Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles (/showthread.php?tid=47539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - AKT! - 11.10.2019 10:27 AM

Nieeeeee! Tu jest większe podobieństwo do prowadzonych przez Ciebie topów artystów, ale pięknie się mijamy, bo tu płyty, a tam piosenki <3


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Dobromiera - 11.10.2019 10:52 AM

(11.10.2019 10:09 AM)thestranglers napisał(a):  A czy nie lepiej by było powołać do życia Listę Archiwalną płyt na podobieństwo listy albumów prowadzonej przez Sundrajtę?

Nie byłoby.


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Yacy - 11.10.2019 11:07 AM

(11.10.2019 10:09 AM)thestranglers napisał(a):  Widzę, że bardzo szybko wystartowaliście...
tak? a gdzie ten wątek, bo nie widzę tego startu Icon_coolIcon_razz
Może ten wątek zamienić na jakiś taki "ustaleniowy" dla wszystkich wykonawców, bo wydaje mi się, że przy wielu mogą być niejasności. a jak się ustali, to otworzyć wątek dla TB?


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - AKT! - 11.10.2019 12:51 PM

jest przecież ogólny wątek ustaleniowy tutaj: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=46942

gdzie pojawiło się sporo komentarzy, w tym Twój, dlaczego nic się nie rusza, a teraz nagle mamy coś do ustalenia? nie bardzo nawet rozumiem co xD


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Yacy - 11.10.2019 01:17 PM

to zabawa ruszyła czy nie?
bo ja patrząc na pierwsze kilka kilkanaście postów jakoś nie czuję aby coś ruszyło.
mi się wydawało, że dyskografia Beatlesów jest jasna.
ale widać się myliłem.

to była tylko propozycja, bo za chwilę ktoś poprosi o podzielenie wątku...


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - thestranglers - 11.10.2019 01:33 PM

To ja do postu Artura. Nie będę brał udziału w tej zabawie, mimo że Tobie wydaje się ona fajna.
W takim razie czy ktoś chciałby poprowadzić jednak tę listę archiwalnych płyt? Uważam, że to fajniejsza idea jednak.


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Kalypson - 11.10.2019 02:09 PM

Jak zwykle same problemy, a czasem przydałaby się męska i lekko autorytarna decyzja, tak żeby nie dogadywać się z każdym co do przecinka. Dlatego ja już głosuję Icon_smile

Please Please Me


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - AKT! - 11.10.2019 02:17 PM

thestranglers napisał(a):To ja do postu Artura. Nie będę brał udziału w tej zabawie, mimo że Tobie wydaje się ona fajna.
dlaczego? bo nie realizujemy pomysłu, który Tobie bardziej odpowiada? xD

o zgrozo!


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - thestranglers - 11.10.2019 02:19 PM

Nie mam ochoty na The Beatles, może gdy pojawi się podmiot, którego albumy wszystkie znam to zagłosuję.


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Dobromiera - 11.10.2019 02:30 PM

(11.10.2019 11:07 AM)Yacy napisał(a):  Widzę, że bardzo szybko wystartowaliście...
tak? a gdzie ten wątek, bo nie widzę tego startu Icon_coolIcon_razz[/quote]
A ten wątek to wg Ciebie co jest? Dyskusja o tarciu kapusty? Icon_rolleyes

Cytat:bo ja patrząc na pierwsze kilka kilkanaście postów jakoś nie czuję aby coś ruszyło.
A mój i Miszona głosy?

(11.10.2019 01:17 PM)Yacy napisał(a):  mi się wydawało, że dyskografia Beatlesów jest jasna.
Jak widać, nie dla każdego (patrz post #4). Poza tym, to chyba logiczne, że na początek zabawy podaje się zestaw, który podlega głosowaniu. Icon_rolleyes

(11.10.2019 01:33 PM)thestranglers napisał(a):  W takim razie czy ktoś chciałby poprowadzić jednak tę listę archiwalnych płyt? Uważam, że to fajniejsza idea jednak.
Nie, nikt jej nie poprowadzi, bawienie się w konkretnych wykonawców ma więcej sensu, niż w losowe płyty z losowych epok i styli. A poza tym, jesteś moderatorem, takie rozpoczynanie offtopa kompletnie z pupy (tj. nieodnoszące się do żadnego postu w temacie) raczej Ci nie przystoi.

