Największe forum list przebojów Mycharts.pl
354 MOJA LISTA - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Moja Lista (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Wątek: 354 MOJA LISTA (/showthread.php?tid=499)

Strony: 1 2


354 MOJA LISTA - Yacy - 07.10.2007 02:32 AM

Notowanie z 2007-10-08

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 - 21 - 02 _ WIRED - New Model Army może jednak ktoś zechce poznać - wystarczy kliknąć Icon_smile2
02 - 02 - 17 _ DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
03 - 04 - 10 _ WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
04 - 01 - 05 _ IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
05 - 05 - 23 _ ICKY THUMP - The White Stripes
06 - 03 - 06 _ IS THERE A GHOST? - Band Of Horses
07 - 06 - 05 _ MISTAKEN FOR STRANGERS - The National
08 - 10 - 11 _ GOODBYE - Lionel Richie
09 - 08 - 08 _ FLUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
10 - 07 - 08 _ MACH DIE AUGEN AUF - Nena

11 - 19 - 03 _ RADIO NOWHERE - Bruce Springsteen
12 - 12 - 36 _ THE FUNERAL - Band Of Horses
13 - 09 - 15 _ STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers
14 - 14 - 04 _ AN END HAS A START - Editors
15 - 22 - 02 _ PONIEDZIAŁEK - Katarzyna Groniec
16 - 15 - 03 _ WHEN UNDER ETHER - PJ Harvey
17 - 11 - 22 _ LEAVING EDEN - Antimatter
18 - 17 - 03 _ MILOWY LAS - Happysad
19 - 16 - 19 _ BOOKS FROM BOXES - Maximo Park
20 - 13 - 09 _ UNTOUCHED AND INTACT - The Honorary Title

21 - 27 - 02 _ HARD SUN - Eddie Vedder
22 - 18 - 09 _ ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
23 - 23 - 03 _ BOUNCING OFF CLOUDS - Tori Amos
24 - ..N - 01 _ STOKROTKA - Radosław Rakocz
25 - 24 - 05 _ THE PURSUIT - Evans Blue
26 - 28 - 03 _ MAMMOTH - Interpol
27 - 20 - 11 _ SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors
28 - 25 - 13 _ LA CARTA - Heroes Del Silencio
29 - ..N - 01 _ LONDON BOMBS - Eskimo Joe może jednak ktoś zechce poznać - wystarczy kliknąć Icon_smile2
30 - 26 - 07 _ AUTUMSONG - Manic Street Preachers


Nowości: 2 Skoki: 7 Spadki: 16 Pozostało: 5

Moje wypadki z TOP30
z 29 po 3 tyg. IN THE TIME WE'VE GOT - The One AM Radio
z 30 po 5 tyg. YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS - The White Stripes


MOJA VIELKA POCZEKALNIA:


31 - 31 . ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
32 - -- . TALL TALES TASTE ... - Fair To Midland
33 - -- . PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler

34 - 37. KINGDOM - Dave Gahan
35 - 35 . FANS - Kings Of Leon
36 - 34 . THE NIGHT STARTS HERE - Stars
37 - 38 . DREAMING WITH A BROKEN HEART - John Mayer
38 - 36 . LEAVE THE LIGHT ON - My Little Radio
39 - -- . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
40 - 44 . THE FIRST PINK YELL - California Stories Uncovered
41 - 48 . FROM A PALE BLUE ROSARY - Trembling Blue Stars
42 - 39 . OLD YELLOW BRICKS - Arctic Monkeys
43 - 41 . INVASION - Eisley
44 - 71 . ANGEL - Albion
45 - 55 . HOT/COLD (DARLING, DON'T) - Strata
46 - 45 . LONG SLEEVED MARCO POLO - New York Crasnals
47 - -- . IN A RED DRESS AND ALONE - Evans Blue
48 - 46 . FOREVER LIKE RED - Forever Like Red
49 - 43 . NERWY I WIKTORIANSCY LEKARZE - Katarzyna Nosowska
50 - 50 . HEY THERE DELILAH - Plain White T's

