Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Dido - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Dido (/showthread.php?tid=50050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mychartsowy Top Dido - thestranglers - 13.04.2020 10:43 PM

Yacy napisał(a):ale to Ty ją wspomniałeś. ja nawet nie wiem o której piszesz
haha, więc może niech tak zostanie póki co Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top Dido - EVENo - 13.04.2020 10:44 PM

thestranglers napisał(a):bo lubię czasem podkręcać?
Teraz to Ty nie podkręcasz, tylko nie wysypiasz ludzi do pracy Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Dido - miszony - 13.04.2020 10:44 PM

Dziękuję za Top. Prawdę mówiąc spodziewałem się, że Here with Me będzie dosyć wysoko ale na pewno nie na pierwszym. Mój faworyt No Freedom trochę za nisko ale okay. bardzo fajnie, że Jacek wybrał Roxette.


RE: Mychartsowy Top Dido - thestranglers - 13.04.2020 10:46 PM

EVENo napisał(a):Teraz to Ty nie podkręcasz, tylko nie wysypiasz ludzi do pracy
oj, to już chwilunia Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Dido - EVENo - 13.04.2020 10:49 PM

miszony napisał(a):Prawdę mówiąc spodziewałem się, że Here with Me będzie dosyć wysoko ale na pewno nie na pierwszym
Ja w sumie miałbym problem w wytypowaniem największego jej przeboju. Gdy robiłem odsłuchy to kojarzyłem 5, może 6 numerów i każdy z nich na tym samym poziomie. Teraz dopiero zaglądam na Lasta i okazuje się, że Thank You i White Flag to nieco wyraźniej popularniejsze piosenki od Here With Me. Ale co tam statystyki, przecież Brothers In Arms też daleko do najpopularniejszego utworu Dire Straits Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Dido - thestranglers - 13.04.2020 10:50 PM

EVENo napisał(a):Ale co tam statystyki, przecież Brothers In Arms też daleko do najpopularniejszego utworu Dire Straits
ooo, a co wygrało? No jeszcze Money zrozumiem...


RE: Mychartsowy Top Dido - EVENo - 13.04.2020 10:50 PM

thestranglers napisał(a):oj, to już chwilunia
Nie miej poczucia winy, mam na czternastą, tylko tak mi się powiedziało Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Dido - EVENo - 13.04.2020 10:52 PM

thestranglers napisał(a):ooo, a co wygrało?
Na Last.fm statystyka wygląda tak:

1
Sultans of Swing
1 091 304 słuchaczy

2
Money for Nothing
778 258

3
Walk of Life
721 793

4
Brothers in Arms
622 387


RE: Mychartsowy Top Dido - thestranglers - 13.04.2020 10:54 PM

miszony napisał(a):Prawdę mówiąc spodziewałem się, że Here with Me będzie dosyć wysoko ale na pewno nie na pierwszym.
EVENo napisał(a):Teraz dopiero zaglądam na Lasta i okazuje się, że Thank You i White Flag to nieco wyraźniej popularniejsze piosenki od Here With Me.
O, no widzicie, ja tam nie miałbym wątpliwości. Bądź co bądź to właśnie Here mam na TWC, a inne z jej utworów raczej tam szans nie mają.


RE: Mychartsowy Top Dido - Dobromiera - 13.04.2020 10:55 PM

(13.04.2020 10:49 PM)EVENo napisał(a):  Ja w sumie miałbym problem w wytypowaniem największego jej przeboju. Gdy robiłem odsłuchy to kojarzyłem 5, może 6 numerów i każdy z nich na tym samym poziomie. Teraz dopiero zaglądam na Lasta i okazuje się, że Thank You i White Flag to nieco wyraźniej popularniejsze piosenki od Here With Me.
Ja bym bez wahania wskazał albo "Hunter", albo "White Flag", chyba najbardziej ukochane przez polskie stacje. Wikipedia za to zdecydowanie wskazuje na "White Flag".


RE: Mychartsowy Top Dido - thestranglers - 13.04.2020 10:56 PM

EVENo napisał(a):1
Sultans of Swing
1 091 304 słuchaczy
no tak się bałem, że może Sułtani... W sumie jak na utwór z lat 70 DS to ewenement w tym kontekście.


RE: Mychartsowy Top Dido - EVENo - 13.04.2020 10:58 PM

Artur.O napisał(a):Wikipedia za to zdecydowanie wskazuje na "White Flag".
No, i to srogo. Nawet nie wiedziałem, że Here With Me to był jej debiut. Pewnie przez to nie miał takiej sprzedaży.


RE: Mychartsowy Top Dido - thestranglers - 13.04.2020 11:00 PM

EVENo napisał(a):Nie miej poczucia winy, mam na czternastą, tylko tak mi się powiedziało
nie no, lubię być inteligentnie stymulowany Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top Dido - thestranglers - 13.04.2020 11:01 PM

EVENo napisał(a):Nawet nie wiedziałem, że Here With Me to był jej debiut.
serialnie? ulala, w takim razie to była miłość od pierwszego zasłuchania w moim przypadku Tancze


RE: Mychartsowy Top Dido - Dobromiera - 13.04.2020 11:19 PM

(13.04.2020 10:58 PM)EVENo napisał(a):  Nawet nie wiedziałem, że Here With Me to był jej debiut. Pewnie przez to nie miał takiej sprzedaży.
W ogóle chronologia w dyskografii Dido jest bardzo dziwna. "Thank You" było na jakiejś filmowej ścieżce dźwiękowej jeszcze w 1998 roku, a "Here With Me" w Ameryce ukazało się 2 lata wcześniej niż w ojczyźnie. Zresztą "Thank You" również odczekało 2 lata, zanim ukazało się gdziekolwiek jako singiel (w UK było jej pierwszym, już po wydaniu "Stan").