Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg (/showthread.php?tid=47701)



Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Szymek79 - 18.10.2019 11:32 AM

Singlem "Tolerancja / Na Miły Bóg" z gościnnym udziałem Stanisława Soyki Kasia Kowalska promuje płytę "MTV Unplugged", która trafi do sprzedaży 25 października.




RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - neo01 - 18.10.2019 11:47 AM

Super, nie wiedziałem (albo zapomniałem) że taki prodżekt się szykuje, czekam Icon_smile


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - kajman - 24.10.2019 05:56 PM

Spłaszczyli utwór, ale i tak siedem się uzbierało.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - prz_rulez - 09.11.2019 11:53 PM

Dzisiaj w "Między słowami" w Tok FM był wywiad z Kasią oraz puszczono 4 utwory z płyty Unplugged.
Moje wrażenia... Cóż. Brzmi to ładnie, ale niestety słychać, że wokalnie Kasia nie wyrabia jak kiedyś Icon_sad


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Miszon - 10.11.2019 01:13 AM

Nudne.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - neo01 - 10.11.2019 11:22 AM

Dlaczego? Solo na trąbce dodało fajnego sznytu, a ten nieśmiertelny tekst zawsze będzie dobrze brzmiał. Dla mnie 8,5/10.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Tomekk - 11.11.2019 08:50 PM

Z tej płyty ciekawy jest duet z Edytą Bartosiewicz w utworze "Move Over".

Kasia wokalnie nadal daje radę. Przecież piosenki na tym koncercie zaśpiewane są bardzo dobrze!


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - neo01 - 11.11.2019 09:57 PM

Też tak uważam, np. w "Gemini" daje mały popis swoich możliwości. "Move Over" rzeczywiście "żre" i w ogóle szczególnie 2. połowy płyty świetnie się słucha.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - AKT! - 12.11.2019 11:26 AM

ona przecież od lat na żywo nie radzi sobie ze swoimi piosenkami; to nie zarzut absolutnie, spostrzeżenie


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Miszon - 12.11.2019 11:48 AM

Ja widziałem ją dwa razy na żywo, raz w 2000, raz w 2004, oba koncerty były świetne wykonawczo.
Ale to dawno.
Natomiast później kiedy widywałem ją czasem w TV, to też dawała radę, aż do momentu jakoś 2-3 lata temu, kiedy nagle "siadła" i ewidentnie się męczyła. Jednak dopadła ją starość?


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - prz_rulez - 12.11.2019 11:21 PM

(10.11.2019 01:13 AM)Miszon napisał(a):  Nudne.
Miszon ostatnio preferuje dosc specyficzna forme asertywności. Czy to dobrze, czy to zle - nie mnie oceniac.
----------
A ja czekam na ten nowy utwor, ktory ma byc za jakiś czas.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - kajman - 12.11.2019 11:42 PM

prz_rulez napisał(a):Miszon ostatnio preferuje dosc specyficzna forme asertywności.
A co konkretnie ta wypowiedź ma wspólnego z asertywnością?


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Kalypson - 13.11.2019 03:51 AM

Wystarczy trochę poczytać na temat jej problemów z narkotykami czy przede wszystkim wódką, co na pewno tłumaczy jej obecny stan. Tak podejrzewam.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Miszon - 13.11.2019 09:40 AM

O, nie słyszałem tego tematu. Problemy z wagą owszem, ale o dragach pierwsze słyszę. Pomijając "kurację" ayajuascą, o czym nawet śpiewała.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - neo01 - 13.11.2019 10:02 AM

No raczej u niej to były stany depresyjne, które "leczyła" wódą, a teraz to tylko to co powyżej.


RE: Kasia Kowalska feat. Stanisław Soyka - Tolerancja / Na Miły Bóg - Miszon - 13.11.2019 10:29 AM

Ja bym raczej zwrócił uwagę na jej PESEL. Co by nie mówić, nagrywała rzeczy wymagające wykonawczo, zbliża się do 50 (!), głos może zacząć się lekko sypać, chyba że ktoś o niego naprawdę dba, stosując metody śpiewaków operowych.