojej "dziecinności" jeszcze wtedy. A jak się nie ma ochoty z kimś gadać to się to mu piszę. Nie myślałem, że będę musiał Cię tego uczyć. Ja nie mam ochoty na Twoje bezsensowne posty na moim podforum i co? Mimo to dalej spamujesz!
Listoholik napisał(a):a kto teraz zakłada jakieś niebywale mądre i kreatywne muzyczne wątki?
Nie wiem kto... ja założyłem ostatnio jedynie temat z najnowszym notowaniem mojej listy więc nie wiem ocb.

Listoholik napisał(a):ps. jak patrzę na to poświęcanie czasu i cytowanie.. to może jeszcze doczekam się pracy magisterskiej na swój temat w niedalekiej przyszłości, tzn. dalekiej Icon_mrgreen
Takim idiotą nawet nie zamierzam zawracać sobie głowy. Chcę tylko żebyś wreszcie się odpierdzielił ode mnie!


- Listoholik - 25.06.2009 10:30 AM

Paweł napisał(a):Takim idiotą nawet nie zamierzam zawracać sobie głowy.


jak nie zamierzasz zawracać sobie głowy, skoro sam zakładasz taki temat i oczekujesz odpowiedzi tak pięknie mnie nazywając?


- Paweł - 25.06.2009 10:32 AM

Listoholik napisał(a):jak nie zamierzasz zawracać sobie głowy, skoro sam zakładasz taki temat i oczekujesz odpowiedzi tak pięknie mnie nazywając?
A co mam bezczynnie siedzieć i patrzeć jak kompromitujesz się na forum swoimi bezsensownymi wypowiedziami? Śmieszny jesteś... moja siostra jak miała 3 latka była mądrzejsza niż Ty...


- Listoholik - 25.06.2009 10:34 AM

Paweł napisał(a):mam bezczynnie siedzieć i patrzeć jak kompromitujesz się na forum

czyli to wszystko w mojej obronie: z tobą u boku do kompromitacji już nie dojdzie, będziesz moim starszym mądrzejszym kolegą, widzisz, że tez wcześniej na to nie wpadłem Icon_wink2

Paweł napisał(a):moja siostra jak miała 3 latka była mądrzejsza niż Ty...

z pewnościa tak właśnie było, a wieku lat 7 już się habilitowała..
dlaczego ty nie poszedłes w jej ślady, co?


- Paweł - 25.06.2009 10:36 AM

Dobra... z dzieciakiem rozmawiać nie będę. No bez przesady...głupota ludzka może być duża ale są jakieś granice!
Czekam na odpowiedź któregoś z modów.


- Konrad - 25.06.2009 10:57 AM

Panowie jeśli macie do siebie jakieś ale to proszę to załatwiać na PW


- AKT! - 25.06.2009 12:48 PM

Pawle, dlaczego zawsze jak triumfalnie wracasz na forum na kolejne kilka tygodni prowadzenia listy, żeby później zawiesić ją jak Ci się znudzi, to musisz robić wokół siebie niepotrzebny szum m.in. poprzez zakładanie takich tematów? Po co to wszystko?


- Paweł - 25.06.2009 12:59 PM

Jezu...naprawdę nic nie rozumiecie?
Chciałem sobie po cichu przyjść, wrócić do prowadzenia skromnej listy..a tak sobie bez żadnego rozgłosu. No to oczywiście Listoholik przyszedł i zrobił z mojej listy burdel. No to co mam zrobić jeszcze żeby wreszcie przestał się tak bawić? :/


Dobra macie rację...spróbuje go ignorować... może mu się odechce po jakimś czasie.


- furbul - 25.06.2009 01:09 PM

Paweł napisał(a):No to co mam zrobić jeszcze żeby wreszcie przestał się tak bawić? :/
Jeśli nie chcesz, aby ktoś komentował Twoją listę, napisz mu na PW, że nie życzysz sobie jego postów w swoich wątkach. Możesz też poprosić któregoś z modów, aby usuwali posty niechcianej osoby z Twoich wątkach. Nikt na forum nie chce takich nieprzyjemnych sytuacji.


- Paweł - 25.06.2009 01:11 PM

furbul napisał(a):Jeśli nie chcesz, aby ktoś komentował Twoją listę, napisz mu na PW, że nie życzysz sobie jego postów w swoich wątkach.
Myślisz że ja go nie prosiłem?
furbul napisał(a):Możesz też poprosić któregoś z modów, aby usuwali posty niechcianej osoby z Twoich wątkach.
No jeśli właśnie Konrad mnie olał znaczy że chyba nie mogę...
furbul napisał(a):Nikt na forum nie chce takich nieprzyjemnych sytuacji.
A ja chciałem? Ja tu jestem w dobrych intencjach...ale są pewne granice, jeśli ktoś mi robi z działu burdel, naśmiewa się jak głupi, krytykuje, obraża...czy to nie jest na pewno naruszenie regulaminu?

No ale dobra cóż...
Myślałem że tu panuje jakaś sprawiedliwość. Wobec tego już się zamykam i przepraszam za wywołanie chaosu na forum. Można usunąć wątek. Icon_frown


- uzi - 25.06.2009 01:53 PM

hoho, widzę, że się zrobiło kółko adoracji Listoholika. no nie spodziewałam się.

jak dla mnie, to ten temat JEST potrzebny, tylko nie powinien się nazywać "Listoholik", tylko "Ostrzeżenia i banicje" i nie powinien go zakładać Paweł, tylko admin albo mod.
naprawdę, nie wiem dlaczego to forum pod tym względem różni się od innych. nikt tu nie chce spokoju, porządku?
Listoholik napisał(a):a jednak to prawda, że o muzyce rozmawiać nie potrafią, tylko wynajdują inne tematy..
proszę cię, przejrzyj swoje posty i oszacuj, jaki procent stanowią wypowiedzi o muzyce.
Konrad napisał(a):Panowie jeśli macie do siebie jakieś ale to proszę to załatwiać na PW
jestem przeciw. takie sprawy się załatwia na forum, tylko, jak już wspomniałam, nie robi tego zwykły user.
Paweł napisał(a):spróbuje go ignorować...
jak chcesz, ale moim zdaniem nie powinieneś. nikt nie powinien.

trolli się nie ignoruje, tylko banuje.


- Paweł - 25.06.2009 02:02 PM

Ale jeśli nie da się nic zrobić to cóż... Icon_wink2


- uzi - 25.06.2009 02:05 PM

Paweł napisał(a):Ale jeśli nie da się nic zrobić to cóż...
doprawdy?


- Paweł - 25.06.2009 02:07 PM

Ale tu ewidentnie widać że administracja nie chce nic w tym kierunku zrobić. Więc żadne regulaminy nie pomogą. No bo co.. do sądu podasz? Już daj spokój... myślałem, że panuje tu choć odrobina sprawiedliwości, ale przeliczyłem się. Już trudno, nic nie zrobię. Zakończmy już ten spór.


- uzi - 25.06.2009 02:15 PM

Paweł napisał(a):Ale tu ewidentnie widać że administracja nie chce nic w tym kierunku zrobić.
tak.
widzę.
i trochę dziwnie się czuję z tym faktem.

czyli tu generalnie można wszystko?
no dobra.