Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Cure w Polsce! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: The Cure w Polsce! (/showthread.php?tid=464)



The Cure w Polsce! - saferłel - 29.09.2007 09:49 PM

Przypomniałem sobie, że mamy na tym forum taki koncertowy temacik, to trochę późno ale wrzucam informację, że Cureczaki zagrają 18 w stolicy, dzień później w spodku...aha najważniejszego bym zapomniał Icon_wink - to będzie luty 2008.
Ktoś się wybiera. Ja zrobię wszystko bym mógł jechać Icon_smile


- Konrad - 30.09.2007 01:06 AM

Ostatnim dobrym nagraniem The Cure jest "The Last Day Of Summer" z 200 roku no i może jeszcze "Just Say Yes". Teraz The Cure kojarzy mi się z piosenkami bez wyrazu niestety Icon_neutral2


- saferłel - 30.09.2007 09:35 AM

W sumie od 2000 roku zespół nagrał potem tylko jeden krążek, więc nie skreślaj go za szybko Icon_razz2 Teraz nowy albumik ma być też podwójny przynajmniej w pewnej części, więc można się przygotowac na dużo dobrej (jak zawsze!) muzyki.
Dla mnie Cure nie mają słabej płyty. Najsłabszy jest debiut, ale to i tak 3 gwiazdki.


- saferłel - 18.02.2008 08:55 PM

The Cure za chwilę zacznie swój koncert na Torwarze. Do koncertu w spodku jeszcze 24 godziny. Mam lepiej Icon_wink Ciekawe co zagrają, ile nowych numerów....wiadomo, że będzie około 3 godzin (super), no i pokaźny koncert supportu 65 days of statics.


- abd3mz - 18.02.2008 09:53 PM

Czy dobrze odczytuję między słowami, że idziesz na jutrzejszy koncert ? Icon_smile2


- saferłel - 19.02.2008 10:11 AM

Dobrze odczytujesz Icon_smile