Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość (/showthread.php?tid=49467)



Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - kolej_grzesiek - 13.02.2020 01:53 AM

Nowy utwór Piotra Bukartyka, który zwiastuje nowy album piosenkarza zatytułowany "Być Może To Wszystko". Album ma mieć premierę 9 października 2020 roku.




RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - EVENo - 13.02.2020 09:53 AM

A niedawno się zastanawiałem czy i kiedy Pan Piotr coś nowego wyda... tylko dlaczego dopiero w październiku? Icon_eek


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - ku3a - 14.02.2020 08:23 PM

i czemu wszystkie słowa zapisane z wielkich liter...


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - EVENo - 14.02.2020 08:33 PM

(14.02.2020 08:23 PM)ku3a napisał(a):  i czemu wszystkie słowa zapisane z wielkich liter...
Przez Ciebie... Ekhm... Dzięki Tobie zwracam teraz na to szczególną uwagę Icon_wink


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - Miszon - 14.02.2020 10:02 PM

Kiedyś śpiewał piosenkę Trudna miłość, teraz Brudna miłość.
Znak czasów?


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - neo01 - 14.02.2020 10:46 PM

A ja się zastanawiam czy to nie jakaś zapowiedź pożegnania ze słuchaczami (chociaż oczywiście tytuł płyty można rozumieć wielorako).
W kawałek muszę się wsłuchać na spokojnie, bo na pewno mu się to należy.


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - EVENo - 14.02.2020 11:19 PM

neo01 napisał(a):A ja się zastanawiam czy to nie jakaś zapowiedź pożegnania ze słuchaczami
Też mnie ten tytuł trochę zaniepokoił, ale to "być może" nie jest tam pewnie bez powodu. Idąc tropem znajomości Bukartyka, Owsiak też zapowiedział, że rezygnuje z funkcji prezesa WOŚPu i wielokrotnie mówił, że "to może być ostatni Przystanek Woodstock", więc może to będzie piosenka o nim Icon_razz2 Albo o czymkolwiek innym.


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - Yacy - 14.02.2020 11:32 PM

zaskoczyło mnie dodanie tego utworu do zestawu LP3!
byłem pewien, że nie ma szansy pojawienia się...
gdyby nie temat utworu to napisałbym, że to miłe zaskoczenie.


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - kajman - 21.02.2020 12:18 AM

Yacy napisał(a):zaskoczyło mnie dodanie tego utworu do zestawu LP3!
Mnie też. Z takim textem to szok.
A muzycznie kojarzy mi się z Siódmą rano, chyba jego najlepszym jego utworem. Słabsze (i takie jakby bardziej brudne), ale skoro dałem dziesięć w topie nowości to i tutaj tej oceny nie poskąpię.


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - miszony - 21.02.2020 04:56 PM

Po udanej piosence o piesku to jest kolejny bardzo udany projekt Pana Piotra. Dodam, że jestem w lekkim szoku, że trójka zdecydowała się na publikację tego utworu na swojej antenie.


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - EVENo - 21.02.2020 05:16 PM

miszony napisał(a):Dodam, że jestem w lekkim szoku, że trójka zdecydowała się na publikację tego utworu na swojej antenie.
I tak, i nie. Utwór nie jest zbyt dosłowny i wydaje mi się, że jeśli ktoś się żywi wyłącznie PiSowską propagandą to prawdopodobnie nie zrozumie większości wersów, bo dla tych ludzi ten temat prawie w ogóle nie istnieje. Jedynie niezapięty guzik nie pozostawia złudzeń, a cała reszta może spokojnie przejść cenzurę Icon_wink


RE: Piotr Bukartyk - Brudna Miłość - neo01 - 22.03.2020 01:40 PM

Jakoś dopiero teraz wsłuchałem się w sam kawałek i tekst... To że jest na LP3 mnie nie dziwi, bez przesady, to nie jest tak, że audycje muzyczne w Trójce są jakoś politycznie skrzywione (chociaż próbowali wcisnąć Makowskiego, na szczęście bez żadnego skutku).
A ocena wysoka: 8,5/10.