Największe forum list przebojów Mycharts.pl
70 notowanie z 03.17.2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: abd3mz - lista przebojów (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- Wątek: 70 notowanie z 03.17.2008 (/showthread.php?tid=4705)

Strony: 1 2 3


- kajman - 11.05.2009 09:32 PM

Miszon napisał(a):
kajman napisał(a):Wiesz, akurat nie jestem tego taki pewien. W każdym razie są tam nagrania z singli, które chyba na żadne z tych oficjalnych płyt się nie załapały (chociaż może na któreś z innych płyt się pojawiły).
Na "One" są same numery 1, które w większości są na "Past masters", albo na "Magical..." lub "Beatles for sale".
1962-66 i 1967-70 to czyste składanki. W kilku miejscach różnią się mixem od singli i LP (np. intro do "Help") albo tym czy są mono/stereo. Zresztą, wersje UK i US też trochę się różnią. Ale czysty rzut oka na okładki upewnia, że można sobie odpuścić.
One to po prostu zapomniałem wyrzucić. A co do pozostałych dwóch to nie pamiętałem dokładnie co było na Past Masters. W każdym razie są tam utwory, które wcześniej nie były wydane na LP. No ale jak sprawdziłem to faktycznie zostały wydane później.


- Miszon - 11.05.2009 09:41 PM

No wcześniej nie. Ale na Past masters były tylko takie nagrania (poza kilkoma z "Let it be", ale w innych wersjach). A płyty czerwona i niebieska to typowe składaki, takie nieco chaotyczne.