Największe forum list przebojów Mycharts.pl
George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) (/showthread.php?tid=48060)



George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - Szymek79 - 06.11.2019 04:27 PM

"This Is How (We Want You To Get High)" to nowy pośmiertny singiel George Michaela.

[Obrazek: 71lssxKYejL._SS280_.jpg]




RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - kajman - 07.11.2019 09:05 AM

W sumie jak na niego to wypadło bardzo dobrze. Takie klimaty funky bardzo zgrabnie zrobione. Daję osiem.


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - AKT! - 07.11.2019 11:56 AM

wolę "last christmas"


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - Kalypson - 07.11.2019 01:38 PM

To będzie truizm, ale mam wrażenie, że George nieco mniej nowocześnie by to zaaranżował, chociaż pewnie w podobnie letnim klimacie. Nie wszystkie sztuczki i szlify są tutaj idealne, ale sam pień kompozycji bardzo przyjemny. Podoba mi się. Przeżyję nawet delikatny auto-tune Icon_smile


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - neo01 - 07.11.2019 01:46 PM

kajman napisał(a):Takie klimaty funky bardzo zgrabnie zrobione. Daję osiem.
Icon_eek Czyli to jednak w ogóle nie dicho...
I jeszcze ten straszny autotune, nie daję w ogóle rady czegoś takiego słuchać. 1/10.


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - prz_rulez - 07.11.2019 02:22 PM

Taaa, doskonale wiemy do czego doprowadziło go to "get high".
Sam utwór... Nie wiem, co o nim myśleć. Na pewno nie jest to dicho (przykro mi, Neo). Być może ten lekki autotune jest spowodowany dość "pierwotną" formą nagrania ścieżki wokalnej i trzeba było coś z tym zrobić.


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - Kalypson - 07.11.2019 02:29 PM

prz_rulez napisał(a):Taaa, doskonale wiemy do czego doprowadziło go to "get high".
Nie oceniaj tak łatwo.


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - AKT! - 07.11.2019 03:35 PM

Kalypson napisał(a):mam wrażenie, że George nieco mniej nowocześnie by to zaaranżowa
jak się posłucha jego ostatnich przedśmiertnych singli, to można odnieść wrażenie, że poszedłby nawet bardziej po bandzie


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - Dobromiera - 07.11.2019 03:56 PM

Eee, jakie nowocześnie, brzmi to jak produkcja sprzed 15 lat. Icon_razz2


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - AKT! - 07.11.2019 05:07 PM

zgadzam się, to chyba zostało użyte w kontekście jego materiału z lat 80. i 90. -- tak to czytam
chociaż -- nowocześnie to brzmiało "freeek!", a to jest jakieś żadne


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - Miszon - 07.11.2019 05:26 PM

Autotune sprawia wrażenie, że jest wrzucony po to, aby przykryć że pierwotnie wokal to były jakieś pomrukiwania na dyktafonie. Albo że w ogóle wokal stworzono z fragmentów istniejących już nagrań, wycinając odpowiednie słowa z nich.


RE: George Michael - This Is How (We Want You To Get High) - AKT! - 07.11.2019 05:30 PM

a jak się odsłucha od tyłu, to słychać wyraźnie, jak śpiewa "satan, come take me" Icon_razz