Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos (/showthread.php?tid=48061)



Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - Szymek79 - 06.11.2019 05:34 PM

"Bigos" z gościnnym udziałem Taco Hemingway to szósty singiel jakim Schafter zapowiada swój debiutancki studyjny album pt. "Audiotele", który trafi do sprzedaży 22 listopada.

[Obrazek: 81BvvIINybL._SS280_.jpg]




RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - EVENo - 06.11.2019 10:10 PM

Widzisz, Kajman, pytałeś czy utwory z listopada i grudnia mogą brać udział w moim plebiscycie na Koszmar Roku. Jak widać mogą, jeszcze jak!


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - kajman - 06.11.2019 10:44 PM

Ale chyba już nie tego.


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - AKT! - 07.11.2019 11:50 AM

mniej krindżowe niż poprzednie i klip fajny
a i słucha się całkiem całkiem


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - prz_rulez - 07.11.2019 02:35 PM

Ocenę utworu pominę, natomiast jakże znamienna jest różnica w tym, jak wyglądają raperzy dzisiaj, a jak wyglądali dwadzieścia lat temu. Czy członkowie Kalibra bądź Molesty spodziewali się, że kiedyś polski rap będzie także domeną facetów w lokach, kucykach i z włosami na żelu?


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - neo01 - 07.11.2019 03:09 PM

Ciekawe czy znajdzie się tu choć jedna osoba, której taka propozycja podpasuje... Icon_rolleyes
Oczywiście straszne to, tylko nie wiem dlaczego polski rap miałby się stać domeną takich panów, mam nadzieję, że jednak nie.


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - AKT! - 07.11.2019 03:33 PM

największym problemem tego numeru jest to, że jest kompletnie o niczym


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - EVENo - 07.11.2019 03:47 PM

prz_rulez napisał(a):jak wyglądają raperzy dzisiaj, a jak wyglądali dwadzieścia lat temu
Dla mnie wyglądają dokładnie tak samo, tylko starzej. Co każe mi się zastanawiać, czy kiedykolwiek pojawi się jeszcze jakiś przekonujący mnie polski raper. No dobra, Taco na początku wydawał mi się przekonujący, ale już wtedy obawiałem się, że skończy się na Kill'em All i się nie pomyliłem.


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - kajman - 07.11.2019 06:38 PM

AKT! napisał(a):największym problemem tego numeru jest to, że jest kompletnie o niczym
Mam wrażenie, że to problem jakiś 95% utworów.


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - AKT! - 08.11.2019 01:48 PM

wrażenie głuchego, bo niby skąd miałbyś wiedzieć, skoro nie zwracasz uwagi na teksty?


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - prz_rulez - 08.11.2019 03:44 PM

(07.11.2019 03:33 PM)AKT! napisał(a):  największym problemem tego numeru jest to, że jest kompletnie o niczym

Nie wydaje mi się, że jest o niczym, jest jakąś tam wariacją na temat obserwacji ich życia codziennego, rozmytą w odrobinie odrealnienia.


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - AKT! - 08.11.2019 04:29 PM

jakimś tam czymś tam o czymś tam, ok ^^


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - Kuba1201 - 08.11.2019 05:56 PM

Może i jest, ale tego czegoś nie da się słuchać. Taco to w ponad 4 lata spadł ze szczytu na samo dno. Schafter też słabiutko.


RE: Schafter feat. Taco Hemingway - Bigos - kajman - 29.12.2019 09:24 PM

AKT! napisał(a):wrażenie głuchego, bo niby skąd miałbyś wiedzieć, skoro nie zwracasz uwagi na teksty?
Czasami słyszę (mimowolnie bądź nie), czasami czytam.