Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Linkin Park - She Couldn't - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Linkin Park - She Couldn't (/showthread.php?tid=52104)



Linkin Park - She Couldn't - kacper130700 - 13.08.2020 07:54 PM

Z okazji 20-lecia wydania albumu "Hybrid Theory" amerykańska grupa Linkin Park zapowiedziała wydanie specjalnej reedycji pt. "Hybrid Theory: 20th Anniversary Edition”, która trafi do sprzedaży 9 października br. i udostępniła nigdy wcześniej niewydany utwór zatytułowany "She Couldn't" z 1999 roku.




RE: Linkin Park - She Couldn't - prz_rulez - 13.08.2020 09:45 PM

Kurde, takie zarabianie na czyichś zwłokach jest naprawdę przykre...
I jeszcze te fotki, które ze stanem końcowym relacji w zespole mają raczej niewiele wspólnego...


RE: Linkin Park - She Couldn't - Dobromiera - 13.08.2020 09:55 PM

No już bez przesady, co jakiś czas jakaś słynna płyta ma kolejną reedycję z dołączonymi kolejnymi odrzutami - nie widzę różnicy między tym, a ostatnio wypuszczonymi odrzutami z "Goats Head Soup" Kamyków...
Inna sprawa że poza największymi psychofanami tych wykonawców, nikt nie potrzebuje tych piosenek Icon_wink


RE: Linkin Park - She Couldn't - EVENo - 13.08.2020 10:25 PM

Artur.O napisał(a):poza największymi psychofanami
Nie jestem psychofanem, więc piszesz bzdury Icon_razz2 Piosenka jest w porządku, choć na Hybrydę faktycznie niezbyt pasowała. Moim zdaniem bardzo fajna ciekawostka.

prz_rulez napisał(a):jeszcze te fotki, które ze stanem końcowym relacji w zespole mają raczej niewiele wspólnego
Kiedyś byli piękni i młodzi Icon_razz2 Przesadzasz na pełnej linii. Wiadomo, że jest tu dużo zabiegu marketingowego, ale właśnie z tych fotek można wynieść coś dobrego. Co mieli Twoim zdaniem pokazać? Popełnione błędy?


RE: Linkin Park - She Couldn't - Dobromiera - 13.08.2020 11:22 PM

No, ale sam piszesz, że to ciekawostka Icon_razz2 no chyba, że na tyle fajna, że może np. trafić na listę. Może przesadziłem z tym psycho-.


RE: Linkin Park - She Couldn't - EVENo - 13.08.2020 11:57 PM

Chyba na tyle fajna Icon_razz2 Na pewno lepsze, niż cokolwiek z dwóch ostatnich płyt, a dla wielu fanów pewnie i czterech, więc ten utwór tak naprawdę może być bardziej atrakcyjny do zwykłych słuchaczy, niż psychofanów Icon_wink


RE: Linkin Park - She Couldn't - AKT! - 17.08.2020 10:27 AM

ja ich wtedy uwielbiałem; musiałem włączyć
rzeczywiście nie pasuje do "hybrid theory", ale ma coś z klimatu ich nagrań z tamtego okresu, choć raczej bisajdów, odrzutów i remiksów
zgadzam się z arturem, że okolicznościowe reedycje to powszechna praktyka i nie widzę w tym nic złego


RE: Linkin Park - She Couldn't - Adam1992 - 17.08.2020 10:47 PM

Mi ten kawałek pasowałby na "Minutes To Midnight", na hybrydę zdecydowanie nie. Icon_wink

Ląduje na liście.