Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Madonna - Dark Ballet - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Madonna - Dark Ballet (/showthread.php?tid=45512)



Madonna - Dark Ballet - prz_rulez - 07.06.2019 11:11 PM

[Obrazek: dd4ty45-b74de1c4-62f2-4cd5-8c62-e66f56cd...ogUPBp5kz8]
No i kolejny utwór Madonny.




RE: Madonna - Dark Ballet - dziobaseczek - 07.06.2019 11:24 PM

16 singiel promujący nową płytę. Ambitny obraz i ten teges - epopeja. Dla mnie to było straszne. Nawet mi się nie chce oceniać.


RE: Madonna - Dark Ballet - Tomekk - 08.06.2019 01:25 PM

dziobaseczek napisał(a):16 singiel promujący nową płytę.
jaki znowu 16? Icon_razz

dziobaseczek napisał(a):Nawet mi się nie chce oceniać.
skoro napisałeś, że nie chce Ci się oceniać, to już jakiś sposób oceniłeś. Raczej negatywnie.

Teledysk oczywiście znowu uderza w chrześcijan - to już było 30 lat temu.
Piosenka raczej średnia, na razie tylko "Crave" i "Medellin" jakoś mocniej mnie wzięły.


RE: Madonna - Dark Ballet - miszony - 08.06.2019 03:45 PM

Ja nie do końca rozumiem co Ona ta Madonna chce przez takie utwory i teledyski osiągnąć?Może powinienem się bardziej zagłębić w treści Dark Ballet? No cóż...
Na razie "Crave" wygrywa i czekam kiedy dodadzą do Lp3 jeżeli wogóle.


RE: Madonna - Dark Ballet - prz_rulez - 08.06.2019 03:48 PM

Tomekk napisał(a):Teledysk oczywiście znowu uderza w chrześcijan - to już było 30 lat temu.
Czekamy na uderzenie w islam. [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRdRUAEMvkv2qcBV3MRZdl...KJ6ehFjLM8]


RE: Madonna - Dark Ballet - AKT! - 08.06.2019 08:31 PM

coraz gorzej

"medellin" choć całościowo chybione jako jedyne daje się słuchać


RE: Madonna - Dark Ballet - kajman - 09.06.2019 08:14 AM

Byłoby dobrze, gdyby nie fragment pod koniec nie pasujący do reszty. Gdyby nie fatalne Crave płyta miałaby po poznanych do tej pory utworach pozytywną ocenę (być może i tak będzie to najlepsza jej płyta, a przynajmniej jedna z dwóch najlepszy obok Pryer).


RE: Madonna - Dark Ballet - prz_rulez - 09.06.2019 10:34 AM

Zeby tak napisac, to naprawde trzeba byc alternatywnyn niczym Kajman.


RE: Madonna - Dark Ballet - kajman - 09.06.2019 10:44 AM

Nie czuję się alternatywnym.


RE: Madonna - Dark Ballet - prz_rulez - 09.06.2019 10:46 AM

Ale nim jestes.


RE: Madonna - Dark Ballet - Gaspard - 09.06.2019 02:22 PM

Teledysk świetnie zrealizowany. Ruchy kamery, reżyseria, scenografia, kostiumy - wszystko idealnie. Ale sama treść ...

Ciemnoskóra Joanna d'Arc (w dodatku zagrana przez mężczyznę, no a jakże), próba wpisania w jej historię elementów ideologicznych i (znowu) uderzanie w Kościół. Jeżeli Madonna rzeczywiście chce dbać o prawa kobiet i społeczności LGBT to niech poruszy w teledysku sytuację tych społeczności w krajach muzułmańskich lub afrykańskich, zamiast po raz enty wywlekać brudy KK sprzed kilkuset lat.
O ile sam mam tej instytucji wiele do zarzucenia i nie jestem jej zagorzałym zwolennikiem to już powoli mnie męczy ciągłe przedstawianie chrześcijan jako ciemnogrodu i bandy nietolerancyjnych ciemniaków. Ile można?