Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy (/showthread.php?tid=46942)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 13.10.2020 03:39 PM

Podbijam coby nie zwiało.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - AKT! - 13.10.2020 05:33 PM

thestranglers napisał(a):Dzięki Icon_smile nie ukrywam, że finał PSB bezbarwny, stąd też pragnienie nowego.
ogólnie, chyba ze względu na niską frekwencją, mimo ciekawszej dyskografii, zabawa jest gorsza niż poprzednie

najbardziej chyba podobało mi się r.e.m. -- było dużo dramatyzmu Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - thestranglers - 13.10.2020 05:42 PM

O tak, nie zapomnę jak pod wpływem gorączki chwili wywaliłem moją płytę życia... No ale na tym polega zabawa, nie jest ona przecież matematycznym podliczeniem naszych preferencji. Myślę, że jeśli tym razem przejdą moi faworyci to emocje powrócą, gdzieś tam między słowami wzniecimy znów ogień starych płyt.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 13.10.2020 06:33 PM

No, przy PSB uczestnictwo jest dość niskie, więc i mi udziela się brak emocji pomimo jakości samego materiału.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 14.10.2020 10:11 PM

No i opłaciło się przedłużyć termin, bo ostatecznie głosów było aż 14, w tym jeden nowy w zabawie - oby na dłużej. Icon_smile
Otrzymałem głosy od: AKT!, Artur.O, EVENo, kajman, Kalypso, Kondziowsky, Lilian, Miszon, neo01, Sundrajta, thestranglers, wwas, Yacy, Zmyszak

A wyniki mają się następująco:

1. Lao Che 8 (EVENo, Kalypson, Kondziowsky, Lilian, neo01, Sundrajta, Yacy, Zmyszak)
2. Metallica 6 (Artur.O, EVENo, Kondziowsky, neo01, Sundrajta, Zmyszak)

3. The Cranberries 5 (Artur.O, Lilian, thestranglers, wwas, Yacy)
-. Queen 5 (Miszon, Kondziowsky, Sundrajta, thestranglers, wwas)

5. Genesis 4 (Kalypson, thestranglers, Yacy, Zmyszak)
-. happysad 4 (kajman, Kondziowsky, neo01, Zmyszak)
-. Michael Jackson 4 (EVENo, AKT!, Lilian, Sundrajta)
-. T.Love 4 (EVENo, Kondziowsky, Miszon, neo01)

Bajm 3 (Lilian, Miszon, Yacy)
Bon Jovi 3 (EVENo, kajman, Zmyszak)
King Crimson 3 (Artur.O, Miszon, thestranglers)
Luxtorpeda 3 (Myszak, Sundrajta, Yacy)
Madonna 3 (Artur.O, Lilian, Sundrajta)
Perfect 3 (EVENo, Miszon, neo01)
Marek Grechuta 3 (AKT!, kajman, wwas)
Sade 3 (Kalypson, Lilian, Yacy)

Billy Joel 2 (AKT!, Kalypson)
Kylie Minogue 2 (AKT!, Artur.O)
Manic Street Preachers 2 (Artur.O, wwas)
Marillion 2 (kajman, thestranglers)
Republika 2 (Kalypson, Miszon)
Skaldowie 2 (kajman, AKT!)
Sting 2 (Kalypson, wwas)

Beck 1 (AKT!)
Eminem 1 (Kondziowsky)

Oznacza to, że następnym bohaterem topu będzie Lao Che (aż 8 głosów - czyżby zwięzłość dyskografii zadecydowała? Icon_wink ) i jeśli nie będzie chętnego do poprowadzenia, to jutro wieczorem założę temat.
Następna będzie Metallica, a potem kolejność The Cranberries i Queen powiedzmy, że rozstrzygniemy alfabetycznie. Icon_wink
No a po topach Genesis, Michaela Jacksona i T.Love (równo na piątym miejscu) powtórzymy głosowanie w celu wybrania nowych podmiotów.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - thestranglers - 14.10.2020 10:17 PM

Nono, udało się przepchnąć Genesis, będzie słuchania! Podobnie z Queen. Dzięki za zmobilizowanie audytorium! Icon_smile


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - EVENo - 14.10.2020 10:20 PM

Wpadłem ostatnio na pomysł, aby wzorem Mychowych Topów robić jubileuszowe Przetrwania. Tyle, że tutaj chyba lepiej by było co 10. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Z drugiej strony można to zrobić gdy skończy nam się materiał na normalne Przetrwania. Jak uzbieramy 60 to można zrobić cztery ćwierćfinały na przykład. Tak sobie patrzę w daleką przyszłość Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - EVENo - 14.10.2020 10:23 PM

A tak przy okazji to fajny wgląd na gusta nowego kolegi. Chyba się ze Zmyszakiem dogadamy Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Kondziowsky - 14.10.2020 10:25 PM

Artur.O napisał(a):happysad 3 (kajman, neo01, Zmyszak)

Zaraz, zaraz Icon_razz2 dlaczego tutaj nie ma mojego głosu? Icon_biggrin


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 14.10.2020 10:36 PM

Oj, faktycznie. W takim razie happysad dołącza do grona "szczęśliwców" obok Jacksona, T.Love i Genesis!

