Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi (/showthread.php?tid=48275)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Kalypson - 20.11.2019 11:21 AM

Myślę, że trochę cyrk robicie z tego topu, dodając kolejne komponenty, więc w tym kontekście nie mam co wyjaśniać. A co do samego faktu oddania przeze mnie głosów, to na szybko skompilowałem listę znanych mi kawałków, dosłuchałem trochę, przeglądając jednoczesnie wikipedie i taki mi zestawik wyszedł. Ciężko nawet powiedzieć, żeby mi się podobały te piosenki, ale wyraźnie zaznaczyłem, że ten zespół zdecydowanie mi leży - jest chyba najgorszym zgłoszeniem do topu od kiedy biorę w nim udział. Naprawdę nie mam ochoty przedzierać się przez ich repertuar, a obecna 10-tka satysfakcjonuje mnie dostatecznie. Mógłbym odpuścić głosowanie w zupełności, ale chciałbym kiedyś wybrać wykonawcę, wiec mam tu partykularne interesy. Ewentualnie możecie obciąć mi głos do 4 pozycji, bo one są całkiem dobre. Sam tego nie chciałem robić, bo nie wiem czy zostałoby to zaakceptowane.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - prz_rulez - 20.11.2019 11:29 AM

No coz, przynajmniej przyznales sie do egoistycznego interesu.
Ale i tak mysle, ze jest to moralnie nie fair wobec tych, ktorzy propozycji jeszcze nie dodali.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 20.11.2019 12:07 PM

thestranglers napisał(a):Hmm, no to nowa ankieta? Więc kto jest za ten niech się wypowie. Uznaję, że jesteś pierwszy?
A gdzie jest słynne: "kto jest za, niech podniesie rękę i naciśnie przycisk"? Icon_twisted
Gdyby chodziło o MSP, to zapewne przeżywałbym to emocjonalnie, a tak to wstrzymuję się od głosu. Icon_wink
Kalypson napisał(a):Myślę, że trochę cyrk robicie z tego topu
Trochę niestety tak. Icon_rolleyes
Kalypson napisał(a):że ten zespół zdecydowanie mi leży - jest chyba najgorszym zgłoszeniem do topu od kiedy biorę w nim udział
Jesteś za, a nawet przeciw. Wow
prz_rulez napisał(a):ze jest to moralnie nie fair wobec tych, ktorzy propozycji jeszcze nie dodali
Odrobinę prawdy jest w tym co piszesz.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - EVENo - 20.11.2019 12:08 PM

Sundrajta napisał(a):A było zgłaszać.
Przepraszam bardzo, ale ja zgłaszałem Top Bon Jovi, a nie Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi. Nie mam zamiaru zwracać uwagi na solowe piosenki, czy to w moich głosach, czy to w ostatecznych wynikach.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 20.11.2019 12:14 PM

Można i tak. Spoko
Ja jednak chyba coś do swojego głosu dorzucę z solowego repertuaru, ale nie za dużo, by nie zakłócić proporcji.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Dobromiera - 20.11.2019 12:22 PM

(20.11.2019 11:21 AM)Kalypson napisał(a):  Myślę, że trochę cyrk robicie z tego topu, dodając kolejne komponenty
Też tak myślę.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Yacy - 20.11.2019 12:47 PM

(20.11.2019 12:08 PM)EVENo napisał(a):  Przepraszam bardzo, ale ja zgłaszałem Top Bon Jovi
i właśnie zgłaszający powinien decydować, a nie wszyscy.

dla mnie to trochę śmieszne gdyby się pojawił RS Icon_wink2 zresztą JBJ podobnie.

do Bitli też dodalibyście wszystkich? Icon_wink2 wątpię Icon_razz
strach teraz zgłaszać np. Myslo, bo dodacie Rojka, za którym nie przepadam.
nie mówiąc już np. o Lombardzie w którego topie mogłaby wygrać Meluzyna Icon_mrgreen

z mojego punktu widzenia to ograniczy nieco wybór wykonawcy.
dobrze, że wielu już było, bo teraz tacy Floydzi czy Gensesis to mogłoby się źle skończyć... Icon_wink2 trzy osoby za i... poszło Icon_razz


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Kalypson - 20.11.2019 01:04 PM

prz_rulez napisał(a):Ale i tak mysle, ze jest to moralnie nie fair wobec tych, ktorzy propozycji jeszcze nie dodali.

