Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Roztańczony Narodowy 2019 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Roztańczony Narodowy 2019 (/showthread.php?tid=47234)

Strony: 1 2 3


Roztańczony Narodowy 2019 - prz_rulez - 22.09.2019 12:53 AM

Przyznać się, kto oglądał? Icon_razz2
Dziwnie się czuję z faktem, że 4 (a jeśli Sławomir zaśpiewał "Miłość w Zakopanem", to aż 5) utworów z mojego top 50 leciało podczas tego koncertu Icon_lol
Aaale co tam, przynajmniej patriotyczny jestem Icon_twisted
Aha, i szacun dla wszystkich, którzy śpiewali na żywo Ok


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - dejmieeen - 22.09.2019 01:01 AM

Zawsze mnie zastanawia, kto ogląda takie rzeczy - wyjaśniło się Icon_wink


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - prz_rulez - 22.09.2019 01:28 AM

O nie, akurat ogladalem tylko dlatego, ze z pewnych wzgledow musialem sie przeniesc z komputerem do innrgo pokoju, a moja mama przyszla i wlaczyla Dwojke. Ale nie zaluje akurat tym razem, tym bardziej, ze czesc nie spiewala z playbacku Icon_wink
Sam z siebie praktycznie nie ogladam telewizji.

P.S. Moze sie myle, ale wyczulem pejoratywna nutke w Twej wypowiedzi.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - dejmieeen - 22.09.2019 01:39 AM

No cóż - takie przedsięwzięcia, jak telewizyjne koncerty transmitowane latem przez wszystkie stacje, a zwłaszcza TVP, uznaję za największy kicz świata. Nic na to nie poradzę, że nie da się tego oglądać - zarówno przez konferansjerkę, jak i muzykę - albo niewysokich lotów, albo przez to, że ciągle pojawiają się te same twarze, wykonujące te same piosenki. Rozumiem - skoro jest popyt to jest i podaż, tylko pytanie, jak to świadczy o guście narodu?


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - prz_rulez - 22.09.2019 02:07 AM

Teraz to juz nie jest tylko nutka, to cala gama.
Moze narod chce sobie pare razy w roku poszalec? Moze na co dzien nie tylko chce, ale wrecz musi leczyc skolatane nerwy przy klasyce i muzyce do yogi? Moze nie jestem teraz obiektywny, ale pozwolmy ludziom sie cieszyc. Bo dzien czy dwa pozniej ida do swojej pracy, w ktorej byc moze czeka ich ciagnaca sie tygodniami beznadzieja.
Poza tym, wydaje mi sie, ze w tym roku bylo lepiej z konferansjerka, mnie przynajmniej nie razila. A nowych twarzy kilka jednak bylo. Mozna sie oczywiscie zastanawiac co do slusznosci obecnosci Maryli czy Michala Wisniewskiego tudziez kilku nieco starszych utworow disco polo, chociazby Defisa, ktory spokojnie Niespotykany kolor mogl zastapic Rozami. Niemniej jednak, tak ogolnie... Az sie zastanawiam, czy jesli za pare miesiecy beda bilety, to nie kupic jednego dla mojej mamy xD


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - tomas585 - 22.09.2019 02:10 AM

jest jakaś list utworów z tego ? , chętnie przesłucham Icon_smile


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - Miszon - 22.09.2019 09:54 AM

Strata czasu. Postulat o zakazie pokazywania czegoś takiego w TVP.
No, ale trzeba ludziom robić watę z mózgu, będą "lepiej" głosować.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - adameria - 22.09.2019 10:00 AM

Miszon, to jest po prostu wypełnianie misji publicznej przez jednego prezesa pod dyktando innego prezesa.
Taki teatr telewizji, tylko na miarę czasów.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - prz_rulez - 22.09.2019 10:21 AM

