Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci (/showthread.php?tid=47413)



dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - thestranglers - 03.10.2019 07:22 AM

Będzie przy dziecku po niemiecku, a co. Tak sobie myślę, że gdyby powstała bajka dla dzieci w stylu anty LGBT to ten utwór zrobiłby tam robotę. Trio - Da Da Da.




RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - neo01 - 03.10.2019 10:20 AM

Takie wstępne pytanie, będzie horror?

A tu polecę w pozaziemskie rejony - do bajki o kosmosie myślę że jak znalazł:

Lebowski - Midnight Syndrome


RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - EVENo - 03.10.2019 11:47 AM

neo01 napisał(a):Takie wstępne pytanie, będzie horror?
Tak, sam zgłosiłem i też na niego czekam, bo specjalnie powstrzymuję się od wrzucania tutaj innych "filmowych" piosenek pewnego zespołu Icon_razz2

A nie wiedzieć czemu z bajkami do dzieci kojarzy mi się tego typu muzyka Icon_wink

Sum 41 - IN TOO DEEP



RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - AKT! - 03.10.2019 12:03 PM



to piosenka-bajka; wystarczy zwizualizować Icon_wink


RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - thestranglers - 03.10.2019 05:02 PM

Eveno, skoro zgłosiłeś to będzie, łatwo to sprawdzić w głównym wątku cyklu. Zachowałem po prostu kolejność zgłoszeń.


RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - EVENo - 03.10.2019 05:05 PM

thestranglers napisał(a):Eveno, skoro zgłosiłeś to będzie, łatwo to sprawdzić w głównym wątku cyklu.
Ale to nie ja pytałem czy będzie. Ja odpowiedziałem, że będzie.


RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - thestranglers - 03.10.2019 05:38 PM

No tak, Ty odpowiedziałeś Neo, ale możesz sprawdzić na kiedy jest ten dzień planowany.


RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - kajman - 21.10.2019 06:11 PM

Barbara Krafftówna - W czasie deszczu dzieci się nudzą



RE: dzień 197 - Piosenka, która byłaby idealnym soundtrackiem do bajki dla dzieci - miszony - 21.10.2019 09:33 PM

Pomimo,że Ennio Morricone skomponował tą muzykę do zgoła zupełnie innego filmu to mi zawsze się to kojarzyło z dziećmi i dzieciństwem.

Ennio Morricone - My Name is Nobody