Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Bladych Loków - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Bladych Loków (/showthread.php?tid=51208)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - tomas585 - 20.06.2020 12:21 AM

Podwodny
Poranna bryza


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - kajman - 22.06.2020 07:36 PM

Tak się złożyło, że daję po jednym utworze z trzech ostatnich płyt. Chyba są lepsze rzeczy niż ten ostatni utwór, ale jako cover jest rewelacją więc nie wyobrażam sobie, żeby go nie było.
Upadasz
Vulcana
Skóra


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - Lilian - 22.06.2020 10:48 PM

Pomachajmy samolotom
Rozrywka hipnotyka


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - kajman - 22.06.2020 11:02 PM

Samoloty Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - thestranglers - 23.06.2020 07:18 AM

KONIEC PRZYJMOWANIA PROPOZYCJI



RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - EVENo - 23.06.2020 07:30 AM

Trochę więcej osób skorzystało z opcji jednej propozycji i nie wygląda to tak męcząco Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - kajman - 23.06.2020 07:34 AM

To taki męczący top ma być? Dla mnie jeden z najlepszych w ostatnich latach. Na 26 utworów 20 zabrzmiało mi znakomicie.


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - Miszon - 23.06.2020 07:42 AM

pytanie gdzie tego posłuchać


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - EVENo - 23.06.2020 08:26 AM

(23.06.2020 07:34 AM)kajman napisał(a):  To taki męczący top ma być? Dla mnie jeden z najlepszych w ostatnich latach. Na 26 utworów 20 zabrzmiało mi znakomicie.

Każdy top jest męczący jak ma +30 utworów


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - neo01 - 23.06.2020 12:00 PM

Niestety to granie w większej ilości jest jak najbardziej męczące. I te 26 kawałków to jest aż nadto jak dla mnie.


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - thestranglers - 23.06.2020 12:47 PM

Przesłuchałem już na spokojnie pierwszych 21 kawałków i przychylam się do zdania poprzednika. W nowszych utworach usłyszałem dość sztuczne silenie się na melodyjność, zaś w pierwotnym okresie irytuje mnie ta wszechobecna trąbka. Na szczęście dziesięć kompozycji zostawiłem, bo zależy mi na punktach dla bądź co bądź (póki co trzech) ulubieńców.


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - AKT! - 23.06.2020 04:21 PM

Miszon napisał(a):pytanie gdzie tego posłuchać
tutaj na przykład:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL9PhHDwtP6jkcXPBt2j6-N7NJZ_MOnLdW
Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - Miszon - 23.06.2020 04:32 PM

Soczek


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - AKT! - 23.06.2020 05:09 PM

Punk ska to zdecydowanie nie moja broszka. Zwłaszcza w takim wydaniu bez ładu i składu na jedno kopyto. Nie jestem w stanie pojąć, jak kajmanowi z jego ekstrawagancjami takie łubudubu może się podobać, ale to nie moja rzecz. Z trudem wymodziłem dziesiątkę, ale tak naprawdę jakkolwiek in plus wyróżniły mi się tylko trzy numery i to trudno mi powiedzieć na ile -- może wyłącznie w przeciwwadze do ogólnego niskiego standardu tej muzyki. Niektóre numery, gdyby były bardziej o czymś i nie miałyby tej daremnej trąbki, pewnie wypadłyby lepiej, nawet mimo dość generycznej i mało wyrazistej produkcji. Mam nadzieję, że nie uraziłem nikogo, komu ta muzyka się podoba, ale chciałem wypowiedzieć swoje zdanie, skoro już przesłuchałem ten zestaw i zrobiłem nam plejlistę. To moje drugie spotkanie z muzyką tej formacji i raczej ostatnie, dlatego chciałem ten temat jakoś podsumować Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - kajman - 23.06.2020 05:36 PM

Dla mnie jest tam mnóstwo czadu, kapitalne dęciaki i świetny wokal. I poza tym naprawdę znakomite kawałki.
Texty jako takie nie mają wpływu na ocenę, ale w większości są na wielki plus. Inna sprawa, że w zasadzie to tylko trzy ostatnie płyty trzymają rewelacyjny poziom, bo większość z tego, co pojawiło się z wcześniejszych brzmi zdecydowanie gorzej.


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - Sundrajta - 23.06.2020 05:44 PM

Miszon napisał(a):pytanie gdzie tego posłuchać
I jeszcze tutaj:


Brakuje czterech piosenek z dwóch pierwszych płyt (ja je sobie dodałem z plików lokalnych).


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - EVENo - 23.06.2020 06:03 PM

Po Waszych reakcjach spodziewałem się najgorszego, ale to bardzo udany Top. Trąbka faktycznie zazwyczaj gra dosłownie to samo i to z pewnością ogromny minus, ale koniec końców cieszę się, że poznałem bliżej ten zespół, bo był tego wart. Bardzo Woodstockowa muzyka, chętnie pobawiłbym się na ich koncercie. Większość utworów to solidne 7/10.


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - Miszon - 23.06.2020 06:03 PM

kajman jest nieodgadniony po prostu: niby nie lubi piosenki francuskiej, a lubi Zaz, która jest kwintesencją współczesnej piosenki francuskiej.Tutaj jest dużo dość bezsensownego, zabałaganionego hałasu, bałagan mimo że to proste granie, a kajman zachwycony.
Nie utrafisz Icon_wink .


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - AKT! - 23.06.2020 06:26 PM

Miszon napisał(a):Zaz, która jest kwintesencją współczesnej piosenki francuskiej
raczej jednak trochę wstecznej Icon_wink ale to sztandarowa francużczyzna, prawda

kajman napisał(a):Dla mnie jest tam mnóstwo czadu, kapitalne dęciaki i świetny wokal. I poza tym naprawdę znakomite kawałki.
ja lubię punkrockową energię, ale tutaj jest do granic powtarzalna; no i chciałoby się zagrać mocniej, ale wtedy te "dęciaki" (czyli trąbka i puzon w sumie) jeszcze bardziej by odstawały

zgadzam się za to z eveno, że to woodstockowe granie Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bladych Loków - Miszon - 23.06.2020 07:46 PM

Tak, wstecznej, ale w sensie że śpiewa teraz a nie 40 lat temu