Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pectus feat. Kasia Cerekwicka - Głowę noś do góry - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Pectus feat. Kasia Cerekwicka - Głowę noś do góry (/showthread.php?tid=47814)



Pectus feat. Kasia Cerekwicka - Głowę noś do góry - Szymek79 - 24.10.2019 10:31 AM

Singlem "Głowę noś do góry" z gościnnym udziałem Kasi Cerekwickiej grupa Pectus zapowiada swój nowy album pt. "Kobiety/Wojciech Młynarski”,który trafi do sprzedaży 8 listopada. Utwór promuje również ścieżkę dźwiękową do filmu "Jak poślubić milionera”, który trafi na ekrany kin 29 listopada.

[Obrazek: 61v3NX899+L._SS280_.jpg]




RE: Pectus feat. Kasia Cerekwicka - Głowę noś do góry - EVENo - 24.10.2019 10:39 AM

To ja może zacytuję Artura z innego tematu:

Artur.O napisał(a):Ale zestawienie wykonawców...



RE: Pectus feat. Kasia Cerekwicka - Głowę noś do góry - dejmieeen - 24.10.2019 12:28 PM

Bez odsłuchu można stwierdzić, że to na pewno zapchajdziura do RMF czy Radia Zet, którą pograją 2 miesiące, a potem trafi do nocnej ramówki jako ciekawostka. Szkoda mi Kaśki, że bierze w czymś takim udział - ona ma ekstra wokal - gdyby tylko nagrywała porządniejszą muzykę...


RE: Pectus feat. Kasia Cerekwicka - Głowę noś do góry - neo01 - 24.10.2019 02:51 PM

(24.10.2019 10:39 AM)EVENo napisał(a):  To ja może zacytuję Artura z innego tematu:
Artur.O napisał(a):Ale zestawienie wykonawców...
Uważasz że do siebie nie pasują? Chyba że chodzi Ci o zdwojony poziom muzycznej żenady (dla mnie Cerekwicka stoi chyba jednak odrobinę wyżej).
Widać w ogóle że chłopaki postanowili pójść na łatwiznę zapraszając do współpracy zapewne dość głośne nazwiska i podpierając się nieśmiertelnym panem Wojciechem.
Ale koniec końców to fajne chłopaki są, więc nie będę ich hejtował Icon_wink