Myślę, że nikt po moich głosach płakać nie będzie. Mam jako-tako ułożoną zbitkę 10-ciu piosenek, które akceptuje (top 4 jest stosunkowo dobry) i nie czuję potrzeby wychodzenia poza to terytorium w przypadku tego zespołu. Racjonalnie podchodząc do tematu, to o ile ktoś nie jest śpiochem, to już dawno zgłosiłby jakieś kawałki (chyba, że robi jakieś taktyczne zamieszanie - ale to również nie jest naturalne, więc nie jest mi żal). Bardzo szybko wejdziemy w okres, gdzie "zgłaszam to, bo proponujecie", "zgłaszam, bo muszę", "ok, to uzupełnię lukę" itd. Na tym poziomie już nikt nie zyskuje, nie traci, nikt nie jest fair, nie-fair etc w łącznym rozliczeniu Icon_smile.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Aro - 20.11.2019 01:45 PM

(20.11.2019 12:47 PM)Yacy napisał(a):  
(20.11.2019 12:08 PM)EVENo napisał(a):  Przepraszam bardzo, ale ja zgłaszałem Top Bon Jovi
i właśnie zgłaszający powinien decydować, a nie wszyscy.
zdecydowanie. wyłącznie zgłaszający. Icon_smile
EVENo napisał(a):nie mam zamiaru zwracać uwagi na solowe piosenki, czy to w moich głosach, czy to w ostatecznych wynikach.
bardzo mi sie podoba taka postawa. i tak trzymaj. Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - prz_rulez - 20.11.2019 01:51 PM

Nie byłoby potrzebne taktyczne rozgrywanie, gdyby byly inne zasady. Zreszta, sam przyznales sie do egoistycznych pobudek, wiec... Icon_wink

Ale z drugiej strony fakt, mozna powiedziec, ze taki top to przeciez glupota w skali wszechświata. Ale z trzeciej strony medalu Icon_wink jesli nie dziala sie odpowiednio w drobnostkach, to potem przechodzi to na powazniejsze rzeczy. Ahhh Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 20.11.2019 01:55 PM

Yacy napisał(a):o Lombardzie w którego topie mogłaby wygrać Meluzyna
W wykonaniu Comy byłbym jak najbardziej za! Icon_cool

Yacy napisał(a):trzy osoby za i... poszło
Otóż to. I stąd cała ta moja ironia. Wreszcie ktoś odczytał intencje moich wypowiedzi. Oklasky
Bowiem nimi próbowałem podkreślić bezsensowność tego pomysłu!
Yacy napisał(a):właśnie zgłaszający powinien decydować, a nie wszyscy
Aro napisał(a):zdecydowanie. wyłącznie zgłaszający
I tutaj już na poważnie popieram w całej rozciągłości słowa Jacka i Aro (którego wcześniej nie zauważyłem)! A zatem jest nas już trzech i chyba mamy PAT? Icon_rolleyes
Jedynie zgłaszający powinien decydować o tym czy rozszerzyć top o jeszcze dodatkowego wykonawcę, albo bardzo mocno związanego z podmiotem, albo znacząco wpływającego na jego repertuar.
Nie zawsze demokracja jest najlepszym rozwiązaniem...
I jeżeli taka opcja do regulaminu nie przejdzie, to zastanowię się czy w ogóle jest sens wybierać wykonawcę, skoro teraz może przyjść do wątku trzech kolegów i powiedzieć, że w topie Wilków, to oni jeszcze by widzieli Roberta Gawlińskiego solo. Icon_facepalm


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - prz_rulez - 20.11.2019 02:05 PM

Sundrajta napisał(a):Nie zawsze demokracja jest najlepszym rozwiązaniem
Obiecuję przypomnieć to zdanie w niedalekiej przyszłości Icon_cool

Robcie jak uwazacie. Ja tylko niesmialo przypomne, ze akurat od wspolnego topu Ákosa i Bonanzy swiat sie nie zawalil.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Yacy - 20.11.2019 02:06 PM

rozumiem, że mogę zmienić utwory na JBJ?
wiem, że nie można zmieniać, ale skoro zmieniony był podmiot topu to chyba mogę?


