Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Editors - In This Light and On This Evening - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Editors - In This Light and On This Evening (/showthread.php?tid=5130)

Strony: 1 2 3


- Gary - 29.09.2009 11:39 PM

Zastanawiałem się czy ściągać, ale posłuchałem fragmentów na youtube i każdy utwór jest lepszy od "Papillona", a elektronika jeśli jest, to nie tak nachalna. Icon_wink2


- michal91d - 30.09.2009 05:13 PM

ale to nie to samo co chociażby "An End Has A Start". Stało się to, czego się obawiałem - brakuje siły gitar...
fragmenty płyty można już przesłuchać na YT (i nie tylko Icon_razz ), więc pokuszę się o małe podsumowanie:
In This Light And On This Evening - głos Toma... hm... melorecytacja... ciekawy utwór, zapadający w pamięć, ale czegoś mu brakuje
Bricks And Mortar - byłby świetnym nagraniem, gdyby pojawiły się w nim gitary z tytułowego nagrania z ostatniej płyty...
Papillon - jeden z lepszych utworów na płycie, ma energię i to coś, co przyciąga uwagę i sprawia, że chce się słuchać go jeszcze więcej
You Don't Know Love - najlepszy utwór na płycie, momentami melodia przypomina tę z "Lay All Your Love On Me", świetne syntezatory (momentami nawet jakby orientalne), chórki, energetyczna końcówka - to chyba jedyny utwór, w którym nie brakuje mi gitar Icon_mrgreen - świetny
The Big Exit - a to chyba najsłabszy utwór płyty
The Boxer - ciekawy beat, ten instrument (syntezator?) hipnotyzuje, pianino i głos Toma, który sprawia, że ten utwór, choć może nie jest perfekcyjny, to ma klimat
Like Treasure - chyba najbliższy temu, co tworzyli ostatnio panowie z Editors (+ nie wiem czemu - Coldplay), choć to czołówka płyty to przydałyby się gitary w refrenie Icon_razz
Eat Raw Meat = Blood Drool - bardzo ciekawy i interesujący utwór pełny syntezatorów, ale mógłby być krótszy Icon_mrgreen
Walk The Fleet Road - zastanawiam się, co ten utwór robi na tej płycie... dodaje klimat? gdyby były gitary to może... Icon_razz


- saferłel - 30.09.2009 06:27 PM

Gitary, gitary i gitary.... Icon_wink2 Ja dzisiaj wieczorem MOŻE przesłucham, to się wypowiem co sądzę, takie pierwsze wrażenie. A na razie zmykam do historii.


- Gary - 04.10.2009 09:30 PM

michal91d napisał(a):In This Light And On This Evening - głos Toma... hm... melorecytacja... ciekawy utwór, zapadający w pamięć, ale czegoś mu brakuje
A ja jestem skłonny zaryzykować opinię, że to najlepszy utwór, który wyszedł spod ich ręki. Mi tu nic nie brakuje. Icon_wink2