Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode (/showthread.php?tid=50341)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - AKT! - 27.04.2020 08:08 PM

widzę, że dołączasz do teamu #bezsensu


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - dannar - 27.04.2020 08:16 PM

Construction Time Again


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Kuba1201 - 27.04.2020 08:19 PM

Construction Time Again


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Dobromiera - 27.04.2020 09:17 PM

(27.04.2020 07:25 PM)AKT! napisał(a):  
Yacy napisał(a):mówicie, że Spirit jest słabszy od SOTU?
nie, ale jak dotąd nie było chętnych do głosowania na SOTU (poza mną)
Ja "wesprę" Dźwięki jak tylko poleci Dusza Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Kalypson - 27.04.2020 09:37 PM

Ja właściwie lubię najbardziej ich ostatnie płyty, te pierwsze są... dziwne, ale intrygujące, te z lat dziewięćdziesiątych zbyt depresyjne. Duży misz-masz ten zespół. Na pewno do końca będę wspierał (czy raczej nie głosował na...) świadomie Spirit, Delta Machine i Sounds Of The Universe.

Teraz może być:
Violator
bo dostał już głosy. W zasadzie dla mnie ten sam poziom co Exciter, Black Celebration i Songs and Devotion.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - meni - 27.04.2020 10:14 PM

Ktoś Was za młodu w róże wrzucił zamiast w pokrzywy, że teraz się mścicie? Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Sundrajta - 27.04.2020 10:16 PM

Jakby ta płyta odpadła w kilku najbliższych rundach, to dotychczas byłaby z pewnością największa sensacja naszej zabawy! Icon_arrow


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Dobromiera - 27.04.2020 10:28 PM

(27.04.2020 09:37 PM)Kalypson napisał(a):  Teraz może być:
Violator
bo dostał już głosy. W zasadzie dla mnie ten sam poziom co Exciter, Black Celebration i Songs and Devotion.
Blasphemous Rumours.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - kajman - 27.04.2020 10:33 PM

Sundrajta napisał(a):Jakby ta płyta odpadła w kilku najbliższych rundach, to dotychczas byłaby z pewnością największa sensacja naszej zabawy!
Nie odpadnie, bo jeżeli będzie takie zagrożenie to pewnie niektórzy zaczną głosować taktycznie.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - wwas - 27.04.2020 10:59 PM

Widzę, że mogę prawie nietaktycznie:

Construction Time Again

meni napisał(a):Ktoś Was za młodu w róże wrzucił zamiast w pokrzywy, że teraz się mścicie?
Przepraszam za offtop, ale to mi przypomniało pewną historię rodzinną, kiedy to podczas pobytu na działce mój brat prawie został wrzucony w róże. Pomsył wyszedł od mojej siostry ciotecznej, ale ja zastanawiająco łatwo dałem się namówić do współpracy... (brat miał wtedy pół roku, a nasza dwójka po trzy).


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - AKT! - 27.04.2020 11:01 PM

Sundrajta napisał(a):Jakby ta płyta odpadła w kilku najbliższych rundach, to dotychczas byłaby z pewnością największa sensacja naszej zabawy! Icon_arrow
największy blamaż, chciałeś napisać


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Sundrajta - 27.04.2020 11:08 PM

No wiesz co. Icon_twisted
Może to co kajman napisał się sprawdzi, jednak w zwycięstwo "Violatora" naprawdę zaczynam wątpić. Chociaż bardzo ważne będzie też z kim do tego finału dojdzie? Icon_lol


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Kalypson - 27.04.2020 11:13 PM

Dlaczego blamaż? Nie głosujemy na płytę, która jest najgorsza i zespół powinien się jej wstydzić. Po prostu wybieramy taką a nie inną metodą album, który przynajmniej w teorii leży największej liczbie osób (albo leży bardziej niż reszta, która zdobyła negatywne głosy). Każdy ma swoje upodobania.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Dobromiera - 27.04.2020 11:59 PM

(27.04.2020 10:59 PM)wwas napisał(a):  Przepraszam za offtop, ale to mi przypomniało pewną historię rodzinną, kiedy to podczas pobytu na działce mój brat prawie został wrzucony w róże. Pomysł wyszedł od mojej siostry ciotecznej, ale ja zastanawiająco łatwo dałem się namówić do współpracy... (brat miał wtedy pół roku, a nasza dwójka po trzy).
Icon_lol Jednak dobrze, że zaproponowałem tu tą zabawę. Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - AKT! - 28.04.2020 10:13 AM

Kalypson napisał(a):Każdy ma swoje upodobania.
Oczywiście rozumiem to, w związku z czym ja Twoje w tym wypadku określiłem słowem wg mnie adekwatnym Icon_wink
Niezależnie od tego, czy to taktyka, czy rzeczywisty wstręt przed dobrą muzyką.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - kajman - 28.04.2020 10:19 AM

AKT! napisał(a):dobrą muzyką
To, że Ty coś określasz dobrą muzyką nie oznacza bynajmniej, że nią jest.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - AKT! - 28.04.2020 11:15 AM

w mojej opinii, jak najbardziej, nie jesteśmy w dyskusyjnej piaskownicy -- nie muszę tego co rusz dodawać, ani wpisywać w stopce klauzuli, że wyrażane przeze mnie opinie[!]... no właśnie Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - Kalypson - 28.04.2020 11:52 AM

Nie musisz, ale nieprzyjemnie mi się zrobiło, kiedy piszesz, że odczuwam "wstręt" przed dobrą muzyką, a słowo "blamaż" dobrze oddaje efekt moich działań. To tylko muzyka.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - kajman - 28.04.2020 02:48 PM

Stwierdzenie było ad personam i tylko to mnie w tym raziło. To, że uważasz że Violator jest dobry to Twoja sprawa i absolutnie nie mam nic przeciwko temu, żebyś tak uważał.


RE: Przetrwają najsilniejsi - Depeche Mode - AKT! - 28.04.2020 04:14 PM

Kalypson napisał(a):nieprzyjemnie mi się zrobiło, kiedy piszesz, że odczuwam "wstręt" przed dobrą muzyką
może zbyt mocno się wyraziłem; miała być żartobliwa hipoteza, a wyszło faktycznie ad personam, pardon