---
Co do wyników, to Lao Che od dawna chciałem porządnie ogarnąć, ale na niskim priorytecie, więc teraz będzie okazja - spoko. Do Metallicy bardzo chętnie wrócę - pierwsze dwie płyty już ostatnio przerobiłem w dzięki rocznym topkom, ale następne z tego samego względu musiałyby troszkę dłużej poczekać. Za to Queen, Genesis i T.Love trochę mnie przerażają, bo myślałem, że już wystarczy mi ich słuchania na bardzo długi czas. Icon_razz2 Szkoda że King Crimson trochę zabrakło, może następnym razem.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Kondziowsky - 14.10.2020 10:41 PM

Pięknie 8) dziękuję sobie i każdemu z osobna za tak wspaniały wybór, pozdrawiam Icon_biggrin

A tak poważnie to zestawienie bardzo mi się podoba, wszystko przejrzę z przyjemnością, cieszy bardzo spora przewaga Lao Che Icon_razz2
Trochę mnie dziwi brak głosów na Eminema Icon_sad raper wszechczasów z jednym głosem, widzę, że ciężko będzie liczyć na jego top Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Sundrajta - 14.10.2020 11:08 PM

Artur.O napisał(a):Szkoda że King Crimson trochę zabrakło, może następnym razem.
Bo skoro sam kajman na nich nie zagłosował! Icon_rolleyes A ja początkowo chciałem ich umieścić w swoich wyborach, tyle że miejsc zabrakło. Icon_twisted
No i to była chyba jedyna szansa, by ogarnąć chociaż częściowo tę trudną dla mnie dyskografię. Może następnym razem?

Z tych co weszły bez mojego głosu cieszy happysad, a przeraża T.Love. Icon_rolleyes W parze Cranberries kontra Genesis, wygląda to podobnie jak obok, tyle że nie ma już tak skrajnych emocji.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - kajman - 15.10.2020 06:58 AM

Głosowałem na wykonawców, co do których wyniki nie będą budzić we mnie skrajnych emocji.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 15.10.2020 10:42 AM

Dwie moje propozycje na szczycie, kto by się spodziewał.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Sundrajta - 15.10.2020 04:06 PM

kajman napisał(a):Głosowałem na wykonawców, co do których wyniki nie będą budzić we mnie skrajnych emocji.
A zatem poszedłeś na łatwiznę. Icon_twisted Podejrzewasz (a może jesteś pewien), że wygra album, który niekoniecznie uważasz za godny bycia choćby i w pierwszej piątce? Icon_rolleyes
Cóż, tak też można.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - AKT! - 15.10.2020 04:23 PM

serio dwa głosy na kylie? ... :\

mj jest jakimś światełkiem w tunelu, choć jak zwykle trzeba będzie do niego dotrwać

nieźle się zapowiada metallica, the cranberries i t.love mogę poznać, queen będę musiał uzupełnić, genesis jakoś zniosę; happysad i lao che chyba jednak odpuszczę; cieszę się, że obejdzie się bez perfectu, luxtorpedy czy bon jovi; przynajmniej na razie


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - kajman - 15.10.2020 06:32 PM

Sundrajta napisał(a):Podejrzewasz (a może jesteś pewien), że wygra album, który niekoniecznie uważasz za godny bycia choćby i w pierwszej piątce?
W niektórych przypadkach spodziewam się zwycięstw koszmarnych albumów, a wykonawca ma w dorobku znakomite, które pewnie w czołówce nie będą. I będę się wkurzał na wyniki, a gdyby wykonawca się nie przebił to byłoby spokojnie.
AKT! napisał(a):chyba jednak odpuszczę
Ja sobie nie odpuszczę żadnego, nawet na MJ będę głosował.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 15.10.2020 07:05 PM

AKT! napisał(a):nieźle się zapowiada metallica
Serio, serio? Chytry


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - AKT! - 16.10.2020 01:32 PM

dyskografia jest ciekawa i różnorodna; nie mówię, że całość do mnie trafia, ale mam momenty w ich dorobku, które autentycznie lubię Icon_wink
a lao jednak dosłucham, bo okazało się, że mam prawie cały dorobek i tak oceniony na rymie; coś tam sobie mogę dosłuchać xD


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Sundrajta - 16.10.2020 04:49 PM

Przy Mecie, faktycznie mam ogromne zaległości, to trzeba będzie spróbować je nadrobić! I myślę, że chwilami będzie to droga przez mękę? Icon_twisted

Chciałem poprowadzić Lao Che, ale nim się ogarnąłem, to była musztarda po obiedzie, więc już teraz zaklepuję Queen. Icon_idea