Cytat:Nie mam ochoty na The Beatles, może gdy pojawi się podmiot, którego albumy wszystkie znam to zagłosuję.
Ale któreś z nich na pewno znasz? Bo jeśli nie, to jednak radziłbym nadrobić braki. Icon_razz2


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - AKT! - 11.10.2019 02:59 PM

thestranglers napisał(a):Nie mam ochoty na The Beatles, może gdy pojawi się podmiot, którego albumy wszystkie znam to zagłosuję.
a to ok Icon_wink

ja właśnie jedyną uwagę, jaką mam, to że nie było czasu, żeby się przygotować -- myślę, że dobrze byłoby ustalić, że np. jest jedna zabawa w miesiącu, wybieramy podmiot, są dwa tygodnie na dosłuchanie i dopiero ruszamy

Artur.O napisał(a):Jak widać, nie dla każdego (patrz post #4). Poza tym, to chyba logiczne, że na początek zabawy podaje się zestaw, który podlega głosowaniu. Icon_rolleyes
tak, tak, to musi być, bo ten zestaw potem się kurczy; a akurat u beatlesów mogą być niejasności co do albumów


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - kajman - 11.10.2019 03:11 PM

Artur.O napisał(a):Dyskusja o tarciu kapusty?
Niestety nie. Icon_wink
AKT! napisał(a):dobrze byłoby ustalić, że np. jest jedna zabawa w miesiąc
Myślę że po prostu jedna się kończy, a druga następnego dnia zaczyna.


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Yacy - 11.10.2019 04:23 PM

(11.10.2019 02:30 PM)Artur.O napisał(a):  A ten wątek to wg Ciebie co jest? Dyskusja o tarciu kapusty? Icon_rolleyes
czyli już ruszyło i do niedzieli do 21 oddajemy głosy, tak?

Beatles For Sale (1964)


(11.10.2019 03:11 PM)kajman napisał(a):  Myślę że po prostu jedna się kończy, a druga następnego dnia zaczyna.
dokładnie. przecież teraz nie będziemy się bawić w odsłuchiwanie dyskografii.
znamy albo nawet nie znamy ale chcemy się w to bawić to się bawimy.


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - AKT! - 11.10.2019 05:14 PM

kajman napisał(a):Myślę że po prostu jedna się kończy, a druga następnego dnia zaczyna.
a czas na odsłuchy dyskografii, której nie zna się w całości?

Yacy napisał(a):dokładnie. przecież teraz nie będziemy się bawić w odsłuchiwanie dyskografii.
znamy albo nawet nie znamy ale chcemy się w to bawić to się bawimy.
nie mówię teraz -- na przyszłość

ode mnie też głos na Beatles for Sale
z tej płyty podobała mi się jedynie okładka


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Dobromiera - 11.10.2019 05:22 PM

Raczej zabawa będzie trwać trochę dłużej niż miesiąc (w tym przypadku - 7 tygodni Icon_wink). Żeby wszystko skrócić, myślę, że można by wybierać nowy podmiot jeszcze przed zakończeniem strzelania do poprzedniego, a nawet od razu po rozpoczęciu.

A co do słuchania dyskografii to.... a, co się będę powtarzał. Icon_rolleyes


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - tomas585 - 11.10.2019 05:32 PM

głosuję na Beatles for Sale


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - AKT! - 11.10.2019 05:33 PM

Ja rozumiem ideę, że nie trzeba znać wszystkich płyt, można się włączyć w dowolnym momencie i mi to odpowiada, ale czasem zna się mniej niż by się chciało i trzeba coś tam nadrobić Icon_wink Ale ok, pierwsze zdanie mnie przekonuje -- sporo czasu i opcja z wybieraniem kolejnego wykonawcy wcześniej też ok.

A jak wybieramy? Przez aklamację? A może zbierzmy propo w drugim wątku i zróbmy ankietę? Icon_smile


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - kajman - 11.10.2019 06:36 PM

AKT! napisał(a):czas na odsłuchy dyskografii, której nie zna się w całości?
No sorry, ale nie zamierzam przesłuchiwać całości dyskografii wykonawców, bo nie mam na to czasu.
A tutaj nie warto chyba głosować, bo wynik praktycznie jest znany.


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Dobromiera - 11.10.2019 06:39 PM

(11.10.2019 05:33 PM)AKT! napisał(a):  Ja rozumiem ideę, że nie trzeba znać wszystkich płyt, można się włączyć w dowolnym momencie i mi to odpowiada, ale czasem zna się mniej niż by się chciało i trzeba coś tam nadrobić Icon_wink Ale ok, pierwsze zdanie mnie przekonuje -- sporo czasu i opcja z wybieraniem kolejnego wykonawcy wcześniej też ok.
Właśnie mam nadzieję, że przy takim cyklu wybierania będzie dość czasu aby nadrobić wszystko, co się chce. Icon_wink

Cytat:A jak wybieramy? Przez aklamację? A może zbierzmy propo w drugim wątku i zróbmy ankietę? Icon_smile
Chyba tak zrobimy. Icon_smile


RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles - Yacy - 11.10.2019 07:17 PM

(11.10.2019 05:22 PM)Artur.O napisał(a):  Raczej zabawa będzie trwać trochę dłużej niż miesiąc (w tym przypadku - 7 tygodni Icon_wink). Żeby wszystko skrócić, myślę, że można by wybierać nowy podmiot jeszcze przed zakończeniem strzelania do poprzedniego, a nawet od razu po rozpoczęciu.
i to będzie spełnienie postulatu AKT!a Icon_wink2
tylko kwestia metody wyboru Icon_razz