Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pixies - Catfish Kate - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Pixies - Catfish Kate (/showthread.php?tid=46520)



Pixies - Catfish Kate - Szymek79 - 07.08.2019 09:15 PM

"Catfish Kate" to drugi singiel jakim amerykańska rockowa grupa Pixies zapowiada swój siódmy studyjny album pt. "Beneath the Eyrie", który trafi do sprzedaży 13 września.




RE: Pixies - Catfish Kate - kajman - 15.08.2019 10:40 AM

Mam zwyczaj (całkiem świeży, ale zamierzam kontynuować), że single, które są w zestawie do LP3 komentuję dopiero po wystawieniu im ostatecznej oceny tamże po trzech przesłuchaniach (pomijając ocenione od 0,5 do 5,5). Tym razem są takie cztery utwory (jeden z nich komentowałem wcześniej, ale na innej zasadzie). Cały zestaw tym razem trafił się wyjątkowo dobry, a drugi od końca utwór, którym jest bardzo udany jak na Pixies utwór, dostaje tutaj sześć (tam pół punktu więcej, ale tutaj zaokrąglam - tym razem w dół).


RE: Pixies - Catfish Kate - Tomekk - 18.08.2019 09:14 PM

Po pierwszym singlu, który jest na pierwszym miejscu mojej listy Icon_eek - mój apetyt wzrósł do niebotycznych rozmiarów.
Ten utwór niestety jest dużo słabszy od "On Graveyard Hill", oczywiście podoba mi się, jest rockowo, ale chyba zbyt przewidywalnie? Za wysoko sobie powiesili poprzeczkę pierwszym singlem i może dlatego tak odbieram ten nowy numer.