Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me (/showthread.php?tid=50801)



Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - Szymek79 - 16.05.2020 12:04 AM

"Rain On Me" nagrane we współpracy z Arianą Grande to drugi singiel jakim Lady Gaga zapowiada swój szósty studyjny album "Chromatica", który trafi do sprzedaży 29 maja. Premiera singla 22 maja.

[Obrazek: lady-gaga-ariana-grande-rain-on-me-tgj-600x600.jpeg]




RE: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - Tomekk - 16.05.2020 08:57 AM

Ciekawe jak im wyjdzie ten duet.
takie połączenie może przynieść coś dobrego.
na yt są już jakieś przecieki, ale nie wiadomo czy tak będzie brzmiał singiel.


RE: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - AKT! - 16.05.2020 08:55 PM

Okładka fajna, w stylu kina sci fi klasy b, zobaczymy, jak piosenka


RE: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - Szymek79 - 22.05.2020 08:04 PM




RE: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - Gaspard - 22.05.2020 11:21 PM

To jest takie... mało gagowe. Jakoś brakuje mi tej pompy, którą cechowały się jej pierwsze albumy i brzmi jakby mogła to wykonać prawie każda inna wokalistka. No a Gaga na "Fame Monster", "Born this Way" czy nawet "Artpop" to mimo wszystko była marka, do której niewielu mogło się nawet zbliżyć. No a dodatkowo potem wjeżdża Ariana, która czyni całość jeszcze bardziej nijaką i taką... przesadnie dziewczęconastolatkową.

Mam wrażenie, że Gaga gdzieś po drodze zgubiła ten pazur, który jej towarzyszył dekadę temu (i nie mówię tu akurat o sukience z mięsa, połykaniu różańca i lateksowych zakonnicach Icon_razz2). Szkoda mi tego kierunku który obrała, zdecydowanie bardziej wolałem ją jako ikonę rewolucjonizującą rynek muzyczny oraz wyznaczającą nowe trendy, a nie za nimi podążającą. No ale cóż, ma jeszcze dużo czasu przed sobą, może uda jej się dokonać jeszcze czegoś przełomowego. Może nawet na nadchodzącym albumie, kto wie?


RE: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - AKT! - 23.05.2020 06:12 PM

brakuje refrenu, ale jest energia; ogólnie na plus, lepsze niż cokolwiek na "art popie"


RE: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - kajman - 23.05.2020 06:41 PM

Mi to brzmi jak przeciętna Madonna.


RE: Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me - dejmieeen - 23.05.2020 06:50 PM

A mi się podoba. Słyszę inspiracje latami 90-tymi i french housem, w przyzwoitym wykonaniu. Nie wiem, czy Ariana jest tu potrzebna, mimo iż dobrze brzmi. Trzeba jednak przyznać, że z marketingowego punktu widzenia jej obecność jest strzałem w dziesiątkę. Album Germanotty zapowiada się, póki co, dobrze, ale pogromu na skalę "Narodzin gwiazdy" ciężko oczekiwać.