Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest (/showthread.php?tid=46730)

Strony: 1 2


Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - Szymek79 - 21.08.2019 09:32 PM

"Fuck It I Love You & The Greatest" to piąty oficjalny singiel jakim amerykańska wokalistka Lana Del Rey zapowiada swój szósty studyjny album pt. "Norman Fucking Rockwell", który trafi do sprzedaży 30 sierpnia.




RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - neo01 - 21.08.2019 09:42 PM

A przepraszam, kogo to interesuje... 5 singiel, 7 singiel, kabaret.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - AKT! - 22.08.2019 01:53 PM

zmieniły się czasy, zmieniła się forma promocji muzyki -- teraz single wydaje się przed premierą płyty; to właśnie nazywasz kabaretem


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - kajman - 22.08.2019 02:56 PM

neo01 napisał(a):A przepraszam, kogo to interesuje...
Ciekawostka statystyczna. Niektórzy lubią takowe.
Natomiast jako kabaret uważam wrzucanie utworu bez możliwości jego odsłuchu. Bardzo możliwe, że do tego czasu o nim zapomnę i nie posłucham wcale.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - AKT! - 22.08.2019 03:06 PM

jest przecież odsłuch; co wy?


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - kajman - 22.08.2019 03:14 PM

Premiera za pięć godzin. Taki napis wyskakuje na obrazku.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - AKT! - 22.08.2019 03:18 PM

to już niczyja wina


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - kajman - 22.08.2019 03:20 PM

Tych, ktorzy wrzucają nagranie przed czasem.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - AKT! - 22.08.2019 03:26 PM

równie dobrze tego tematu w ogóle mogłoby nie być; szymek robi kawał dobrej roboty, informując nas regularnie o premierach singlowych, za co dziękuję Icon_smile
kiedyś standardem tematów o singlach było to, że nie zawierały żadnego playera; w głowach się przewraca w tym cyfrowym dobrobycie


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - kajman - 22.08.2019 03:52 PM

AKT! napisał(a):szymek robi kawał dobrej roboty, informując nas regularnie o premierach singlowych, za co dziękuję
Ja też się z tego cieszę i nie do niego mam pretensję tylko do tych idiotów, którzy takie jaja sobie z ludzi robią.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - AKT! - 22.08.2019 04:06 PM

wrzucają zajawkę, możesz w serwisie sobie ustawić powiadomienie, które poinformuje cię, jak numer już będzie


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - prz_rulez - 22.08.2019 04:39 PM

Na usprawiedliwienie nalezy dodac, ze taka praktyka w Japonii byla typowa od lat. No, ale nowe single nie pojawialy sie co tydzien albo dwa... Aczkolwiek bywaly podwojne strony A czy nawet potrojne, a na pewno podwojne strony A + jeden utwor na stronie B (w czasach powinylowych okreslenie raczej czysto umowne).
Chyba jednak robienie teledyskow do calej albo prawie calej plyty to troche za duzo.
I coz, ja tez trochę nie moge sie przyzwyczaic do wrzucania "klipu" na kilka dni przed premiera.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - Kuba1201 - 22.08.2019 09:38 PM

Już można odsłuchać Icon_smile


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - neo01 - 22.08.2019 10:04 PM

AKT! napisał(a):teraz single wydaje się przed premierą płyty; to właśnie nazywasz kabaretem
Nazywam kabaretem wydawanie singli w ilościach hurtowych, a przed wydaniem płyty to już w ogóle - i słabo, że ktoś tu to promuje (a wielu innych wykonawców jest całkiem pominiętych).
Żeby nie było - doceniam tą robotę i podziwiam, że komuś się chce regularnie wrzucać single, ale... czy nie można by choć odrobinę pomyśleć o jakiejś selekcji, tylko wrzucać wszystko na pałę (sorry, ale takie odnoszę wrażenie). Wiem, powiecie, że nie od tego jest autor tematów tutaj, żeby decydować co jest warte uwagi, ale może jednak warto przemyśleć, czy wrzucanie piątego singla kogoś, kto właśnie na takich promocjach opiera w dużej mierze swoją "karierę" ma sens.
Dziękuję za uwag i przepraszam za zamieszanie oraz nie chciałem nikogo urazić.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - AKT! - 22.08.2019 10:25 PM

możesz mieć pretensje tylko do siebie -- że nie otwierasz tematów dla swoich faworytów, którzy nie odstawiają kabaretów; możesz też kolejnej lany nie komentować, jeśli uważasz, że nie jest tego warta; czasy się zmieniają, zmieniają się realia rynkowe, lana nie jest jedyna, która tak robi, to branżowa norma


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - EVENo - 22.08.2019 10:29 PM

neo01 napisał(a):może jednak warto przemyśleć, czy wrzucanie piątego singla kogoś, kto właśnie na takich promocjach opiera w dużej mierze swoją "karierę" ma sens.
Właśnie to przemyślałem i odpowiedź brzmi: tak, ma sens.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - neo01 - 22.08.2019 10:51 PM

AKT! napisał(a):możesz mieć pretensje tylko do siebie -- że nie otwierasz tematów dla swoich faworytów
Czasem otwieram, ale fakt że rzadko.
AKT! napisał(a):czasy się zmieniają, zmieniają się realia rynkowe, lana nie jest jedyna, która tak robi, to branżowa norma
Nad czym bardzo ubolewam. Pytanie tylko,czy ślepo należy to wspierać?
EVENo napisał(a):Właśnie to przemyślałem i odpowiedź brzmi: tak, ma sens.
No to się pięknie różnimy w tym temacie.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - Szymek79 - 23.08.2019 09:07 AM

"Fuck It I Love You"




RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - kajman - 23.08.2019 09:30 AM

Greatest trochę się rozłazi w szwach, ale sześć dam. Fuck znacznie lepsze. Stonowane, ładnie zagrane i dam mu osiem.


RE: Lana Del Rey - Fuck It I Love You & The Greatest - AKT! - 23.08.2019 12:48 PM

neo01 napisał(a):Nad czym bardzo ubolewam. Pytanie tylko,czy ślepo należy to wspierać?
wspierać? a co ja mam do tego jako słuchacz? muzyka ukazuje się niezależnie od mojego chcenia, ja mogę słuchać lub nie -- jeśli mam ochotę, to słucham Icon_wink jeśli nie, to czekam do premiery płyty, albo nie słucham wcale Icon_wink