Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor (/showthread.php?tid=47503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - neo01 - 24.10.2019 12:19 PM

W sumie trochę współczuję Wam że musicie tego wszystkiego słuchać (w takiej ilości) Icon_cool


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 24.10.2019 02:28 PM

Artur.O napisał(a):Tym premierowym, czy "Bittersweet", "Can't Fight...", "Heartbreak"? Icon_wink
i tym, i tym Icon_sad

neo01 napisał(a):W sumie trochę współczuję Wam że musicie tego wszystkiego słuchać (w takiej ilości) Icon_cool
nie ma czego, choć faktycznie jest tego sporo!


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 24.10.2019 04:53 PM

AKT! napisał(a):nie ma czego
Dla mnie jest czego. Ale dla mnie jak utwór brzmiał fatalnie, po pół minuty przerzucałem na kolejny fragment, potem na kolejny i jak coś nie zaskoczyło to odpuszczałem sobie.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - miszony - 24.10.2019 05:36 PM

Zbyt szybko ją oceniłem i zbyt surowo. Po przesłuchaniu całości stwierdzam, że twórczość Sophie wypada całkiem przyzwoicie. Nie jest to jakaś wybitna muzyka pop ale solidnie zaśpiewana, przyjemna dla ucha. Jestem ciekaw wyników.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - meni - 26.10.2019 11:51 PM

Te wasze płacze sprawiły, że aż skusiłem się zagłosować.
Bawiłem się doskonale, zlepiłbym z tego co najmniej top 20 na bardzo dobrym poziomie.

Odstaje raptem kilka piosenek, w tym nieszczęsny cover "One Way Or Another", któremu Sophie podołała, ale pomysł na muzykę już nie.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 27.10.2019 12:06 AM

meni <3 <3


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 27.10.2019 12:21 AM

Fajnie Meni, że zagłosowałeś, zapraszamy częściej Icon_smile

Mi się Sophie słuchało miło.
Co do "One Way Or Another", to z coverów wolę wersję One Direction, aczkolwiek możliwe, iż w kontekście filmowym interpretacja Sophie by zyskała.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 27.10.2019 08:48 AM

A tak w ogóle to jest cover Blondie? Pytam Was, bo nie chce mi się sprawdzać. Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - meni - 27.10.2019 01:28 PM

(27.10.2019 08:48 AM)thestranglers napisał(a):  A tak w ogóle to jest cover Blondie? Pytam Was, bo nie chce mi się sprawdzać. Icon_smile
Si senior, jedyna słuszna wersja.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 27.10.2019 01:29 PM

dzięki, przy okazji i ja Pana witam Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Sundrajta - 27.10.2019 09:41 PM

Zostałem wywołany do tablicy. Icon_lol
A że chcę dochować wierności mojej tradycji, to poproszę kogoś z trójki (oni są tuż za mną w programie lojalnościowym i dlatego ich wybrałem Cwaniak )
kajman, mike, EVENo o podanie numeru od jeden do jedenaście. Powiedzmy że macie 24 godziny na to i oczywiście obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy (ale tylko z w/w grona)! Icon_idea
Nawet gdy typ padnie za chwilę wykonawcę przedstawię dopiero jutro około dwudziestej. Icon_cool

Dotąd na cztery moje wybory, trzy razy trafialiście Amerykanów i nadal są duże szanse ku temu, bowiem USA ma 5/11 kandydatów. Polska czterech i jeszcze Wielka Brytania dwóch...


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - 1981 - 27.10.2019 09:45 PM

Sundrajta napisał(a):bowiem USA ma 5/11 kandydatów. Polska czterech i jeszcze Wielka Brytania dwóch
No to nuda! Icon_biggrin
Nic ze Skandynawii? Azji? Australii?


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 27.10.2019 09:48 PM

11


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Sundrajta - 27.10.2019 10:14 PM

Mogłem się spodziewać tego kto będzie pierwszy. Icon_twisted
O proszę jaki ciekawy wybór. Może spróbujecie odgadnąć o kogo chodzi?
Pierwsza podpowiedź: kto oglądał półfinały Mistrzostw Świata w rugby, ten może wpaść na trop...

1981 napisał(a):Nic ze Skandynawii? Azji? Australii?
A gdzie te subkontynenty leżą? Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 27.10.2019 10:25 PM

Nie oglądałem, ale nawet jeżeli chodzi o Walię to żaden wykonawca stamtąd mi się w tej chwili nie kojarzy.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Sundrajta - 27.10.2019 10:30 PM

O przynajmniej wiesz kto tam grał. Icon_lol
I podejrzewam, że raczej nie będziesz zadowolony z tego wyboru, chociaż w mojej jedenastce na pewno (wg Ciebie) byli gorsi wykonawcy. Icon_twisted


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 27.10.2019 10:35 PM

Obym tylko go znał.
A poza tym po Alołdach i Sophiach to raczej ciężko by Ci było coś gorszego zaproponować (tzn w ogóle to możliwe, ale raczej byś nie wychodził tak daleko poza swoją bajkę).


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Sundrajta - 27.10.2019 10:47 PM

Tego artystę raczej znasz bardzo dobrze.
Obiecywałem że będzie ostrzej, po ostatnich bardzo popowych klimatach, ale okazało się że wybrałeś jeden z łagodniejszych podmiotów (co innego gdybyś wybrał jedynkę 063 ).


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 27.10.2019 10:56 PM

Walia? Manic Street Preachers? Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 27.10.2019 11:40 PM

(27.10.2019 01:28 PM)meni napisał(a):  Si senior, jedyna słuszna wersja.
Pozwolę się nie zgodzić, moim zdaniem wersja One Direction jest super Icon_smile Z wersją Blondie jest ten problem, że ma już trochę lat - i to niestety słychać. Choć sam motyw jest oczywiście genialny.