51 - 40 . TEN TON BRICK - Hurt
52 - 63 . BOY WITH A COIN - Iron & wine
53 - 49 . RESURRECTION DAY – Colourslide
54 - 56 . INDIAN SUMMER - Manic Streets Preachers
55 - 73 . BROKEN SUNDAY - Saliva
56 - 53 . FEAR OF SLEEP - The Magic Numbers
57 - 47 . HOW FAR WE'VE COME - Matchbox Twenty
58 - 42 . WICKED MAN'S REST - Passenger
59 - 51 . AN EPIPHANY - The Send
60 - 59 . LIFE IS BEAUTIFUL - Sixx AM

61 - 54 . SURRENDER - (We Are) Performance
62 - 66 . ALLELUJAH - Recoil
63 - 58 . SOLAR WINDS - Devin Townsend
64 - 64 . BETTER PEOPLE - Xavier Rudd
65 - 68 . CAREFREE - The Perishers
66 - 60 . THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
67 - 65 . AMAZING - Seal
68 - 52 . YOU DON'T KNOW HER NAME - Maps
69 - 57 . LOSE IT - Cartel
70 - 70 . THE WORLD IS OUTSIDE - Ghosts

71 - 61 . DOWN HERE - Stateless
72 - 92 . GARDEN OF EVIL - 1997
73 - 72 . BETTER MUST COME - The Durutti Column
74 - 76 . TILL ALL ARE - Stan Bush
75 - 67 . LET THE LOVE BACK IN - The Orange Lights
76 - 69 . GOOD LUCK - Alterkicks
77 - 62 . HURRICANE - Athlete
78 - -- . LAY YOUR HEAD DOWN-Keren Ann
79 - 91 . FROM NOTHING TO NOWHERE - Pinback
80 - 79 . THE GREAT WIDE OPEN - Funeral For A Friend

81 - -- . PENGUINS-Shady Bard

82 - 84 . SHERRY AND HER BUTTERFLY NET - The Most Serene Republic
83 - 78 . THE PRETENDER - Foo Fighters
84 - 74 . IT MEANS NOTHING - Stereophonics
85 - 86 . BEGINNING OF THE END - Status Quo
86 - 75 . ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown Feat. Sinead O'Connor
87 - 77 . SO FAR AWAY - The Debut
88 - 88 . SOMETIMES - The Marzipan Man
89 - 80 . MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
90 - -- . TOO HIGH-Stereoside

91 - 90 . I'M LIKE A LAWYER … - Fall Out Boy
92 - 83 . THE KISS OF DAWN - Him
93 - 81 . MAYBE TONIGHT - Colors In The Air
94 - 82 . ONE GIRL REVOLUTION - Saving Jane
95 - 89 . 4:AM FOREVER - Lostprophets
96 - 85 . GIVE UP? - Hot Hot Heat
97 - 95 . ENVEN0MATION - Ilid
98 - 87 . SURRENDER - Billy Talent
99 - 99 . BREATHE DAMMIT BREATHE - Oh Juliet
100 - 97 . SIMPLE THINGS - The Mood Swings

[ Dodano: 2007-10-07, 02:38 ]
Największy Możliwy Awans. Icon_lol Taki podtytuł dałem dzisiejszemu notowaniu. „Inicjały” tego podtytułu są identyczne jak inicjały dzisiejszego lidera New Model Army. I do tego jest to prawie prawda. Jedynie w 327 notowaniu Mojej Listy THE PRAYER w 2 tygodniu awansowało na 1 z miejsca 27 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Kolejne największe awanse na 1 miejsce odbywały się już w obrębie „10-tki”. Sam jestem zaskoczony, mimo że tydzień temu napisałem takie zdanie :
No i tak mnie wzięło, że zaliczają najwyższy debiut w tym tygodniu. A gdybym słuchał ich od początku tygodnia to kto wie jak by to się zakończyło...

