Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor (/showthread.php?tid=47503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 09.10.2019 04:46 PM

A dziś obudziłem się z Sophie w głowie. Topy maja jednak tak pozytywne konotacje, że i u niej odnajduję miłe dla ucha dźwięki.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 10.10.2019 10:31 PM

Bałem się, że będą jakieś istotne braki, a tymczasem musiałem się wręcz zastanowić co wrzucić.

Birth Of An Empire
A Pessimist Is Never Disappointed (Orchestral Version)

Jeśli ktoś chciałby, to mógłby zgłosić "13 Little Dolls", moim zdaniem całkiem zgrabny utwór.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 11.10.2019 07:24 AM

prz_rulez napisał(a):A Pessimist Is Never Disappointed (Orchestral Version)
Zgłaszamy utwory, a nie ich wersję. Na szczęście prowadzący zgadza się z moją opinią.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 11.10.2019 10:36 AM

Chodziło mi raczej o to, że solowo to jedyna oficjalna wersja. Wcześniej była wersja z zespołem Theaudience (nota bene, polecam utwory tego zespołu, można być zaskoczonym). Poza tym były różne wersje live już podczas solowej kariery Sophie.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 11.10.2019 11:30 AM

Nie dość że nie brakuje żadnych istotnych utworów, to i nawet te mniej istotne są wszystkie. No, ale punkty trzeba ciułać Icon_cool więc zgłaszam:

The Deer & The Wolf
Wild Forever


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 11.10.2019 12:06 PM

Nie ma 13 Little Dolls Icon_razz2 Aczkolwiek zgodzę się, to nie był utwór mający komercyjne znaczenie w karierze Sophie.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Tomekk - 11.10.2019 12:21 PM

Wypowiedzi Miszona nie ma co komentować, bo to wpis pozbawiony wartości.
Ja bym muzyki żadnego artysty nie określił, że nadaje się do tarcia kapusty...
Tym bardziej, że Sophie jest jedną z najlepszych wokalistek muzyki dance czy muzyki elektronicznej. Ponadto jej dwie ostatnie płyty są w zupełnie innym klimacie i są tak samo wartościowe jak te popowe.

13 Little Dolls
Runaway Daydreamer


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 11.10.2019 12:39 PM

Tomku <3 Serce mi się raduje.
Jestem niezmiernie ciekaw wyników odsłuchów.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 11.10.2019 12:44 PM

Tarcie kapusty może być osobliwym przeżyciem wymagającym odpowiedniego soundtracku -- to żadna ujma! Bardziej kontrowersyjne w tym stwierdzeniu było samo tarcie -- jak ktoś dobrze wypunktował, kapustę się szatkuje!


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 11.10.2019 02:33 PM

(11.10.2019 12:21 PM)Tomekk napisał(a):  Sophie jest jedną z najlepszych wokalistek muzyki dance czy muzyki elektronicznej.

Baardzo kontrowersyjne stwierdzenie. Raz, że Sophie nie wykonuje elektroniki sensu stricte (bo kilka singli z wygłosowanym nu disco lub electropopem obok dance-popu to jeszcze nie granie elektroniki), a dwa, że tym bardziej jako elektronika liczą się "czarniejsze" odmiany house, pełne diw bijących Sophie na głowę. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Kalypson - 11.10.2019 02:50 PM

Nie każdy jest specem od gatunków. Poza tym wydaje mi się, że elektronika to tak pojemne pojęcie, że nie ma sensu wypominać takich niuansów. Dla mnie to też może być elektronika. Ważne, że całkiem przyjemna do ucha Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - soberTOMek - 11.10.2019 02:55 PM

Hm... nikt jeszcze nie zgłosił "Beautiful", a tak to wszystko co fajniejsze już zgłoszone Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 11.10.2019 03:03 PM

Tomekk napisał(a):Ja bym muzyki żadnego artysty nie określił, że nadaje się do tarcia kapusty...
Ja bym znalazł takich, których muzyka się do tego nie nadaje, bo nawet do tej czynności może zniechęcić.
AKT! napisał(a):kapustę się szatkuje
Kto chce szatkować, ten szatkuje, kto chce trzeć, ten trze, inni mogą miksować, albo gryźć. Mamy wolną wolę i nie damy się sterroryzować.
Kalypson napisał(a):Dla mnie to też może być elektronika. Ważne, że całkiem przyjemna do ucha
Skoro dla mnie jest to ciężkie w odbiorze, to może być elektronika. Chociaż i ta czasem zdarza się na przyzwoitym poziomie.
Chociaż jak pewien zespół (powiedzmy) metalowy odwołał się ponoć do tego gatunku to stworzył najgorsze nagranie w swym dorobku.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 11.10.2019 05:15 PM

kajman napisał(a):Kto chce szatkować, ten szatkuje, kto chce trzeć, ten trze, inni mogą miksować, albo gryźć. Mamy wolną wolę i nie damy się sterroryzować.
wolna wola to jednak chyba inna para kaloszy Icon_wink

ja sobie żartuję, nikomu w kapustę nie zaglądam xD


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 11.10.2019 06:37 PM

AKT! napisał(a):wolna wola to jednak chyba inna para kaloszy
Moja wolna wola kaloszy nie toleruje.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 12.10.2019 10:33 AM

Aha, przypominam Tomkkowi, że może zgłosić jeszcze jedną propozycję. Icon_idea


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 14.10.2019 07:10 PM

Na pewno lepiej niż u Aloudów. Znalazłem nawet dwie bardzo dobre piosenki.
A co do płyty Wanderlust to z pewnych względów mnie rozczarowała, ale nie zdradzę na razie z jakich.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Tomekk - 14.10.2019 08:23 PM

thestranglers napisał(a):ha, przypominam Tomkkowi, że może zgłosić jeszcze jedną propozycję.
tak?

to możemy dołożyć
Saddest Happiness.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 15.10.2019 07:20 AM

KONIEC PRZYJMOWANIA PROPOZYCJI



RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - neo01 - 15.10.2019 10:53 AM

Pokaźny zestaw, niełatwo będzie ogarnąć Icon_wink