Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi (/showthread.php?tid=48275)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - neo01 - 22.11.2019 11:44 AM

Dodam tylko, że to tzw. zdrowy egoizm, a wszystko oczywiście w punkt!


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - kajman - 22.11.2019 07:59 PM

neo01 napisał(a):wszystko oczywiście w punkt
Dla nas zdrowy, ale mam wrażenie, że nia każdy tutaj się z tym zgadza.
AKT! napisał to, co ja lekko zasygnalizowałem.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - EVENo - 22.11.2019 09:04 PM

Dobra, bo potem zapomnę.

Wild Is The Wind
Fear


Jakby jeszcze jakaś miła duszyczka zgłosiła "Good Guys Don’t Always Wear White" to byłbym wdzięczny.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 23.11.2019 05:16 PM

EVENo napisał(a):Jakby jeszcze jakaś miła duszyczka zgłosiła "Good Guys Don’t Always Wear White" to byłbym wdzięczny.
Przecież sam możesz zgłosić to nagranie. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - EVENo - 23.11.2019 05:45 PM

thestranglers napisał(a):Przecież sam możesz zgłosić to nagranie.
:o :o :o

Matko Boska, wiesz że zapomniałem o tej zasadzie? I pomyśleć, że gdybym tego nie napisał to przestrzeliłbym sobie propozycję...

Good Guys Don’t Always Wear White


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - prz_rulez - 24.11.2019 01:34 AM

Znow rozczarowany, choc moze nie tak bardzo jak przy Kylie czy Manic Street Preachers, wrzucam swoje propozycje:
Say It Isn't So
Everyday
Naprawde jestem zdziwiony, ze dla nikogo te utwory nie sa wazne!
No to mozna chyba juz smialo zapowiedziec, ze This House Is Not For Sale i Thank You For Loving Me poza zestawem... Choc w sumie to drugie nie powinno dziwoc, bo nie bylo na LP3, a dla wielu tutaj tego, czego nie bylo ba LP3, to w ogole nie ma. A tymczasem na Hop Becu to byl calkiem spory przeboj, a i na MTV European Top 20 przez chwile bylo...


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - EVENo - 24.11.2019 03:49 AM

prz_rulez napisał(a):Naprawde jestem zdziwiony, ze dla nikogo te utwory nie sa wazne!
Wazne to moga byc utwory ktore cos znaczyly dla kogos a nie piosenki nagrane dla pieniedzy

Takim ważnym dla mnie utworem jest niewątpliwie "Santa Fe", ale nawet gdyby został zgłoszony, to i tak bym na niego nie zagłosował Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - neo01 - 24.11.2019 09:27 AM

prz_rulez napisał(a):Say It Isn't So
Everyday
Naprawde jestem zdziwiony, ze dla nikogo te utwory nie sa wazne!
Jeśli Cię to pocieszy, to ja lubię ten pierwszy, dobrze kojarzy mi się z "30 Tonami".


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - kajman - 24.11.2019 09:58 AM

Tego utworu i tak nikt nie zgłosi, więc ja to uczynię:
With A Little Help From My Friends
a na drugiego mojego faworyta jeszcze mam nadzieję, więc się wstrzymam.
prz_rulez napisał(a):dla wielu tutaj tego, czego nie bylo ba LP3, to w ogole nie ma
Nie nie ma tylko nie znają, a skoro nie znają, to czemu mieliby zgłaszać. Ja akurat dyskografię Bon Jovi mam przerobioną, więc zgłaszam rzeczy spoza. A do tego niedawno ustawioną w kolejności, więc także dlatego (bo szkoda mi czasu na ponowne słuchanie) utworów Jona pod uwagę brał nie będę (pomijając wszystko inne w wielu przypadkach nie wiem czy dany utwór pochodzi z jego dorobku czy zespołu).


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Dobromiera - 24.11.2019 01:15 PM

(24.11.2019 01:34 AM)prz_rulez napisał(a):  Znow rozczarowany, choc moze nie tak bardzo jak przy Kylie czy Manic Street Preachers, wrzucam swoje propozycje:
Say It Isn't So
Everyday
Naprawde jestem zdziwiony, ze dla nikogo te utwory nie sa wazne!
Ja to jestem zdziwiony, że dla kogoś są. Jednak sentyment naprawdę robi swoje. Tak jak z tym "Found That Soul" u MSP czy "Your Disco Needs You" u Kylie. Icon_razz2

Cytat:Nie nie ma tylko nie znają
No tak. Nie znają, bo nie było na LP3. Wychodzi na to samo.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - kajman - 24.11.2019 01:49 PM

Ale teraz poznają (przynajmniej mam taką nadzieję) i pewnie na coś z tego zagłosują. Nie ma to byłoby wtedy, gdyby nie przyjmowali tego do wiadomości.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - AKT! - 24.11.2019 02:06 PM

EVENo napisał(a):Wazne to moga byc utwory ktore cos znaczyly dla kogos a nie piosenki nagrane dla pieniedzy
???


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 24.11.2019 02:32 PM

Artur chyba nie lubi tych nagrań.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - prz_rulez - 24.11.2019 03:40 PM

Chodzilo mi o pokazanie tego jsk konczy sie slepe wpatrzenie w jedno medium.
I sentyment na pewno, ale to po prostu bardzo przebojowe utwory, czesc z nich to wrecz "rozwalacze stadionow".


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 24.11.2019 07:10 PM

[wwas]

Thick As Thieves
She's A Mystery

[Starless]

The Devil's In The Temple
King Of The Mountain


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - kajman - 26.11.2019 12:53 AM

Jeszcze jest dziś, więc zgłaszam. I ostatecznie nie to, co planowałem wcześniej.
Unbroken


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - EVENo - 26.11.2019 01:30 AM

Wow, koniec końców tylko jednego utworu z mojej dziesiątki zabrakło, na dodatek jedynego wydanego po 2000 roku.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 26.11.2019 07:49 AM

KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI



RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Kalypson - 26.11.2019 07:57 AM

Chyba przesunęła Ci się kolejność głosujących, bo Eveno wskoczył przede mnie przez przypadek.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - kajman - 26.11.2019 08:37 AM

Przyjęliśmy zasadę, że głos zgłaszającego podawany jest na końcu czyli tutaj (gdzie kolejność jest odwrotna) wskakuje na miejsce pierwsze.
Reguła nie obowiązuje, kiedy zgłaszający życzy być sobie w kolejności wynikającej ze zgłoszeń (ale chyba tylko raz to się zdarzyło).