Największe forum list przebojów Mycharts.pl
69 notowanie z 26.16.2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: abd3mz - lista przebojów (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- Wątek: 69 notowanie z 26.16.2008 (/showthread.php?tid=4621)

Strony: 1 2


- abd3mz - 28.04.2009 04:58 PM

Dzięki. Icon_smile2


- mrsap - 29.04.2009 10:35 PM

Właśnie słucham płyty SCOB "Równoległe" i postanowiłem sprawdzić, czy nie ma u Ciebie jakiejś piosenki tego zespołu. Odnalazłem ich dopiero gdzieś na dole listy płyt. Niby słabo, ale trzeba przyznać, że na koncercie brzmią znacznie lepiej niż na płycie. A może to jeszcze niewłaściwa pora nocy na ten zespół...?
Bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie jest natomiast tak silna reprezentacja Ciszy jak ta. Oby i u mnie tak dopisali Icon_wink2


- abd3mz - 30.04.2009 11:50 AM

Cytat:Właśnie słucham płyty SCOB "Równoległe" i postanowiłem sprawdzić, czy nie ma u Ciebie jakiejś piosenki tego zespołu. Odnalazłem ich dopiero gdzieś na dole listy płyt. Niby słabo, ale trzeba przyznać, że na koncercie brzmią znacznie lepiej niż na płycie. A może to jeszcze niewłaściwa pora nocy na ten zespół...?
Ja słuchałem reedycji pierwszej płyty, więc może tam być trochę inna muzyka.
mrsap napisał(a):Bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie jest natomiast tak silna reprezentacja Ciszy jak ta. Oby i u mnie tak dopisali Icon_wink2
Przydałaby się wycieczka w góry, żeby podtrzymać dobrą passę. Icon_wink2


- Jopkolog - 01.05.2009 10:33 AM

Diana Krall, Rokia Traore, Melody Gardot....
Bardzo, ale to bardzo przyjemny zestaw kobiecy Icon_biggrin3


- prz_rulez - 02.05.2009 04:24 PM

abd3mz napisał(a):Przydałaby się wycieczka w góry, żeby podtrzymać dobrą passę. Icon_wink2
Oj tak. Bo niestety bez kontekstu część utworów traci.


- mrsap - 02.05.2009 04:57 PM

prz_rulez napisał(a):
abd3mz napisał(a):Przydałaby się wycieczka w góry, żeby podtrzymać dobrą passę. Icon_wink2
Oj tak. Bo niestety bez kontekstu część utworów traci.
Mnie raczej nie grozi wycieczka w góry w najbliższym czasie, a mimo to ten tydzień może być dla CJT przełomowy.
Jednak rzeczywiście coś w tym jest, że tego typu utwory bardzo szybko wspinają się na mojej liście, a gdy tylko nadejdą jakieś cięższe tygodnie, zaczynają spadać w ekspresowym tempie.
Teraz wiosna prawdopodobnie będzie im sprzyjać, ale w okresie przedopenerowym, prawdopodobnie zabraknie dla nich miejsca w czołówce.


- abd3mz - 02.05.2009 09:39 PM

Jopkolog napisał(a):Bardzo, ale to bardzo przyjemny zestaw kobiecy Icon_biggrin3
Może zrobię jakiś banner, który będzie promował moją listę: 'U mnie najpiękniejsze kobiety.' Icon_wink2
mrsap napisał(a):Mnie raczej nie grozi wycieczka w góry w najbliższym czasie
Nie wiem jaką masz definicję najbliższego czasu, ale ja według swojej się tam wybieram. Icon_wink2
mrsap napisał(a):ten tydzień może być dla CJT przełomowy.
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3


- mrsap - 02.05.2009 10:09 PM

abd3mz napisał(a):Nie wiem jaką masz definicję najbliższego czasu, ale ja według swojej się tam wybieram
Nigdy nie myślałem nad definicją, ale w tym przypadku chodziło mi o najbliższe dwa miesiące. W wakacje na pewno odwiedzę góry niejednokrotnie Icon_smile2


- abd3mz - 02.05.2009 10:21 PM

mrsap napisał(a):W wakacje na pewno odwiedzę góry niejednokrotnie Icon_smile2
To tak jak ja. Icon_smile2 Te będą najdłuższe od 13 lat. Icon_eek2


- Konrad - 03.05.2009 07:21 PM

Ten zapis daty to jak sądzę prowokacja

Cieszy mnie wysoka pozycja Tool


- Miszon - 05.05.2009 10:07 AM

abd3mz napisał(a):Te będą najdłuższe od 13 lat.
A w zasadzie to pewnie najdłuższe przez najbliższe ok. 40 lat Icon_wink2. Za to te następne dłuższe od nich będą trwały tak długo, jak tylko zdołasz (może nawet kolejne 40 Icon_smile2 ).


- abd3mz - 06.05.2009 01:09 PM

Icon_mrgreen
Nie planuję iść na emeryturę. Icon_wink2