Jak się skończyło dzisiaj to widać. Przesłuchałem już ich najnowszą płytę, zamierzam sięgnąć po starsze nagrania... Gdzieś mi się obijali wcześniej o uszy, ale nigdy na tyle abym się nimi zainteresował aż tak mocno. Wystarczy, że napiszę że WIRED to ich pierwszy utwór, który posiadam czy to w mp3 czy na CD Icon_exclaim Jak to się rozwinie i czy to nie jest tylko krótkotrwałe zauroczenie – czas pokaże. Ostatni liderzy ML po opuszczeniu 1 miejsca radzą sobie raczej średnio... Icon_frown

Ten awans i spadek Katie to nie jedyne zaskoczenia w tym tygodniu. Może mają już mniejszy kaliber ale jednak. Awans GODDBYE ( o którym myślałem, że już będzie się żegnał na dobre z top10), spadki o oczko PJ i Happysad zaledwie w 3 tygodniu to na pewno niespodzianki tego notowania. Nawet dla mnie. Icon_wink2

Na szczęście WIELKA TRÓJKA MOJEJ LISTY ani drgnie!!! Mam oczywiście na myśli THE FUNERAL (nie wytrzymałem i sprawdziłem podsumowanie wszechczasów MOJEJ LISTY – jest już na podium i pewnie miejsce nr 2 będzie, a może nawet będą liderować...), ICKY THUMP (miejsce nr 12 w podsumowaniu, ale różnice na kilku miejscach wyżej minimalne...) oraz DANCE OF THE MANATEE ( miejsce nr 40 ale to dopiero 17 tydzień...).

Oprócz staroci Icon_wink2 są także nowości. Zapowiadana tydzień temu STOKROTKA i nowy singel Eskimo Joe. Bardzo lubię ich ostatnią płytę i cieszę się, że właśnie BOMBKI się ujawniły na singlu.

Pięć ciekawych nowości pojawiło się także tuż za top30. O ile FTM raczej nie mają szans na poprawienie pozycji poprzedniego singla o tyle wierzę, że uczyni to nowy Mark. Podobnie mam nadzieję, że będzie z Trójkowym GŁOSEM Icon_smile2 czyli Anną Marią. Pierwszy singel wręcz mi się nie podobał, a to już zupełnie inne nagranie i jestem pewien że powalczy o czołowe miejsca. Dwa pozostałe nowe nagrania o czołówkę będą musiały ciężko walczyć, ale środek listy jest zdecydowanie w ich zasięgu.

Fajnie mi się układa Wielką Poczekalnię, ale zauważyłem że coś co debiutuje poniżej miejsca 50 lub spada po kilku tygodniach poniżej top50 raczej nie ma szans na zaistnienie w top30... Icon_frown Nie wiem więc czy ma to sens? Czy ma sens wpisywanie po raz kolejny utworu, który zajmuje miejsce 55, potem 67, 59, 70, 95 i wylatuje ? Raczej nie. Zacząłem układać top100 by nie uciekły mi utwory mniej interesujące, bym za jakiś czas mógł zobaczyć szerzej czego słuchałem... Ale jednak to chyba nie ma sensu... Najprawdopodobniej jest to ostatnia MVP. Icon_cry Icon_cry Icon_cry Zmienię też trochę zasady: utwór który wypadnie z poczekalni będzie mógł jeszcze wrócić do niej lub do top30 jeśli ponownie na tyle mnie zainteresuje. O to abym o tych utworach z miejsc 51-100 nie zapominał za szybko, zadbam w inny sposób. Icon_mrgreen Ale zabawa była i jest przednia. Od początku Mojej Listy, a szczególnie w tym roku mieszałem w układzie i pewnie jeszcze kiedyś coś zmienię... Icon_mrgreen A na razie Goodbye Moja Vielka Poczekalnio... Icon_cry Icon_cry Icon_cry


