Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym (/showthread.php?tid=47350)



Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - prz_rulez - 28.09.2019 05:44 PM

Żeby nikt nie twierdził, że się to olewa, to informuję, iż to dzisiaj. A wcześniej fragmenty wywiadu z Dawidem P. u Stelmacha w Trójce.

Ktoś z was tam będzie na żywo?


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - EVENo - 28.09.2019 05:46 PM

prz_rulez napisał(a):Żeby nikt nie twierdził, że się to olewa, to informuję, iż to dzisiaj.
Stawiam swoją jedyną sprawną rękę, że nikt tutaj by nie stwierdził, że się to olewa. Bilety były za darmo czy dawane w gratisie do starterów Play?


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - neo01 - 28.09.2019 06:19 PM

Myślę że opadła by Ci szczęka wiedząc ile kosztowały (mi lekko opadła). Chociaż też chyba nic nie poszło tak w górę w ostatnim czasie jak ceny biletów na koncerty.
A tak poza tym to chyba Taco może czuć się niedowartościowany w tym tandemie bo często jest pomijany w kontekście wydarzenia.


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - Kalypson - 28.09.2019 06:22 PM

Małolaty, studenci i warszawscy barberzy kupią bez względu na cenę.


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - EVENo - 28.09.2019 06:24 PM

Warszawscy co?


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - prz_rulez - 28.09.2019 06:45 PM

Chodzilo mi o to, zeby nie bylo, iz napisalem o Roztanczonym Narodowym, a o tym nie.
Mysle, ze troche przesadzasz, Kalypsonie, natomiast faktycznie pewne grupy faktycznie beda dominujace Icon_wink
To ile kosztowaly te bilety?


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - neo01 - 28.09.2019 07:35 PM

Niejaki Mateusz odsprzedawał za 160, rozumiem że mniej więcej tyle.


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - prz_rulez - 28.09.2019 07:42 PM

Pytanie, czy odsprzedał za mniej, czy za więcej. Coś czuję, że za mniej.


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - EVENo - 28.09.2019 07:54 PM

Najtańsze trybuny były po 49, płyta ponad 200.


RE: Dawid Podsiadło & Taco Hemingway na Narodowym - prz_rulez - 28.09.2019 08:07 PM

E, to nie tak źle.

Swoją drogą, miałem wraźenie, że "Trofea" to takie mocne bicie się w pierś, a tymczasem, jak się okazało w audycji, była to mocna kpina, która powstała w silnej irytacji na postawy krytykanckie.

EDIT: Hah, juz nawet Spotify musial napisac o "dniu Dawida i Taco".