Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor (/showthread.php?tid=47503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 28.10.2019 11:01 PM

Sundrajta napisał(a):obstawiałem, że będzie u kajmana wysoko
Powiedzmy na 16.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 28.10.2019 11:04 PM

(28.10.2019 10:58 PM)Sundrajta napisał(a):  Najdłuższą rezerwę miał Artur.O, a że następny top jest wiadomo jaki, to również tego powinniśmy się spodziewać. Icon_cool
Moje wszystkie karty są już wyłożone na stół, nie ma sensu 2 razy słać tego samego. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 28.10.2019 11:05 PM

Artur.O napisał(a):Moje wszystkie karty są już wyłożone na stół, nie ma sensu 2 razy słać tego samego.
akurat nie zajrzałem tam gdzie polecałeś, więc poproszę tak czy siak o PW Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 28.10.2019 11:07 PM

Nie no, top10 do Ciebie wyślę. Chodzi o to, że "rezerwy" nie ma sensu. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 28.10.2019 11:08 PM

Cytat:I wiadomo też która grupa wygrała tego wieczoru.
No, tym razem się udało Icon_wink
Ale żeby nie było, tę "inną" twarz Sophie też doceniam, trochę czasu z płytą "Wanderlust" spędziłem.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Sundrajta - 28.10.2019 11:11 PM

Sundrajta napisał(a):zyskuje uznanie wśród alternatowców
I oczywiście chodziło mi o popowców. Icon_wink
To widocznie daje o sobie znać zmęczenie, pora zatem iść już spać.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - thestranglers - 28.10.2019 11:13 PM

Artur.O napisał(a):Nie no, top10 do Ciebie wyślę. Chodzi o to, że "rezerwy" nie ma sensu.
ano rozumiem teraz Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - meni - 28.10.2019 11:20 PM

Sundrajta napisał(a):I oczywiście chodziło mi o popowców. Icon_wink
To ciekawe, bo zawsze byłem stawiany po drugiej stronie barykady. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Remo - 28.10.2019 11:26 PM

Bardzo cieszy mnie, że Catch You utrzymało się na podium Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 29.10.2019 01:32 PM

zwycięzca rozczarowująco przewidywalny
ale nie dla tego na niego nie głosowałem -- otóż marnie się zestarzał, jest w tej piosence trochę przewrotnego uroku, ale przy reszcie zestawu wybrzmiał mi płasko i nudno, co jest zaskakujące w przypadku numeru, który kiedyś lubiłem i do dziś znam go na pamięć

komentarze o wyższości ballad bextor nad jej bangerami to jakieś majaczenie muzycznych tetryków Icon_wink zwłaszcza że słusznie komplementowane przez meniego "love is a camera" też naszym kontestatorom nie przypadło do gustu; zamiast tego wywlekli z jej repertuaru najbardziej bezkształtne bohomazy i w akcie protestu wciągnęli je na sztandary; i znów -- cóż za przewidywalność!

niemniej top 5 wypełniły delicje: catch you, get over you i come with us
i na nich się skupię

dzięki za top!


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - mike - 29.10.2019 02:11 PM

można było się domyślić, że top 2 będzie należeć do tej "dwójki". Ja Murder on the dancefloor potraktowałem bardziej z sentymentu moją "12". Ogólnie zestawienie bardzo przyjemne. Dawno moja propozycja nie wylądowała w top10 Icon_smile No i jednak zdecydowanie jest to artystka, której specjalnością jest muzyka taneczna po za kilkoma wyjątkami, więc nie dziwi mnie dominacja klubowych utworów w czołówce.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Miszon - 04.11.2019 03:17 PM

haha, nie słuchałem i nie głosowałem, ale widzę że nic nie straciłem, skoro wygrał numer, za którym nie przepadam, to co dopiero z tymi gorszymi ^^


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 04.11.2019 03:41 PM

logika wg miszona:
>nie przepadam za największym przebojem seb
>nie znam pozostałych numerów seb
>są gorsze niż ten największy przebój

serio? Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Miszon - 04.11.2019 04:31 PM

No wyszło na to, że gorsze przecież!
thestranglers napisał(a):(---, 12, 10, 12, 12, 04, 03, 07, 03, 12, 04, ---, 12, 04, 03, ---, ---, 08, 10) 116 Murder On The Dancefloor
(---, ---, 07, 07, 08, 01, 08, 08, ---, 10, 12, ---, 01, 12, ---, ---, ---, 12, 04) 90 Groovejet (If This Ain't Love)
(---, ---, 12, 03, ---, 08, 12, 01, ---, 08, 08, 07, 02, 10, 01, ---, ---, ---, 08) 80 Catch You



RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 04.11.2019 04:35 PM

ale nie według ciebie; korelujesz dwie różne rzeczy w dwóch różnych częściach zdania xd


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Miszon - 04.11.2019 04:38 PM

Wg ogółu.

Ja słyszałem jakieś jej nagrania z ostatniej czy przedostatniej płyty, były zupełnie inne, zaskoczyła mnie.
Jednakże słyszałem je po razie-dwóch i już nie pamiętam ich tytułów, potem niestety się na nie nie natknąłem.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Dobromiera - 04.11.2019 04:57 PM

(04.11.2019 04:38 PM)Miszon napisał(a):  Ja słyszałem jakieś jej nagrania z ostatniej czy przedostatniej płyty, były zupełnie inne, zaskoczyła mnie.
No i po co ja cokolwiek piszę w tym temacie?....


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 04.11.2019 07:31 PM

Artur.O napisał(a):No i po co ja cokolwiek piszę w tym temacie?....
No właśnie, po co? Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - Miszon - 04.11.2019 07:35 PM

(04.11.2019 04:57 PM)Artur.O napisał(a):  
(04.11.2019 04:38 PM)Miszon napisał(a):  Ja słyszałem jakieś jej nagrania z ostatniej czy przedostatniej płyty, były zupełnie inne, zaskoczyła mnie.
No i po co ja cokolwiek piszę w tym temacie?....
tak, pamiętam że to pisałeś, że te płyty są inne.


RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 04.11.2019 08:40 PM

AKT! napisał(a):ale nie dla tego na niego nie głosowałem -- otóż marnie się zestarzał, jest w tej piosence trochę przewrotnego uroku, ale przy reszcie zestawu wybrzmiał mi płasko i nudno, co jest zaskakujące w przypadku numeru, który kiedyś lubiłem i do dziś znam go na pamięć
Wiesz co... Coś w tym jest. Gdy pomyślę sobie, że był to mój numer trzy w 2002 roku...
AKT! napisał(a):komentarze o wyższości ballad bextor nad jej bangerami to jakieś majaczenie muzycznych tetryków Icon_wink zwłaszcza że słusznie komplementowane przez meniego "love is a camera" też naszym kontestatorom nie przypadło do gustu; zamiast tego wywlekli z jej repertuaru najbardziej bezkształtne bohomazy i w akcie protestu wciągnęli je na sztandary; i znów -- cóż za przewidywalność!
Jak pisałem, to był typowy pojedynek popowcy vs. alternatywcy. O dziwo wygrany zdecydowanie przez tych pierwszych. Cóż, w przypadku zestawienia płyt wychodzi jakoś zupełnie inaczej Icon_wink
AKT! napisał(a):logika wg miszona:
>nie przepadam za największym przebojem seb
>nie znam pozostałych numerów seb
>są gorsze niż ten największy przebój

serio? Icon_wink
Mam wrażenie, że Miszon prezentuje czasami specyficzną formę asertywności Icon_cool

Dodam, że "Catch You" chwyciło mnie jak nigdyIcon_exclaim