Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor (/showthread.php?tid=47503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Kalypson - 08.10.2019 02:11 PM

Mixed Up World
I Won't Change


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - mike - 08.10.2019 03:24 PM

(08.10.2019 09:53 AM)neo01 napisał(a):  
thestranglers napisał(a):mike napisał(a):
Cant fight this feeling
było już zgłoszone, zmień propozycję
Nieprawda. Chyba źle popatrzyłeś.
Zgłoszone jest Cant stop this feeling Bezradny


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Kuba1201 - 08.10.2019 06:04 PM

Jeśli chodzi o Toola to niska frekwencja była też z powodu słabej jeszcze wtedy dostępności do ich utworów. Gdyby tamten top odbył się teraz, prawdopodobnie byłoby więcej głosujących. Inna sprawa, że ten zespół nie mieści się w guście wielu forumowiczów i tych dodatkowych głosów raczej nie przybyłoby dużo więcej.
Utwory Kylie i Eurythmics (przynajmniej niektóre) natomiast lubi zdecydowana większość z Nas i w tym gronie są zarówno popowcy, jak i alternatywcy, dlatego też bardzo dużo osób tam głosowało.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Kuba1201 - 08.10.2019 06:05 PM

One Way or Another
Circles (Just My Good Time)


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - miszony - 08.10.2019 06:10 PM

Ja na Toola nie zagłosowałem z premedytacją. Wolę tandetne Girls Aloud i nijaką Sophie Bextor niż jeszcze bardziej smętne i nijakie Toole.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - EVENo - 08.10.2019 06:15 PM

miszony napisał(a):Ja na Toola nie zagłosowałem z premedytacją. Wolę tandetne Girls Aloud i nijaką Sophie Bextor niż jeszcze bardziej smętne i nijakie Toole.
No, no! Bo się obrazimy! Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - neo01 - 08.10.2019 06:17 PM

No Toole to są rzeczywiście nijakie. Ale rzeczywiście bardzo szkoda, że ten top odbył się przed wydaniem płyty, bo na pewno sporo by zamieszała.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 08.10.2019 06:25 PM

Kuba1201 napisał(a):Jeśli chodzi o Toola to niska frekwencja była też z powodu słabej jeszcze wtedy dostępności do ich utworów.
JKaka słaba dostępność? Mam wrażenie, że nie było żadnego problemu z ich znalezieniem.
Swoją drogą przez wiele lat wydawało mi się, że ona jest Baxtor.
A zgłaszam (żadne rewelacja, ale da się słuchać):
One Way Or Another
Black Holes For The Young



RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 08.10.2019 06:27 PM

neo01 napisał(a):No Toole to są rzeczywiście nijakie.
Po polsku na pewno. Co ciekawe, jak je uszczegółowimy to jednak najczęściej będą męskie lub żeńskie.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 08.10.2019 06:27 PM

(08.10.2019 12:24 PM)Sundrajta napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Nieprzekonanym mimo wszystko polecam zwrócić uwagę właśnie na repertuar z "Wanderlust"
Posłucham się Ciebie i przesłucham tą płytę, jeżeli mnie nie przekona, to zrezygnuję z tego topu (bowiem z jej repertuaru znam tylko "Morderstwo na parkiecie"). Icon_rolleyes
Myślę, że większość ludzi zna tylko to, i ew. jakieś fiuty u innych wykonawców, bo to jej jedyny duży przebój (zresztą bardzo reprezentatywny dla jej twórczości). Nic dziwnego, że takim wykonawcom trudno się "przebranżowić", bo jedni będą kręcić nosem, a drudzy oleją na sam widok wykonawcy.

(08.10.2019 06:04 PM)Kuba1201 napisał(a):  Jeśli chodzi o Toola to niska frekwencja była też z powodu słabej jeszcze wtedy dostępności do ich utworów.

Słabej? W trymiga się dało się i da ściągnąć z Soulseeka, Chomika, czy co kto sobie zamarzy. Świat się nie kończy na Spotyfaju. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - EVENo - 08.10.2019 06:31 PM

kajman napisał(a):A zgłaszam (żadne rewelacja, ale da się słuchać):
One Way Or Another
Już jest.

kajman napisał(a):Swoją drogą przez wiele lat wydawało mi się, że ona jest Baxtor.
Ej, faktycznie! Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 08.10.2019 06:37 PM

Sundrajta napisał(a):Co do tego pełna zgoda.
Jak patrzę na zdjęcia to kompletnie nie w moim typie.
EVENo napisał(a):Już jest.
No trudno, to niech będzie
Jolene


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Yacy - 08.10.2019 07:56 PM

Until the Stars Collide
Wrong Side of the Sun



RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 08.10.2019 09:40 PM

Żeby nie było, że tylko narzekam - bardzo podobają mi się wybory Yacy'ego. Sam chciałem napisać o tych utworach i cieszę, że znajdą się one w głosowaniu.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 08.10.2019 10:57 PM

Jestem, pozbieram typy, bo na inne tematy nie mam ochoty się wypowiadać. Od razu mike'a proszę jeszcze raz o drugą propozycję, gdyż:

AKT! napisał(a):Szymek zgłosił, tylko napisał nieprawidłowo "Stop" zamiast "Fight", ale musiało chodzić o ten utwór



RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 08.10.2019 11:04 PM

Ps. Brakuje mi 'Another Day' tak wracając do meritum wątku... Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Lilian - 09.10.2019 11:13 AM

Zgłoszenie:

Another Day
Today the Sun's on Us


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - mike - 09.10.2019 12:07 PM

(08.10.2019 10:57 PM)thestranglers napisał(a):  Jestem, pozbieram typy, bo na inne tematy nie mam ochoty się wypowiadać. Od razu mike'a proszę jeszcze raz o drugą propozycję, gdyż:

AKT! napisał(a):Szymek zgłosił, tylko napisał nieprawidłowo "Stop" zamiast "Fight", ale musiało chodzić o ten utwór

W gwoli ścisłości to raczej Szymek powinien zgłosić drugi utwór gdyż zgłosił niepoprawny Icon_lol ale skoro mam możliwość dodać jeszcze jeden od siebie będzie to:

Here Comes the Rapture

Dziękuję za przywilej zgłoszenia 3 utworów i pozdrawiam Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 09.10.2019 04:09 PM

Co do kwestii swoistego sporu między szymkiem a mike'm to w przeszłości mieliśmy już niepoprawnie wpisane tytuły i wtedy po prostu je poprawialiśmy nie zmieniając zgłaszającego. To tak na przyszłość.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - mike - 09.10.2019 04:42 PM

(09.10.2019 04:09 PM)thestranglers napisał(a):  Co do kwestii swoistego sporu między szymkiem a mike'm to w przeszłości mieliśmy już niepoprawnie wpisane tytuły i wtedy po prostu je poprawialiśmy nie zmieniając zgłaszającego. To tak na przyszłość.

Easy, podśmiechujki sobie robię ;P