Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel (/showthread.php?tid=47064)



Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - Szymek79 - 11.09.2019 12:15 AM

"Don't Call Me Angel" w wykonaniu amerykańskich wokalistek Ariany Grande, Miley Cyrus i Lany Del Rey promuje ścieżkę dźwiękową do nowej wersji filmu "Charlie's Angels" (Aniołki Charliego), który trafi na ekrany kin 30 października. Premiera piosenki 13 września.

[Obrazek: charlies-angels.jpg]




RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - AKT! - 11.09.2019 10:53 AM

no nareszcie! ile można czekać xd


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - Dobromiera - 11.09.2019 01:09 PM

(11.09.2019 10:53 AM)AKT! napisał(a):  no nareszcie! ile można czekać xd

Na film, czy na tą kolaborację?


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - AKT! - 11.09.2019 01:17 PM

na piosenkę; film mógłby dla mnie nie istnieć, podobnie jak wcześniejsze inkarnacje tej opowieści Icon_wink


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - kajman - 11.09.2019 04:34 PM

Serial był całkiem w porządku.


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - Szymek79 - 13.09.2019 09:39 AM




RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - Brite - 13.09.2019 10:48 AM

No cóż. Potencjał jaki drzemał w tym połączeniu - jak dla mnie niewykorzystany.


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - Gaspard - 13.09.2019 04:57 PM

Ten refren jest taki płaski ... w ogóle brak w nim czegokolwiek interesującego.
Miley i Lana całkiem przyzwoicie, Ariany mogło tu nie być - wyjątkowo mi nie pasuje do całości.


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - Kuba1201 - 13.09.2019 05:28 PM

Nawet nienajgorsze, ale zgadam się z tym, że Ariana psuje ten utwór. I coś przeczuwam, że będzie flop...


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - kajman - 13.09.2019 08:02 PM

Kuba1201 napisał(a):przeczuwam, że będzie flop
A myślałem, że one śpiewają, a nie skaczą wzwyż.


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - AKT! - 16.09.2019 01:24 PM

Gaspard napisał(a):Miley i Lana całkiem przyzwoicie, Ariany mogło tu nie być - wyjątkowo mi nie pasuje do całości.
ale jej jest tu najwięcej przecież! lany niemalże nie słychać

ja też jestem rozczarowany, nie żebym obiecywał sobie coś świetnego, ale faktycznie po pierwszym odsłuchu brzmi to dosyć nijako


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - prz_rulez - 16.09.2019 02:07 PM

AKT! napisał(a):ja też jestem rozczarowany, nie żebym obiecywał sobie coś świetnego, ale faktycznie po pierwszym odsłuchu brzmi to dosyć nijako
Czyli w sam raz, by dorównać do poziomu dzisiejszej muzyki komercyjnej.
Gdzie temu do "Independent Women Pt. I"?


RE: Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel - AKT! - 16.09.2019 05:09 PM

prz_rulez napisał(a):Czyli w sam raz, by dorównać do poziomu dzisiejszej muzyki komercyjnej.
wcale nie, bywają w radiu lepsze rzeczy Icon_wink