Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Muniek Staszczyk - Pola - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Muniek Staszczyk - Pola (/showthread.php?tid=45441)



Muniek Staszczyk - Pola - EVENo - 02.06.2019 07:02 PM

Singlem "Pola" Muniek Staszczyk zapowiada swoją drugą solową płytę, zatytułowaną "Syn miasta", która ma trafić do sprzedaży 18 października 2019 roku.

Premiera teledysku jutro o 10:00.




RE: Muniek Staszczyk - Pola - prz_rulez - 02.06.2019 07:22 PM

A premiera radiowa była po 19 w piątek w Trójce Icon_smile


RE: Muniek Staszczyk - Pola - kajman - 06.06.2019 07:13 PM

Utwór dobry i tylko tyle. Słucha się przyjemnie, ale nic poza tym. Daję mu sześć (mocne, po w TN na FLP3 bałem mu 6,5).


RE: Muniek Staszczyk - Pola - AKT! - 07.06.2019 10:57 AM

takie o, refren zastąpiono motywem muzycznym na syntetycznej piszczałce -- bardzo współczesny aranż nawet pasuje do muńka, tylko czy muniek pasuje do tego aranżu? Icon_wink


RE: Muniek Staszczyk - Pola - neo01 - 07.06.2019 12:00 PM

Jakoś nie mogę się cały czas otrząsnąć z widoku podpitego Muńka gującego żumę w "Kropce nad i". Zastanawiam się czy ten człowiek nie ma czasem problemu z alkoholem, bo to już któryś raz jak widzę go w takiej żenującej sytuacji, ale teraz to przekroczył wszelkie granice Icon_confused
A kawałek mocno średni, w sumie tak jak pozostałe jego solowe kawałki które kojarzę.


RE: Muniek Staszczyk - Pola - Dobromiera - 07.06.2019 12:11 PM

Muniek skończył się na "Naszym Bubelonie". Potem to już tylko komercha.


RE: Muniek Staszczyk - Pola - Miszon - 07.06.2019 02:20 PM

neo01 napisał(a):Jakoś nie mogę się cały czas otrząsnąć z widoku podpitego Muńka gującego żumę w "Kropce nad i". Zastanawiam się czy ten człowiek nie ma czasem problemu z alkoholem, bo to już któryś raz jak widzę go w takiej żenującej sytuacji, ale teraz to przekroczył wszelkie granice
Niestety, ale info z pierwszej ręki wskazuje, że faktycznie ma z tym problem... Icon_rolleyes

Numer jest spoko, trochę mnie uwiera tekst, w sumie nie wiem czemu. Chyba jestem już zmęczony polityczną sieczką w mediach...
Poza tym muzycznie nieco za bardzo słychać, że maczał w tym palce Podsiadło (zwłaszcza tym nie-refrenie).