Największe forum list przebojów Mycharts.pl
reputacja - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: reputacja (/showthread.php?tid=48459)

Strony: 1 2 3


reputacja - prz_rulez - 29.11.2019 09:02 AM

W zwiazki z ostatnimi wydarzeniami na forum postuluje wylaczenie mozliwosci dawania negarywnej reputacji jako formy bardzo krzywdzacej i niesprawiedliwej. W dalszej kolejności zastanowilbym sie nad istnieniem instytucji reputacji w ogole, gdyz nie uwzglednia ona rzeczywistego trudu poszczegolnych forumowiczow w tworzenie forum, poza tym czesciowo opiera sie ona na sympatiach forumowych, a nie na profesjonalizmie uzytkownikow.


reputacja 2 - Sundrajta - 29.11.2019 09:16 AM

Popieram wniosek kolegi. Spoko


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 29.11.2019 09:21 AM

O, kolegi. Czyli nie jest tak zle Icon_wink


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - neo01 - 29.11.2019 11:21 AM

Ja bym raczej tego całkiem nie likwidował, ale fakt, że jedna osoba może dać 2 minusy (pewnie też więcej) jednego dnia temu samemu forowiczowi jest na pewno chory.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - kajman - 29.11.2019 12:01 PM

Ja byłbym za likwidacją. Wszystkiego, a minusów przede wszystkim. Jeżeli ktoś zasłużył na minus to zasłużył na ostrzeżenie więc zamiast tego można poinformować administrację, a ona zadecyduje.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 29.11.2019 01:48 PM

Mam nadzieje, ze administracjo-moderacja nie bedzie zwlekac w zajeciu sie ta sprawa, bo zaczyna dochodzic do absurdow.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - EVENo - 29.11.2019 02:30 PM

neo01 napisał(a):jedna osoba może dać 2 minusy (pewnie też więcej) jednego dnia temu samemu forowiczowi jest na pewno chory
Nawet nie jednego dnia, a że w ogóle może dać dwa jest nie halo.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - neo01 - 29.11.2019 02:57 PM

No tak. Ja bym zostawił jeden plus czy minus od jednego dla jednego forowicza. Ewentualnie same plusy. Tylko nie wiem czy tak się da w ogóle.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - kajman - 29.11.2019 04:23 PM

EVENo napisał(a):Nawet nie jednego dnia, a że w ogóle może dać dwa jest nie halo.
Ale jeżeli podpadł dwoma innymi sprawami? A tak ogólnie to nie widzę sensu przejmować się plusami bądź minusami.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - EVENo - 29.11.2019 04:33 PM

kajman napisał(a):Ale jeżeli podpadł dwoma innymi sprawami?
Ważniejsze, moim zdaniem, powinno być ilu osobom podpadł w tej jednej sprawie Icon_wink


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - thestranglers - 29.11.2019 04:37 PM

A kto odszedł?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - thestranglers - 29.11.2019 04:51 PM

A, doczytałem i chyba chodzi o Sindbada. Gościu dostał bęcki za to, że użył prawnych metod do wyrażenia swojego zdania, cóż, dziwne to rzeczywiście.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 29.11.2019 08:07 PM

Jakich prawnych metod? Bzdura totalna!


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - kajman - 29.11.2019 08:18 PM

Wolno jest dodawać plusy i minusy i to uczynił czyli zrobił to, co jest tutaj prawnie dozwolone.
Kali dostać minus - zła rzecz, Kali dać minus - dobra rzecz.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - EVENo - 29.11.2019 08:18 PM

Jeśli zamieszanie jest spowodowane samym faktem zignorowania kompilacji w rankingu płyt studyjnych to gratuluję Wam wszystkim xDD


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - kajman - 29.11.2019 08:20 PM

Mam wrażenie, że wystarczy pogratulować jednej osobie.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - EVENo - 29.11.2019 08:25 PM

Ja tam się nawet cieszyłem, jak mi prz dał minusa, bo miałem pod avaterem na czerwono, a nie na zielono, więc się wyróżniałem xD Potem przyszedł kajman i jak zwykle zepsuł całą zabawę Icon_sad


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - kajman - 29.11.2019 09:05 PM

EVENo napisał(a):zwykle zepsuł całą zabawę
Tobie też, ale zepsułem jeszcze komuś. I ten ktoś nagle przestał lubić minusy.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - meni - 29.11.2019 09:22 PM

Czas leci a tu wszystko po staremu. Icon_wink Nie wierzę że Wam się tak chce.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 29.11.2019 09:46 PM

Mi sie nie chce, ale nie moge pozwalac na szkalowanie mnie.
I, Eveno, zauwaz, ze ja dalem Tobie minusa dopiero jako reakcje. Jesli nikt mnie nie drazni, jestem wobec ludzi milusi jak mis pluszowy. No i pragnę zauwazyc, ze szybko ten minus zniknal.
Wiec zaden Kali, Kajmanie. Za to Twoj nieobiektywizm to niestety faktycznie zaczyna siegac niebezpiecznych rozmiarow.

Anyway, czy administracjo-moderacja w koncu zareaguje?