Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi (/showthread.php?tid=48275)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 26.11.2019 10:46 AM

Eveno jest pomysłodawcą topu i z tej racji jest pierwszy. Kiedyś to przegłosowano na forum.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Kalypson - 26.11.2019 10:50 AM

Stoi za tym jakiś głębszy sens? Czego to jest wyrazem?


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - neo01 - 26.11.2019 11:06 AM

Stoi - swoimi głosami prezentowanymi na końcu pomysłodawca topu niejako "wpływa" na ostateczny kształt topu.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Kalypson - 26.11.2019 11:08 AM

Czyli nie stoi, ale spoko. Byłem tylko ciekawy, dlaczego taka kwestia została w ogóle poddana pod głosowanie. Ostatecznie nie ma to żadnego znaczenia, moglibyśmy prezentować wyniki nawet w kolejności alfabetycznej.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - AKT! - 26.11.2019 11:14 AM

Stoi, nie stoi. Dla ciebie nie ma, dla kogoś ma.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - EVENo - 26.11.2019 12:01 PM

Kalypson napisał(a):Byłem tylko ciekawy, dlaczego taka kwestia została w ogóle poddana pod głosowanie.
Albo komu tak bardzo zależało, aby była poddana pod głosowanie. Ja też dopiero teraz się o tym dowiedziałem Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - neo01 - 26.11.2019 12:04 PM

Proponuję przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 26.11.2019 01:24 PM

Z tego co pamiętam to Yacy to zaproponował, proszę go spytać jakby co


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - prz_rulez - 26.11.2019 05:54 PM

neo01 napisał(a):Stoi - swoimi głosami prezentowanymi na końcu pomysłodawca topu niejako "wpływa" na ostateczny kształt topu.
Kalypson napisał(a):Czyli nie stoi, ale spoko.
Icon_lol
Przyznam, że chyba nawet nie chce mi się tego komentować Icon_wink
I zamiast tego wolę się wziąć za odsłuchy.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 28.11.2019 05:16 PM

Szkoda że nie ma żadnej spoti-fajowej Plejki, no cóż sam będę musiał ją stworzyć. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 02.12.2019 01:42 PM

Może jeszcze komuś się przyda...
Z tymże niektóre piosenki Jona zastąpiłem wersjami na żywo rodzimego zespołu (oryginalne wersje umieściłem na końcu), a te których się nie dało, już nie!
I oczywiście brakuje coveru Beatlesów. A zatem miłego słuchania życzę:



RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 02.12.2019 02:28 PM

Zacząłem odsłuch BJ i pierwsze wrażenie jakie się nasuwa - ależ ta muzyka się postarzała, przede wszystkim aranżacyjnie! Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 02.12.2019 05:11 PM

Są autocovery, nawet wśród hitów...


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - kajman - 02.12.2019 05:56 PM

Sundrajta napisał(a):I oczywiście brakuje coveru Beatlesów.
Znowu dyskryminacja. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 04.12.2019 10:38 AM

kajman napisał(a):Znowu dyskryminacja
No ba. Zaczyna nam to wchodzić w krew. Icon_twisted

Dalszy ciąg przesłuchań (po początkowym wrażeniu archaiczności) wypadł już więcej niż przyzwoicie! Może to była tylko sugestia, gdy spojrzałem na współczesne zdjęcie JBJ. Icon_wink
Słuchając propozycji przypominałem sobie te ich wszystkie killery, które wtedy znałem prawie na pamięć. Z przykrością tylko napiszę (choć niby nie powinienem), że moje propozycje nie przeszły do finału. Icon_rolleyes
Za mało dogłębnie przejrzałem ich repertuar (po prostu nie miałem zbytnio czasu na to), a może i tak już bym nic ciekawszego nie poznał?
Początkowo finałową rundę planowałem na kilkanaście piosenek, ale nie mogłem odrzucić kilku fajnych kawałków i wyszło mi, że większa część przeszła dalej.
No i odkryłem dwa absolutnie nieznane super kawałki, które będą wysoko w moim podsumowaniu. Icon_cool


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - mike - 08.12.2019 09:20 PM

(02.12.2019 02:28 PM)Sundrajta napisał(a):  Zacząłem odsłuch BJ i pierwsze wrażenie jakie się nasuwa - ależ ta muzyka się postarzała, przede wszystkim aranżacyjnie! Icon_rolleyes

odniosłem identyczne wrażenie!

// !!
Zagłosowałem więc szykujcie się już na następny top Icon_smile

Może mnie nie być wieczorem dlatego już teraz poproszę o wytypowanie kogoś z trójki: Szymek79, AKT!, thestranglers. Wybierz ulubioną słodkość z wymienionych Icon_wink Kto pierwszy, ten lepszy Icon_biggrin

1. Kit Kat
2. Snickers
3. Mars
4. Bounty
5. Daim
6. Kinder Bueno
7. Milky Way
8. Maltesers
9. Twix
10. Tablerone
11. Lion
12. Torcik Wedlowski

A kto się kryje pod tymi smakołykami? Icon_wink Są dwa zespoły i aż 10 solistów.
2 - UK, 2 - Polska, 8 - USA.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 08.12.2019 09:33 PM

Bounty Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Dobromiera - 08.12.2019 09:36 PM

(02.12.2019 02:28 PM)Sundrajta napisał(a):  Zacząłem odsłuch BJ i pierwsze wrażenie jakie się nasuwa - ależ ta muzyka się postarzała, przede wszystkim aranżacyjnie! Icon_rolleyes
Myślę, że i wtedy, i obecnie jest po prostu granie niezbyt wysokich lotów... Icon_razz2 parę kawałków z radia chwyta, a nawet można mówić o nostalgii, ale to jest muzyka na początek słuchania muzyki, niż na koniec.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - mike - 08.12.2019 09:37 PM

(08.12.2019 09:33 PM)thestranglers napisał(a):  Bounty Icon_smile

twój wybór zaboli sporą część forumowiczów Icon_lol myślę, że woleliby jednak Snickersa, Torcik Wedlowski lub Twixa Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Dobromiera - 08.12.2019 09:40 PM

Kiedy zdradzisz, co się kryje pod tymi nazwami? Icon_razz2