Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy (/showthread.php?tid=46942)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 13.11.2019 06:44 PM

C

There was an error posting your reply:

Wiadomość jest zbyt krótka. Wpisz wiadomość dłuższą niż 5 znaków


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Miszon - 13.11.2019 07:40 PM

Jedziemy z koksem od razu.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 13.11.2019 09:20 PM

OK... Tylko w niedzielę 24. może być problem z godziną, jeśli tego dnia wystartujemy z kolejną rundą to może być trochę później, ale to pewnie nie problem Icon_razz2


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - AKT! - 14.11.2019 06:02 PM

a bierzemy pod uwagę tylko albumy studyjne czy koncertowe też?
i co z "heledore", które w zależności od źródła jest longplayem albo epką?


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - kajman - 14.11.2019 06:03 PM

Koncertowe to myślę, że nie.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 14.11.2019 06:25 PM

Koncertowe nie. "Helodore" to w moim mniemaniu EP-ka, ale jestem ciekawy Waszego zdania (najbardziej Miszona Icon_smile).


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - AKT! - 14.11.2019 06:38 PM

wiki twierdzi, że "heledore" to minialbum, z 9 numerami i 33 minutami trudno w sumie nazwać go epką Icon_wink

a jest jeszcze "re-murped!" z remixami do rozważenia!


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - kajman - 14.11.2019 06:41 PM

AKT! napisał(a):a jest jeszcze "re-murped!" z remixami do rozważenia!
Chyba sobie jaja robisz.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Miszon - 14.11.2019 06:52 PM

Heledore to taka "półpłyta" Icon_wink2 . Bo nie zdążyli napisać materiału na cały krążek.
Prawie cały materiał z niej był potem na płycie "?" (dosłownie jeden numer: „Z jednej krwi”, nie był wydany później), jest też kilka nagrań koncertowych, które nie weszły na "Live" oraz angielska wersja "Listu", która potem się pojawiła na angielskiej wersji "?". Te nagrania na pytajnik weszły potem bez żadnych zmian, zero nowego miksu czy coś.
Ja bym nie liczył.
A jeśli liczył, to jest problem jak wtedy liczyć pytajnik - uwzględniając ponownie te utwory, czy nie (dla wielu będzie to nie do oddzielenia, bo jak ocenić album bez szczerze mówiąc najlepszych z niego numerów?).

Zatem uprośćmy sprawę i nie liczmy.
Nie liczmy też koncertówek i płyty z remiksami. Jest to de facto płyta-składanka, jej autorami nie jest technicznie rzecz biorąc Hey, tylko ci remiksujący (owszem, wśród nich jest też Krawczyk).


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - AKT! - 14.11.2019 07:07 PM

Miszon napisał(a):Prawie cały materiał z niej był potem na płycie "?" (dosłownie jeden numer: „Z jednej krwi”, nie był wydany później), jest też kilka nagrań koncertowych, które nie weszły na "Live" oraz angielska wersja "Listu", która potem się pojawiła na angielskiej wersji "?". Te nagrania na pytajnik weszły potem bez żadnych zmian, zero nowego miksu czy coś.
to nie ma sensu faktycznie Icon_wink

Miszon napisał(a):Jest to de facto płyta-składanka, jej autorami nie jest technicznie rzecz biorąc Hey, tylko ci remiksujący
składanka nie, bo to jednak wszystko nowe niepublikowane wersje, ale po części masz rację


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - kajman - 14.11.2019 07:44 PM

Miszon napisał(a):bez szczerze mówiąc najlepszych z niego numerów?
Najlepszego to tam nie ma.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Miszon - 14.11.2019 07:57 PM

Tak, wiem, chodzi o "Wczesną jesień" Icon_wink2 .


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Miszon - 14.11.2019 07:58 PM

AKT! napisał(a):składanka nie, bo to jednak wszystko nowe niepublikowane wersje, ale po części masz rację
No tak, w sumie źle się wyraziłem, racja, składanką tego nagrać nie można. Ale płytą Hey też raczej średnio.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 14.11.2019 08:04 PM

Re-MURPed to nie jest ***** Pink Floyd.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 14.11.2019 08:10 PM

OK, czyli zostaje tak jak początkowo myślałem.
Bez "Helodore", bez "Re-Murped" i oczywiście bez koncertówek.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - Dobromiera - 17.11.2019 10:15 PM

(24.10.2019 10:34 PM)EVENo napisał(a):  Ja mogę coś poprowadzić, bycie fanem chyba nie jest do tego wymagane? Icon_razz2
Który ranking chciałbyś poprowadzić?


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 21.11.2019 10:06 PM

Mam nadzieję, że się nie obrazicie jak zaczniemy z Hey'em z małym poślizgiem - myślę że jutro powinno się udać.
Stay tuned Icon_smile


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - EVENo - 21.11.2019 10:41 PM

Artur.O napisał(a):Który ranking chciałbyś poprowadzić?
Dowolny, już nawet nie pamiętam jakie są do wyboru Icon_mrgreen Doczołgałem się do info, że po Hey jest Pink Floyd. Jak nikt go jeszcze nie prowadzi, to ja mogę.


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - thestranglers - 21.11.2019 10:45 PM

EVENo napisał(a):Doczołgałem się do info, że po Hey jest Pink Floyd.
a czemu nie R.E.M.? Chytry


RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy - neo01 - 21.11.2019 10:48 PM

Bo "p" jest wcześniej w alfabecie niż "r"? Icon_smile