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Sundrajta - 20.11.2019 02:07 PM

prz_rulez napisał(a):Obiecuję przypomnieć to zdanie w niedalekiej przyszłości
Właśnie, Ty dużo obiecujesz. Icon_twisted

Za szybko dopisujecie kolejne teksty. I dlatego musiałem zmienić treść posta, bo wyszło by, że to czyni ktoś inny. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Yacy - 20.11.2019 02:08 PM

ja?

Icon_mrgreenIcon_mrgreenIcon_mrgreen


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - Kalypson - 20.11.2019 02:20 PM

prz_rulez napisał(a):Nie byłoby potrzebne taktyczne rozgrywanie, gdyby byly inne zasady. Zreszta, sam przyznales sie do egoistycznych pobudek, wiec...

Tak, ponieważ - o czym już wspomniałem chyba - system lojalnościowy to kolejny wymyślny i utrudniający życie potworek. Zawsze się zastanawiałem, czemu nie można przydzielać topów użytkownikom na zasadzie zwykłej kolejności alfabetycznej. Oczywiście wśród osób aktywnych i wykazujących chęć udziału. Ale to nie miejsce na dyskusje o tym.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - prz_rulez - 20.11.2019 02:22 PM

Kalypson napisał(a):Zawsze się zastanawiałem, czemu nie można przydzielać topów użytkownikom na zasadzie zwykłej kolejności alfabetycznej. Oczywiście wśród osób aktywnych i wykazujących chęć udziału. Ale to nie miejsce na dyskusje o tym.
To nie. Ale jest inne, w którym możesz o tym napisać Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 20.11.2019 03:59 PM

Dobrze, widzę że bardzo poważnie podchodzicie do tematu. Repertuar Jona jednak na tyle jest mały, że chyba nie wpłynie znacząco na wyniki i upieranie się by tych paru nagrań nie dopuścić jest w tym momencie już chyba złośliwością. A utworów oczywiście zmieniać nie będziemy, jeśli w ogóle chcemy by top odbył się w swoim czasie.


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - AKT! - 20.11.2019 04:15 PM

Kalypson napisał(a):A co do samego faktu oddania przeze mnie głosów, to na szybko skompilowałem listę znanych mi kawałków, dosłuchałem trochę, przeglądając jednoczesnie wikipedie i taki mi zestawik wyszedł. Ciężko nawet powiedzieć, żeby mi się podobały te piosenki, ale wyraźnie zaznaczyłem, że ten zespół zdecydowanie mi leży - jest chyba najgorszym zgłoszeniem do topu od kiedy biorę w nim udział. Naprawdę nie mam ochoty przedzierać się przez ich repertuar, a obecna 10-tka satysfakcjonuje mnie dostatecznie. Mógłbym odpuścić głosowanie w zupełności, ale chciałbym kiedyś wybrać wykonawcę, wiec mam tu partykularne interesy. Ewentualnie możecie obciąć mi głos do 4 pozycji, bo one są całkiem dobre. Sam tego nie chciałem robić, bo nie wiem czy zostałoby to zaakceptowane.
ja to w zupełności rozumiem, zwłaszcza że mam podobne odczucia co do tego wyboru

co do reszty zawiłości, jest mi zupełnie obojętne -- zdecydujcie sami xD


RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi - thestranglers - 20.11.2019 04:17 PM

A co do decyzji EVENo to dopuścił on Blaze of Glory i Miracle, więc chyba są podstawy do uznania tych nagrań. Rozumiem, że ktoś chciałby dodać coś Jona jeszcze. Myślę, że w takim wypadku sprawiedliwe byłoby dołączenie po jednym utworze już całkowicie poza konkursem przez tych którzy już zgłosili swoje propozycje.