Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dolores O'Riordan - NO BAGGAGE - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Dolores O'Riordan - NO BAGGAGE (/showthread.php?tid=4656)

Strony: 1 2 3


- saferłel - 09.05.2009 08:20 PM

No tak, standardowy pop-rock, na szczęście orientalne beaty działają Icon_smile Chociaż i one słyszalne już były w wielu wykonaniach. Na pewno i tak u Jacka zadebiutuje Icon_lol
Mi się podoba, jestem na tak. 3'5.


- jszmiles - 09.05.2009 08:27 PM

Mimo wszystko czekam na ten jeden kawałek który był w tym filmiku promujacym. Mam nadzieje ze sie nei zawiode. Icon_smile


- bugman - 09.05.2009 11:30 PM

ja tak jak pawel. jest fajnie ale tylko tyle. 3.5/5


- jszmiles - 19.05.2009 11:42 PM

http://www.youtube.com/watch?v=mMuHnb3CBY0

oficialne video.

takie na lato.


- darcey - 13.07.2009 10:29 AM

jszmiles napisał(a):Sądząc po tym iż na albumie jest "Apple Of My Eye" czyli piosenka z poprzedniej plyty, chyba jednak nie bedzie zmiany klimatu. Moze to dobrze moze źle, zobaczymy...

mi jednak wydaje się ze będzie zmiana klimatu. tak sądzę przynajmniej po tytule albumu "No Baggage" czyli żadnego bagażu. A po za tym na oficjalnej stronie jest kilka demo, w necie krążą tez dema innych piosenek, wiec powiem wam tyle - bedzie bardziej akustycznie...z tego co słuchalam to raczej nie bedzie utworów typu In The Garden czy Black Widow ...tylko bardzej coś jak Ordinary Day, Apple Of My Eye(który z resztą pojawi sie w innej wersji), Ecstasy itp...

pozdrowionka

PS ja już odliczam dni do premiery płyty heh


- jszmiles - 28.07.2009 12:24 AM

no i wlasnie slucham sobie tej plyty.... jeszcze 5 kawalkow ale jak narazie ZIEW.


- jszmiles - 28.07.2009 12:42 AM

jeszcze 2 kawalki ale usypiam, nuda.......


- bugman - 28.07.2009 04:57 PM

jszmiles napisał(a):no i wlasnie slucham sobie tej plyty.... jeszcze 5 kawalkow ale jak narazie ZIEW.

masz cala nowa plyte ?


- jszmiles - 28.07.2009 10:21 PM

bugman napisał(a):
jszmiles napisał(a):no i wlasnie slucham sobie tej plyty.... jeszcze 5 kawalkow ale jak narazie ZIEW.

masz cala nowa plyte ?

mam.

wlasnie czy tu mozna zamieszczac linki do mp3 czy nie bo nie wiem.


- bugman - 28.07.2009 10:43 PM

ok. ja tez mam i oj.

budna ta plyta! jak poczatke nawet fajny to od 5 piosenki wlacznie-nuda nudfa nuda

ani jednego killera cos na miare chocby black window albo in the garden. ta nowa (dodane smyki czy gitarka co najwyzej)wersja tego eye ? po cholere ?

cienko. gdzie ta wrazliwosc jak w bosni ? gdzier ten rockowy zgielk jak w promises. gdzie ta przebojowosc jak w linger, animal instinct.

slaba plyta.2 rozczarowanie roku zaraz po krzysiu cornell-erze


- jszmiles - 28.07.2009 10:46 PM

dla mnie gorzej być nie moglo, tylko the journey jest ok. reszta to jak b-side z poczatkow cranberries.

Porażka.


- saferłel - 28.07.2009 10:56 PM

Potwierdzam, słaba płyta Icon_sad Mętna, nijaka, jednobarwna.....Ciężko nawet jakoś szczególnie opisywać to, co tam jest. Taki pop/rock bez duszy.....wielka szkoda.


- bugman - 29.07.2009 04:02 PM

skeleton zasluguje na najwieksza uwage i on jako 1 highlight-no mzona go tak nazwac na sile

a reszta. oj dolka dolka.. why why why!!


- bugman - 09.08.2009 12:38 PM

dolka odwolala cala tyrase po USA Icon_biggrin nie wiadomo czemu ale ludzie wesza come back CRANBERRIES!


- jszmiles - 09.08.2009 01:02 PM

i po co? Jak muzyka ma byc taka jak na tej plycie to moze niech nie wracaja wogole...


- saferłel - 09.08.2009 01:59 PM

Gdyby wszystko było takie proste....:

Odwołuję trasę, wracam po dawnego zespołu''

Nie wiem skąd takie przypuszczenia Icon_biggrin


- Yacy - 09.08.2009 08:38 PM

nie wydaje mi się... nawet gdyby [w co n.i.e. w.i.e.r.z.ę.!!!] wróciły Żurawinki to nie będzie to jutro czy za miesiąc. Trasę mogłaby odbyć... Może ciąża? Z takiego powodu właśnie nie byłem na ich koncercie. chyba w Gdyni mieli być...


- saferłel - 09.08.2009 08:42 PM

Hmm, ale gdyby wrócili i było to pewne, to kurczę, czekało by się na to bez żadnego marudzenia Icon_wink2


- Yacy - 09.08.2009 08:49 PM

to że n.i.e. w.i.e.r.z.ę.!!! - to jedno!

to ŻE BARDZO BYM TEGO CHCIAŁ - to zupełnie co innego Icon_smile2 ale to nie jest możliwe... a z drugiej strony zagrali jeden koncert wspólnie w tym roku i Dolores to się podobało Icon_smile2 [to Ona zaprosiła chlopaków...]


- saferłel - 09.08.2009 08:53 PM

A masz dostęp do takich źródeł, które bezapelacyjnie wykluczają możliwość powrotu?
Tyle razy tylu muzyków mówiło, że nic z tego nie wyjdzie, a potem reaktywowali swoje kapele i czasem nagrywali nawet świetne płyty. Nie wiem na ile Cranberries odnalazłoby się na rynku pop/rockowym, akurat te rejony są baaardzo wymagające, ale mogliby spróbować.