Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Daria Zawiałow feat. schafter & Ralph Kaminski - Czy Ty Słyszysz Mnie? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Daria Zawiałow feat. schafter & Ralph Kaminski - Czy Ty Słyszysz Mnie? (/showthread.php?tid=45596)



Daria Zawiałow feat. schafter & Ralph Kaminski - Czy Ty Słyszysz Mnie? - Szymek79 - 14.06.2019 03:35 PM

"Czy Ty Słyszysz Mnie?" z gościnnym udziałem schaftera i Ralpha Kaminskiego to nowy singiel Darii Zawiałow wydany w ramach kampanii PUMA Talents.




RE: Daria Zawiałow feat. schafter & Ralph Kaminski - Czy Ty Słyszysz Mnie? - kajman - 15.06.2019 01:44 PM

Utwór zdecydowanie lepszy od większości tego, co zaprezentowała na płycie. Kapitalny utwór i ostatecznie daję mu dziesięć.


RE: Daria Zawiałow feat. schafter & Ralph Kaminski - Czy Ty Słyszysz Mnie? - prz_rulez - 15.06.2019 01:46 PM

Wejdzie na liste? Icon_wink
No coz. Ja poki co wole single z albumu. Aczkolwiek wszystko sie moze zdarzyc... Icon_wink


RE: Daria Zawiałow feat. schafter & Ralph Kaminski - Czy Ty Słyszysz Mnie? - Kuba1201 - 15.06.2019 05:14 PM

Mimo, że to nie do końca kawałek w moim stylu, to Daria robi tu całą robotę. Na początku trochę przeszkadzał mi wokal Ralpha (podobny do Artura Rojka). ale jednak piosenka jest taka dobra, że nawet z nim efekt końcowy jest bardzo dobry. I nawet nie wiem czemu nie podobał mi się jego głos... Chociaż i tak single z "Helsinek" są jeszcze lepsze.