Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dolores O'Riordan - NO BAGGAGE - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Dolores O'Riordan - NO BAGGAGE (/showthread.php?tid=4656)

Strony: 1 2 3


Dolores O'Riordan - NO BAGGAGE - Yacy - 29.04.2009 12:57 PM

[Obrazek: NBcover.JPG]

"No Baggage" ukaże się nie w maju Icon_frown , a 24-go sierpnia. Singlem promującym wydawnictwo będzie piosenka "The Journey", której będzie można posłuchać w radio w czerwcu.
Piosenka "Giuseppe" została wyparta przez "The Journey". Być może pojawi się jako b-side na singlu.

zawartość:

01. Switch Off The Moment
02. Skeleton
03. It's You
04. The Journey
05. Stupid
06. Be Careful
07. Apple Of My Eye (New Version)
08. Throw Your Arms Around Me
09. Fly Through
10. Lunatic
11. Tranquilizer

Oby muzyka była tak piękna jak okładka...

Jeszcze druga okładka:
[Obrazek: NBback.JPG]


- bear - 29.04.2009 02:34 PM

szkoda że się opóźniła premiera... Icon_frown
jej pierwszy solowy album bardzo mi się spodobał, najbardziej lubię z niego "When we were young" oraz "Ordinary day".
Dolores to jedna z tych Artystek, co do której zawsze jestem spokojny wiedząc, że poniżej pewnego poziomu nigdy nie zejdzie.


- Yacy - 29.04.2009 03:22 PM

bear napisał(a):Dolores to jedna z tych Artystek, co do której zawsze jestem spokojny wiedząc, że poniżej pewnego poziomu nigdy nie zejdzie.
na pewno tak, ale ja jednak tęsknię za Cranberries... Jak porównuję utwory Żurawinek i solowe Dolores, to najlepszy może i w top30 by się złapał. Może... A to trochę dla mnie za mało...
Ale bardzo chciałbym zacytować za 4 miesiące swój post i napisać, że już nie tęsknię za Cranberries, bo Dolores nagrała świetną płytę! Całą, a nie tylko 2-3 single...


- saferłel - 29.04.2009 03:33 PM

A ja chciałbym by muzyka była tak piękna....jak nie jest okładka. Jak widze takie obrazy to od razu mam skojarzenia z całym tym ciemnym światkiem gotyckiego rocka i pseudo-metalu i grup typu Nightwish i cała reszta....bleeee.
Jej pierwszy solowy album jest lepszy tylko od jednej płyty Cranberries i chociaż może nie powinno się tak tego porównywać, to jednak coś nam mówi o jej formie.


- Miszon - 29.04.2009 05:16 PM

A single z niego to już w ogóle była słabizna w porównaniu z resztą albumu. "Ordinary day" zwrócił moją uwagę jedynie teledyskiem umiejętnie nawiązującym do pewnego świetnego horroru (choć nie widzę związku między piosenką, a filmem).


- jszmiles - 29.04.2009 07:46 PM

nie mogę sie doczekać. Pierwszy solowy był swietny, mam nadzieje że muzyka bedzie bardziej jak "Bury The Hatchet" Icon_mrgreen


- Yacy - 29.04.2009 08:06 PM

jszmiles napisał(a):mam nadzieje że muzyka bedzie bardziej jak "Bury The Hatchet" Icon_mrgreen
no to mamy nadzieję na to samo... W końcu to mój ulubiony album Cranberries Icon_smile2


- jszmiles - 29.04.2009 08:27 PM

Sądząc po tym iż na albumie jest "Apple Of My Eye" czyli piosenka z poprzedniej plyty, chyba jednak nie bedzie zmiany klimatu. Moze to dobrze moze źle, zobaczymy...


- saferłel - 29.04.2009 08:34 PM

Jak to...na nowej płycie jest utwór ze starej Icon_biggrin bez jaj Icon_biggrin

Ciężko mi uwierzyć, że uda się wyrównać poziom ''Bury'' nie mówiąc już o pierwszej i drugiej płycie.