- Paweł - 07.10.2007 11:44 AM

Yacy napisał(a):01 - 21 - 02 _ WIRED - New Model Army
Icon_eek2 Icon_eek2 Jaki awans. Icon_razz
Cytat:04 - 01 - 05 _ IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
U mnie to jakoś nie zdobyło poparcia, więc dobrze że spada.
Yacy napisał(a):08 - 10 - 11 _ GOODBYE - Lionel Richie
Rzeczywiście dużo niespodzianek. Zapomnij człowiek o Niedźwiedziu. Icon_razz Goodbye już się trochę "no ten tego" Icon_lol
Cytat:24 - ..N - 01 _ STOKROTKA - Radosław Rakocz
Nie słuchałem jeszcze tego, ale skoro wszyscy to tak zachwalają to może w wolnej chwili przesłucham. Icon_smile2
A no tak, opuściłem jeden fajny utwór:
Yacy napisał(a):18 - 17 - 03 _ MILOWY LAS - Happysad
Minimalnie, ale spada, a szkoda Icon_frown

Trochę szkoda że likwidujesz poczekalnie, ale może dzięki temu Twoja "trzydziestka" będzie jeszcze lepsza. Icon_biggrin3
Nie mówię że teraz nie jest zła. Icon_mrgreen


- Yacy - 07.10.2007 12:01 PM

Paweł napisał(a):Rzeczywiście dużo niespodzianek. Zapomnij człowiek o Niedźwiedziu. Goodbye już się trochę "no ten tego"
za kilka tygodni mam zamiar sobie o Nim przypomnieć . Byle tylko dało sie znaleźć odpowiednią częstotliwość Icon_smile2
Paweł napisał(a):Trochę szkoda że likwidujesz poczekalnie,
Poczekalnie likwiduję ale od miejsca 51 do 100. Zaplecze 31-50 zostaje! Bedę też w jakiś sposób prezentował kilka kawałków - nowości, piosenki z szansami - to co znajdzie sie pod top50. Może alfabetycznie lub jeszcze jakoś... Po prostu jak pisałem w komentarzu ruchy w zakresie 50-100 bez sznas na top30 mijają sie z celem. Ale równie dobrze za parę tygodni mogę wrócić do tej formy. Never say never. Ważne by się dobrze bawić Icon_smile2


Re: 354 MOJA LISTA - kajman - 07.10.2007 02:58 PM

Numer 1 już poznałem i owszem, przyjemny, ale chyba to mi nie wystarczy.
06 - 03 - 06 _ IS THERE A GHOST? - Band Of Horses
12 - 12 - 36 _ THE FUNERAL - Band Of Horses
Mam nadzieję, że już nie długo Funeral będzie numerem jeden BOH na Twojej liście. Icon_mrgreen
17 - 11 - 22 _ LEAVING EDEN - Antimatter
31 - 31 . ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
Wprawdzie starszy leci, ale nowy niestety nie idzie w górę, a jest warty wyższych miejsc. Icon_frown
32 - -- . TALL TALES TASTE ... - Fair To Midland
Mam wrażenie, że za tydzień sobie przypomnę to nagranie.
39 - -- . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_smile2 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
P.S. I mam dziwne wrażenie, że utwór z 40 miejsce gdzieś widziałem i słyszałem. Icon_mrgreen


- Jopkolog - 07.10.2007 04:10 PM

Yacy napisał(a):39 - -- . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
Patrząc na to miejsce, krzyczę jak ex-premier: Yes, yes, yes! Icon_mrgreen Poza tym zestawienie znakomite. Katie już trochę odpływa w dół, Bruce śmiga w górę jak burza, a Tori niestety trochę się zaklinowała. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy wypadek przy pracy... A w poczekalni fantastyczne dla mnie miejsca: 37, 52, 68, 84 i 86. Pozdrawiam!


- drwycior - 07.10.2007 05:07 PM

No swietny skok w istocie na 1.I swietna plyta,potwiredzam! Bardzo mnie to cieszy...to jest jeden z powrotow roku.Ja tez ich kiedys nie sluchalem,nie bylo ich zreszta kilka lat,ale mam na kasecie gdzies kilka utowor z audycji Beksinskiego z Dwojki z 89 roku.


