Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Propozycja zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Classic Top 20 (/forumdisplay.php?fid=169)
+--- Wątek: Propozycja zmiany (/showthread.php?tid=50636)

Strony: 1 2


RE: Propozycja zmiany - adameria - 10.05.2020 10:13 AM

Opcja nr 1.

Te listy to byty niezależne i co mnie to obchodzi, że coś było na mct30.
Kompletnie nie rozumiem tego wydumanego problemu.
Czy to jest jakiś system edukacji, że jak ktoś nie zdał matury, to nie może iść na studia?
Natomiast sztywna data za jakieś 2 lata zacznie usztywniać i postarzać classica.
Jak ktoś chce wrzucać utwory pięcioletnie, to dlaczego ma nie mieć takiej szansy jak dotychczas?
Nie rozumiem... sorry...


RE: Propozycja zmiany - EVENo - 10.05.2020 10:24 AM

adameria napisał(a):Jak ktoś chce wrzucać utwory pięcioletnie, to dlaczego ma nie mieć takiej szansy jak dotychczas?
Moim zdaniem największy problem siedzi właśnie w tej absurdalnej dla pojęcia "classic" liczbie lat. Gdyby przenieść to do świata gier, to konsola PlayStation 4 to już retro Icon_mrgreen


RE: Propozycja zmiany - adameria - 10.05.2020 10:27 AM

To, że utwory pięcioletnie mają bardziej pod górkę, to inna sprawa.
Skoro tak jednak przyjęliśmy na początku - ja nie widzę sensu postarzania tej listy.


RE: Propozycja zmiany - EVENo - 10.05.2020 10:38 AM

Z tego co widzę tylko jedna osoba zagłosowała na opcję numer 2. Jeśli nikt do niej nie dołączy, to proponuję otworzyć nowe głosowanie tylko z opcjami 1 i 3.


RE: Propozycja zmiany - thestranglers - 10.05.2020 10:46 AM

A ja poproszę kajmana o deklarację wprost, że w przypadku nieprzejścia wersji nr 3 zaprzestanie prowadzenia mcct.


RE: Propozycja zmiany - kajman - 10.05.2020 11:07 AM

Nie chciałem tego pisać, żeby nic nie sugerować, ale faktycznie nie zamierzam brać udziału w zabawie i w związku z tym także jej nie prowadzić. Dla mnie to po prostu traci sens.


RE: Propozycja zmiany - kajman - 15.06.2020 05:39 PM

Jakby ktoś chciał zagłosować to jeszcze trochę ponad trzy godziny zostały.


RE: Propozycja zmiany - Sundrajta - 15.06.2020 06:15 PM

Przekonałeś mnie. Icon_lol
Dla mnie sens ma tylko numer 3 i myślę odwrotnie niż adameria, bowiem w tym czasie pojawiła się MCT30 i można było na niej zgłaszać znaczące dla nas nowości. Icon_idea
I co teraz po pięciu latach znowu je będziemy musieli oceniać? Ale co to zmieni w ich odbiorze, coś to wtedy nie osiągnęło sukcesu, a teraz będzie hitem, zmieni cokolwiek?
Dla mnie niczego nie zmieni wbrew pozorom i dlatego jestem przeciw dodawaniu takich świeżynek... Icon_twisted


RE: Propozycja zmiany - kajman - 15.06.2020 09:17 PM

Czyli wszystko jest jasne. Od tej pory zgłoszony utwór musi pojawić się pierwszy raz przed 9.08.2015.


RE: Propozycja zmiany - Yacy - 15.06.2020 09:20 PM

a tak bardziej oficjalnie i logicznie nie da rady? Icon_wink2
bo ja nie wiem gdzie się ma pojawić pierwszy raz Icon_razz


RE: Propozycja zmiany - thestranglers - 15.06.2020 10:07 PM

hehe, najmłodszy klasyk może być z 8 sierpnia 2015 r.


RE: Propozycja zmiany - inżynierek - 15.06.2020 10:24 PM

Czyli np. Lean On czy Tak ma być by się łapało. Ale oczywiście na ten drugi trzeba chwilę poczekać. Icon_wink


RE: Propozycja zmiany - thestranglers - 15.06.2020 10:26 PM

inżynierek napisał(a):Ale oczywiście na ten drugi trzeba chwilę poczekać.
8 czerwca wydany, więc już nie