- Yacy - 29.04.2009 08:43 PM

saferłel napisał(a):Jak to...na nowej płycie jest utwór ze starej Icon_biggrin bez jaj Icon_biggrin
podobno zupełnie przearanżowany... Coś mi świta, że wtedy się ledwo załapał na płytę, bo cos bylo nie tak... Jeśli dobrze pamiętam to teraz pewnie będzie już tak jak miało być Icon_smile2


- Tomekk - 29.04.2009 09:45 PM

jszmiles napisał(a):nie mogę sie doczekać. Pierwszy solowy był swietny, mam nadzieje że muzyka bedzie bardziej jak "Bury The Hatchet" Icon_mrgreen
Ja też czekam na tą płytę z niecierpliwością Icon_wink2 pierwszy solowy album Dolores był OK ("When We Were Young" było najlepszym utworem Icon_cool2 ). Wiadomo, że to nie to samo co z Cranberries, ale oni już chyba razem nie zagrają Icon_cry


- jszmiles - 29.04.2009 11:04 PM

dlaczego mają nie zagrać, nikt nic takiego nie mówił...


- jszmiles - 29.04.2009 11:05 PM

http://www.youtube.com/watch?v=8PkQ6MJkZBE

PREVIEW OF THE ALBUM.


- Tomekk - 29.04.2009 11:20 PM

jszmiles napisał(a):dlaczego mają nie zagrać, nikt nic takiego nie mówił...
No, ale przecież zawiesili działalność (chyba w 2003 r.) i jak do tej pory zero informacji na temat reaktywacji Icon_confused2


- jszmiles - 30.04.2009 12:15 AM

Tomekk napisał(a):
jszmiles napisał(a):dlaczego mają nie zagrać, nikt nic takiego nie mówił...
No, ale przecież zawiesili działalność (chyba w 2003 r.) i jak do tej pory zero informacji na temat reaktywacji Icon_confused2

tak samo jak kiedys Spajs Gerls, Rokset, Tina Tarner, Noł dałt i wiele wiele innych.

Wrócą Icon_smile


- Tomekk - 30.04.2009 11:35 AM

jszmiles napisał(a):Wrócą Icon_smile
Oby Icon_wink2


Re: Dolores O'Riordan - NO BAGGAGE - bugman - 01.05.2009 04:21 AM

Yacy napisał(a):Obrazek

"No Baggage" ukaże się nie w maju Icon_frown , a 24-go sierpnia. Singlem promującym wydawnictwo będzie piosenka "The Journey", której będzie można posłuchać w radio w czerwcu.
Piosenka "Giuseppe" została wyparta przez "The Journey". Być może pojawi się jako b-side na singlu.

zawartość:

01. Switch Off The Moment
02. Skeleton
03. It's You
04. The Journey
05. Stupid
06. Be Careful
07. Apple Of My Eye (New Version)
08. Throw Your Arms Around Me
09. Fly Through
10. Lunatic
11. Tranquilizer

Oby muzyka była tak piękna jak okładka...

Jeszcze druga okładka:
Obrazek

nic nie rozumiem. co to jest NO BAGGAGE ktore ma sie w maju ukazac ? na plycie tego nie ma.

nowy wizerunek dolores mi sie nie podoba

dolores pokochalem za 3 album zurawin czyli za to the faithful....... tam jest wszystko! od kapitalnych rockowych wymiataczy ( salvation) bo zniewalajace ballady (BOSNIA!!!)

ale najlepszy album dla mnie to BURY THE HATCHET. samo PROMISES rozrywa na kawalki!

brak mi wlasnie tego zgielsku, wrzasku dolores od wake me up (zurawin) po solowa 1 dolke. licze ze na dolce 2 znow pokaze swe swietne mozliwosci i przylozy znow do pieca


- Yacy - 01.05.2009 11:32 AM

bugman napisał(a):nic nie rozumiem. co to jest NO BAGGAGE ktore ma sie w maju ukazac ? na plycie tego nie ma.
No Baggage - NIE ukaże sie w maju Icon_smile2 To jest tytuł plyty... Jesteśmy w dziale albumy Icon_wink2


- przemek - 09.05.2009 04:38 PM

Jedna z hiszpańskich stacji radiowych wyemitowała już pierwszy singiel 'The journey'.

http://www.megaupload.com/?d=5UNT10TN

Całkiem przyjemna piosenka, jednak rewolucji nie należy się spodziewać. Trochę szkoda, dla mnie jej pierwsza solowa płyta to popłuczyny po Cranberries. Kiedy posłucha się 'No need to argue' czy 'To the faithful departed' widac różnicę.

Mimo wszystko, po pierwszym singlu jestem dobrej myśli. Brzmi lepiej niż 'Ordinary day' i cieszę się że Dolores darowała sobie już ten cały emo wizerunek, pełen mroku i weltschmerz.


- jszmiles - 09.05.2009 06:55 PM

^ubiegłeś mnie.

tu link na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=09HWI_ZpqqQ

moze być. nic specialnego...