- Yacy - 07.10.2007 06:35 PM

Cytat:P.S. I mam dziwne wrażenie, że utwór z 40 miejsce gdzieś widziałem i słyszałem.
spójrz też na nr 46 Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Mam nadzieję, że już nie długo Funeral będzie numerem jeden BOH na Twojej liście.
Icon_razz Icon_razz Icon_razz no co ja na to poradzę że mi sie nie może znudzić a nowy i owszem przyjemny ale to mi nie wystarczy Icon_mrgreen aby na dłużej zagościc na 1


- kajman - 07.10.2007 06:57 PM

Yacy napisał(a):
Cytat:P.S. I mam dziwne wrażenie, że utwór z 40 miejsce gdzieś widziałem i słyszałem.
spójrz też na nr 46 Icon_mrgreen
To może ja na razie powstrzymam się od komentarza, chyba że coś z tego odpadnie.


- Kiefer - 07.10.2007 07:56 PM

Yacy napisał(a):
Paweł napisał(a):Trochę szkoda że likwidujesz poczekalnie,
Poczekalnie likwiduję ale od miejsca 51 do 100. Zaplecze 31-50 zostaje! Bedę też w jakiś sposób prezentował kilka kawałków - nowości, piosenki z szansami - to co znajdzie sie pod top50. Może alfabetycznie lub jeszcze jakoś... Po prostu jak pisałem w komentarzu ruchy w zakresie 50-100 bez sznas na top30 mijają sie z celem. Ale równie dobrze za parę tygodni mogę wrócić do tej formy. Never say never.


A ja - paradoksalnie - ciesze sie, ze ograniczasz do Top50, bo... po prostu latwiej mi jest ogarnac Twoja liste i przesluchac nowosci. Przy okazji zazdroszcze raz jeszcze, ze masz tyle czasu, by przesluchiwac taka ilosc piosenek i umiec ja klasyfikowac. Ale - coz tam moje gadanie, w koncu:
Yacy napisał(a):Ważne by się dobrze bawić Icon_smile2
I to jest clou programu pod nazwa 'Lista Przebojow' Icon_smile2


- Yacy - 07.10.2007 08:26 PM

kajman napisał(a):To może ja na razie powstrzymam się od komentarza, chyba że coś z tego odpadnie.
Trzymam Cię za słowo!!! Bo o 3 mojej propozycji PETER PAN wypowiadałeś się chyba pochlebnie Icon_smile2

[ Dodano: 2007-10-07, 20:29 ]
Kiefer napisał(a):Przy okazji zazdroszcze raz jeszcze, ze masz tyle czasu, by przesluchiwac taka ilosc piosenek
Dużo - niestety - pracuę po godzinach w domu i zawsze coś tam leci w tle. Jeśli jestem bardzo zaabsorbowany to radio, jeśli mniej to coś na CD a jeśli mogę sobie pozwolić na uważne śledzenie tego co leci to mp3. A jak nie muszę ślęczeć nad służbowym laptopem to ... siedzę na forum Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- stavanger - 07.10.2007 08:41 PM

Yacy napisał(a):
Cytat:P.S. I mam dziwne wrażenie, że utwór z 40 miejsce gdzieś widziałem i słyszałem.
spójrz też na nr 46 Icon_mrgreen
To 46 miejsce nie nastraja mnie optymistycznie :roll:


- Gary - 07.10.2007 09:14 PM

Powiem tak. Nowy numer 1 wcale mnie nie dziwi, ale to będzie do zobaczenia w mojej nowej liście. Wprawdzie znacznie skromniej, ale zaledwie po jednym niecałym dniu słuchania. Icon_smile2
No niestety taki znaczny spadek Katie również mnie nie dziwi, choć tu jeszcze nie wszystko przesądzone. "Icky" nadal znakomicie i lepiej niż u mnie. Icon_eek2 Za to Bruce o cały poziom gorzej niż u mnie, ale widzę, że ma ostre parcie do przodu. Icon_mrgreen
Jeśli chodzi o nowości to "Stokrotka" nie wiem dlaczego, ale z innego "jagodowego" powodu również mnie nie dziwi. Eskimo Joe za to się ściąga. Znam ich 2 piosenki i obie mi się podobają. Liczę, że trzecia również mnie nie zawiedzie. Icon_smile2