Naprawdę myślicie, że wszyscy są tak głupi, że ze względu na Roztańczony Narodowy będą głosować na PiS?
Jeśli tak - to jesteście w błędzie.
I zapewniam, ze mozna ogladac Roztanczony Narodowy, a przed i po sluchac klasyki.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - neo01 - 22.09.2019 10:37 AM

adameria napisał(a):Taki teatr telewizji, tylko na miarę czasów.
Byłoby tak śmieszne, gdyby nie było tak smutne...
prz_rulez napisał(a):I zapewniam, ze mozna ogladac Roztanczony Narodowy, a przed i po sluchac klasyki.
A to chyba jesteś ewenementem na skalę całego kraju, mniemam.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - kajman - 22.09.2019 10:39 AM

prz_rulez napisał(a):mozna ogladac Roztanczony Narodowy, a przed i po sluchac klasyk
I jedno i drugie omijam szerokim łukiem.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - Kuba1201 - 22.09.2019 10:43 AM

Już pomijam to, że jest tam spora ilość disco polo, ale mnie wkurza też to, że cały czas występują ci sami wykonawcy. A Wakacyjna Trasa Dwójki to dopiero była porażka. To samo co Roztańczony Narodowy, tylko co tydzień i z (chyba?) jeszcze gorszym składem.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - prz_rulez - 22.09.2019 12:31 PM

Ale spojrzcie teraz. Jeszcze nigdy nie spotkalem popwca, ktory chcialby zabronic np. Klasyki. A alternatywcow, ktorzy krytykuje za sluchanie popu czy disco polo? Cala masa! I teksty o zakazywaniu czegos? Wydaje mi sie, ze dobry prawnik moglby to podpiac pod chec lamania konstytucyjnej wolnosci.
Szczerze? Wstyd mi za was.

@Tomas - jest troche klipow na Youtubie, a za pare dni moge wrzucic playliste tego, co pamietam.

@Neo - byloby wiecej takich, gdyby stacje radiowe graly bardziej eklektycznie


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - neo01 - 22.09.2019 12:36 PM

Nie wiem już czy mam na poważnie komentować te brednie, ale chyba się nie da. Więc tylko poproszę o niewrzucanie wszystkich i wszystkiego do jednego worka, bo ja na pewno nic nie pisałem o żadnym zakazywaniu.
I naprawdę nie musisz się za mnie wstydzić...


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - prz_rulez - 22.09.2019 12:48 PM

Oczywiscie wstydze sie za tych, ktorzy takie zakusy maja, nie za tych, ktorzy ich nie maja - myslalem, ze to oczywiste.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - kajman - 22.09.2019 12:53 PM

Ciekawe czy ktoś się za Ciebie wstydzi.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - Miszon - 22.09.2019 01:05 PM

Nie jestem za zakazem pokazywania w telewizji prywatnej, tylko państwowa nie powinna się tak upadlać.
Gorzej jest co prawda o 19:30, ale mogłaby zachowac resztki godności po 20.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - prz_rulez - 22.09.2019 01:35 PM

(22.09.2019 12:53 PM)kajman napisał(a):  Ciekawe czy ktoś się za Ciebie wstydzi.
Nie wiem po co ten zlosliwy tekst
I nie rozumiem dlaczego w telewizji publicznej nie moze byc disco polo? Gatunek jak kazdy inny. Czas zdjac z niego niepotrzebna stygmatyzacje.
I tak jakby dajesz posrednio do zrozumienia, ze Ty, Miszonie, jestes lepszy, bo Ty takich "gniotow" nie sluchasz.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - Miszon - 22.09.2019 01:52 PM

Tak.
Na trzeźwo się nie da.


RE: Roztańczony Narodowy 2019 - kajman - 22.09.2019 01:56 PM

prz_rulez napisał(a):Nie wiem po co ten zlosliwy tekst
Złośliwy? Skoro Ty się wstydzisz za nas to nie bierzesz pod uwagę, że ktoś mógłby wstydzić się za Ciebie?
Miszon napisał(a):Na trzeźwo się nie da.
Nie takie rzeczy zdarzało mi się słuchać na trzeźwo.