Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) (/showthread.php?tid=51479)



Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Szymek79 - 03.07.2020 11:00 AM

"Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)" z gościnnym udziałem Ani Dąbrowskiej i Abradaba to nowy singiel krakowskiego dj'a i producenta Gromeego.

[Obrazek: 61KRsQxCueL._SS280_.jpg]




RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - AKT! - 06.07.2020 12:24 PM

straszna sraka


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Dobromiera - 06.07.2020 12:35 PM

Kolaboracja Ani Dąbrowskiej i Abradaba pewnie byłaby ciekawa.
Kolaboracja Gromały, Ani i Abradaba już z daleka wygląda strasznie.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - EVENo - 06.07.2020 12:45 PM

(06.07.2020 12:35 PM)Artur.O napisał(a):  Kolaboracja Ani Dąbrowskiej i Abradaba pewnie byłaby ciekawa.
Kolaboracja Gromały, Ani i Abradaba już z daleka wygląda strasznie.

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Jeszcze nie słuchałem, ale już mi smutno, że Abradab dał mu się zaprosić.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - kajman - 06.07.2020 01:14 PM

A ja się spodziewałem po takim składzie czegoś znacznie gorszego.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Kuba1201 - 06.07.2020 01:36 PM

Kolaboracja faktycznie wygląda strasznie, ale i tak utwór jest jeszcze gorszy, niż się spodziewałem.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - EVENo - 06.07.2020 02:10 PM

Wasze komentarze sprawiają, że coraz bardziej nie mogę się doczekać, żeby to usłyszeć Icon_mrgreen


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - AKT! - 06.07.2020 02:44 PM

szkoda mi artystycznie dąbrowskiej, wiem, że to było trudne do uniknięcia, bo jednak jakoś musi płacić rachunki, a takie numery na to pozwalają, ale był czas, że nagrywała najlepszy pop w polsce i to do swoich własnych tekstów, co zwykle jest u nas połączeniem z gruntu złym


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - EVENo - 06.07.2020 08:22 PM

Meh, miałem nadzieję na coś znacznie gorszego Icon_lol To prawda, że Gromee brzmi tu jakby chciał być mistrzem tłustych bitów, to prawda, że Abradab brzmi tu jakby nie był reprezentantem old-schoolowego rapu i to prawda, że Dąbrowska momentami brzmi jakby stała za blisko mikrofonu... ale całość jest tylko nieprzekonująca. Z drugiej strony dobrze, bo "srakę" zapamiętałbym na długo, a o tym po prostu zapomnę.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Tomekk - 06.07.2020 11:05 PM

AKT! napisał(a):straszna sraka
a mi się podoba. Nie wiem czemu, bo raczej Gromeego omijam szerokim łukiem, ale do Ani mam sentyment.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Adam1992 - 25.07.2020 01:51 PM

"Straszna sraka" to był kawałek z Bedoesem i Golcami, a to jest całkiem sympatyczny utwór, o ile dacie sobie wmówić, że Gromeego tu nie ma.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Miszon - 25.07.2020 02:35 PM

(06.07.2020 02:44 PM)AKT! napisał(a):  szkoda mi artystycznie dąbrowskiej, wiem, że to było trudne do uniknięcia, bo jednak jakoś musi płacić rachunki, a takie numery na to pozwalają, ale był czas, że nagrywała najlepszy pop w polsce i to do swoich własnych tekstów, co zwykle jest u nas połączeniem z gruntu złym
Tak, smutno to się potoczyło...


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - inżynierek - 25.07.2020 04:31 PM

(25.07.2020 01:51 PM)Adam1992 napisał(a):  "Straszna sraka" to był kawałek z Bedoesem i Golcami, a to jest całkiem sympatyczny utwór, o ile dacie sobie wmówić, że Gromeego tu nie ma.
E tam. Tamto z Bedoesem i Golcami to znakomity utwór (a dodam że niemal żadna komercyjna piosenka nie dorasta temu do pięt). Gromeego ogólnie raczej sobie cenię, głównie ze względu na świetny Spirit (kiedy to było! Icon_wink) a i ten utwór zły nie jest, choć początek delikatnie koszmarzy.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Tomekk - 25.07.2020 04:48 PM

Bardzo dobry jest to numer.
Może być polskim przebojem lata.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Kondziowsky - 25.07.2020 10:24 PM

Straszna sraka to bardzo dobre określenie. Tutaj nikt nie jest w swoim naturalnym środowisku poza "wirtuozem" Gromee'm Icon_razz2 meh.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - kacper130700 - 26.08.2020 11:34 PM




RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - neo01 - 27.08.2020 08:32 AM

Nie ująłbym tak tego, ale muszę się niestety zgodzić z kolegą Konradem - groch z kapustą, to najdelikatniejsze określenie, jakie przychodzi mi do głowy.
Albo totalne 0.


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - Miszon - 27.08.2020 08:56 AM

Ktoś wie, jaki to punkt regulaminu złamał ten numer, że został usunięty z festiwalu w Opolu?


RE: Gromee feat. Ania Dąbrowska & Abradab - Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) - kacper130700 - 27.08.2020 10:27 AM

Oficjalnie nie wiadomo, ale myślę, że został usunięty z konkursu "Premier", gdyż to jest nowa wersja wypuszczonego 10 kwietnia zeszłego roku singla "Love Me Now", a w regulaminie jest napisane, że utwory "muszą posiadać oryginalną muzykę i tekst w języku polskim (nie mogą być opracowaniami melodii ludowych, nie mogą być coverami)".