PS. Z poprzednim notowaniem również się zapoznałem, ale zaległości mam straszne, więc skomentowałe. Icon_smile2


- Yacy - 07.10.2007 09:19 PM

Gary napisał(a):Wprawdzie znacznie skromniej, ale zaledwie po jednym niecałym dniu słuchania
ale ja tak miałem tydzień temu Icon_wink2
Gary napisał(a):ale z innego "jagodowego" powodu również mnie nie dziwi.
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Gary napisał(a):Nowy numer 1 wcale mnie nie dziwi, ale to będzie do zobaczenia w mojej nowej liście.
mam nadzieję że się dziś ukaże bo udało Ci się wzbudzić moje zaciekawienie Icon_smile2 Ja się teraz przesiadam na laptopa ale 0 24.oo rozwiązanie 2 rundy NL3 więc wrócę... Icon_wink2


- kajman - 07.10.2007 09:23 PM

Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):To może ja na razie powstrzymam się od komentarza, chyba że coś z tego odpadnie.
Trzymam Cię za słowo!!! Bo o 3 mojej propozycji PETER PAN wypowiadałeś się chyba pochlebnie Icon_smile2
Akurat o Peter Pan faktycznie wypowiadałem się pochlebnie. Ale z tego nic nie wynika dla pozostałych piosenek. Icon_lol


- kajman - 07.10.2007 09:27 PM

Gary napisał(a):Eskimo Joe za to się ściąga. Znam ich 2 piosenki i obie mi się podobają. Liczę, że trzecia również mnie nie zawiedzie. Icon_smile2
Ja poznałem ich 3 albo 4 piosenki. Dwie mi się podobały, a reszta na pewno wylądowała w śmietniku, tylko nie pamiętam, czy to jedna mnie bardzo mocno wkurzyła czy dwie nieco mniej. Icon_lol


- kajman - 07.10.2007 09:29 PM

Yacy napisał(a):Ja się teraz przesiadam na laptopa ale 0 24.oo rozwiązanie 2 rundy NL3 więc wrócę... Icon_wink2
A nie głosowałeś w topie Stonesów? Bo tam rozwiązanie wcześniej.


- Yacy - 08.10.2007 01:03 AM

jest 1.00 a ja dopiero będę zaglądać do topu RS i NL3 , a potem znów do laptopa Icon_frown
No cóz wyniki już są więc sie nie zmienią dlatego nie zaglądałem wcześniej Icon_mrgreen


- Konrad - 08.10.2007 07:47 PM

Ogromny skok na 1-sze co jak na bardzo stabilną listę Yacego jest niespotykane Icon_eek2


- Yacy - 08.10.2007 09:55 PM

Konrad napisał(a):Ogromny skok na 1-sze co jak na bardzo stabilną listę Yacego jest niespotykane
rzadko bo rzadko ale jednak jest.
Stabilna lista? Fakt przywiązuję sie do utworów Icon_wink2 Ale nie tylko ja... Icon_mrgreen Prawda Konradzie Icon_razz


- p.u.r.h. - 09.10.2007 12:07 PM

Ładny skok na pierwsze Icon_smile2 Zaraz sprawdzimy jak to brzmi, generalnie NMA kojarzą mi się dobrze, chociaż nigdy nie należeli do moich faworytów Icon_wink2
FTM wciąż zadziwiają, do tego jeszcze najwyższa nowość w MVP Icon_mrgreen
A przeciwko likwidacji MVP nie mam nic przeciwko: cięzko było ją ogarnąć, poza tym tak z 90% kawałków nie miało żadnych szans na wejście do "strefy punktowej", w tym większość moich ulubionych Icon_razz