Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy (/showthread.php?tid=46942)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Yacy - 01.06.2020 06:43 PM

A kto będzie kolejnym bohaterem?
I nie pytam o prowadzącego zabawę. Icon_razz


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - AKT! - 01.06.2020 07:02 PM

Artur.O napisał(a):1. Hey 6 (Artur.O, EVENo, kajman, Miszon, neo01, Yacy)

2. Pink Floyd 5 (Artur.O, EVENo, kajman, Miszon, Yacy)
2. R.E.M. 5 (Artur.O, Miszon, sindbad, thestranglers, Yacy)

4. Depeche Mode 4 (AKT!, Artur.O, Miszon, Yacy)
4. Kult 4 (Artur.O, EVENo, neo01, Yacy)
4. Led Zeppelin 4 (EVENo, kajman, Miszon, neo01)
4. Pet Shop Boys 4 (AKT!, Artur.O, Kalypson, sindbad)
Tak wychodzi Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Sundrajta - 02.06.2020 01:23 PM

O proszę, teraz mamy Kult (czyli wykonawca na czasie Icon_twisted ) jesteśmy więc lepsi od Jackowskiego, bo kto by tak wyczuł kiedy należy oceniać płyty zespołu pod dowództwem Kazika Staszewskiego. Icon_arrow

Cofnąłem się w wątku i nie widzę chętnego do jego prowadzenia - zatem jakby co jestem do dyspozycji.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 02.06.2020 01:48 PM

W takim razie zawczasu zaklepuję prowadzenie Pet Shop Boys.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - thestranglers - 02.06.2020 01:49 PM

Jestem za. Icon_smile
Naliczyłem na szybko 15 płyt, więc chyba tyle samo co przy dwóch poprzednich wykonawcach.
Są wszakże niedługo wakacje, ale chyba nie ma co w tym roku przerwy urlopowej robić?


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 02.06.2020 02:00 PM

U Kultu 15 płyt, u PSB 14 (nie licząc obu ścieżek dźwiękowych). U DM też było 14.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Sundrajta - 02.06.2020 02:18 PM

No właśnie przy Kulcie nie zaliczamy "Wstyd. Suplement 2016"? Gdyż jak twierdzi Wikipedia to jest maxisingiel. Icon_rolleyes


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 02.06.2020 02:26 PM

Taki sam suplement jest też do "Hurra!" - dziwne, że na Wikipedii nie jest wymieniony. Jest tam parę alternatywnych wersji utworów z płyty i parę odrzutów. Ciężko uznać te wydawnictwa za pełnoprawne albumy, to po prostu EPki. Ale określenie maxisingiel na wydawnictwo z 8 utworami też jest dziwaczne, nie wiem, skąd oni to wzięli...
A wystarczy spojrzeć na RYM i wszystko staje się nieco jaśniejsze: https://rateyourmusic.com/artist/kult Icon_razz2


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Kalypson - 02.06.2020 03:04 PM

Na pewno warto ograniczyć różne niepotrzebne dodatki. Płyt jest i tak wystarczająco dużo Icon_smile Ja miałem problemy z nadgonieniem DM, a już widzę, że z innymi topami też będzie problem. Historię Kultu znam połowicznie. Środek kariery, ale nowe wydawnictwa i, co ciekawe, te pierwsze tylko w postaci singli.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Miszon - 02.06.2020 03:54 PM

Artur.O napisał(a):Ale określenie maxisingiel na wydawnictwo z 8 utworami też jest dziwaczne, nie wiem, skąd oni to wzięli...
Tak podwójna "czwórka" chciałoby się rzec Icon_smile2 .


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 02.06.2020 04:12 PM

No, wreszcie będę mógł zagłosować Icon_razz2


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Sundrajta - 02.06.2020 05:48 PM

No to w porządku. Skoro nikt inny się nie kwapi, to podejmę się tego trudu. Icon_wink
I będzie obowiązywał ten zestaw piętnastu płyt, aha i debiut z roku 1986 jak podaje Wikipedia i RYM , bo na Discogs jest że z 1987! Icon_lol
Już dziś wyruszam w drogę z Kultem, a finał pierwszej rundy - w następny czwartek. Icon_idea


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - thestranglers - 21.07.2020 10:57 AM

Artur.O napisał(a):Wybrało 10 muzycznych ekspertów (AKT!, Artur.O, EVENo, kajman, Kalypson, Miszon, neo01, sindbad, thestranglers, Yacy).

1. Hey 6 (Artur.O, EVENo, kajman, Miszon, neo01, Yacy)

2. Pink Floyd 5 (Artur.O, EVENo, kajman, Miszon, Yacy)
2. R.E.M. 5 (Artur.O, Miszon, sindbad, thestranglers, Yacy)

4. Depeche Mode 4 (AKT!, Artur.O, Miszon, Yacy)
4. Kult 4 (Artur.O, EVENo, neo01, Yacy)
4. Led Zeppelin 4 (EVENo, kajman, Miszon, neo01)
4. Pet Shop Boys 4 (AKT!, Artur.O, Kalypson, sindbad)

Metallica 3 (EVENo, Miszon, neo01)
The Cranberries 3 (sindbad, thestranglers, Yacy)

Beck 2 (AKT!, Kalypson)
Billy Joel 2 (AKT!, Kalypson)
Madonna 2 (sindbad, thestranglers)
Michael Jackson 2 (AKT!, sindbad)
Norah Jones 2 (AKT!, Kalypson)
Perfect 2 (kajman, neo01)
Skaldowie 2 (kajman, Kalypson)
U2 2 (sindbad, thestranglers)

Aerosmith 1 (EVENo)
The Stranglers 1 (thestranglers)

Zbliża nam się szybko kolejny podmiot. Pytanie mam w takim razie takie: czy będą obowiązywać kolejni artyści umieszczeni tu po PSB?


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - thestranglers - 21.07.2020 10:59 AM

i znalazłem odpowiedź:
Artur.O napisał(a):Bohaterem następnego plebiscytu zostaje wykonawca, który zebrał najwięcej punktów. Jeszcze następnego - wykonawca z 2. miejsca, itd. do 5. miejsca.
więc niedługo trzeba by nowe głosowanie zrobić Icon_idea


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - kajman - 21.07.2020 12:04 PM

Spoko, to jeszcze jakieś 2,5 miesiąca czasu, więc głosowanie może być spokojnie we wrześniu.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - thestranglers - 20.08.2020 08:44 PM

Pora już zacząć słuchać PSB Icon_smile za dwa tygodnie wychodzi mi pierwsza eliminacja


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 20.08.2020 09:45 PM

Faktycznie, blisko już!


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 04.10.2020 09:25 PM

O właśnie, koniec PSB już blisko, więc pora na głosowanie. Zasady te same, co poprzednio:

1. Każdy zgłasza maksymalnie 2 propozycje wykonawców.
2. Następnie - w głosowaniu tajnym - każdy wybiera z listy najmn. 5, najw. 6 wykonawców, każdemu dając punkt.
3. Bohaterem następnego plebiscytu zostaje wykonawca, który zebrał najwięcej punktów. Jeszcze następnego - wykonawca z 2. miejsca, itd. do 5. miejsca. W trakcie plebiscytu wykonawcy z 5. miejsca odbywa się następne głosowanie.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Miszon - 04.10.2020 09:26 PM

1. Bajm
2. King Crimson

Wyszedł mi niezły kontrapunkt Icon_razz .


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 04.10.2020 09:46 PM

Metallica
Lao Che (wiem, że mieli mało płyt, ale ten wybór jawi mi się bardzo interesującym)