Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Daria Zawiałow - Hej Hej! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Daria Zawiałow - Hej Hej! (/showthread.php?tid=45172)

Strony: 1 2


Daria Zawiałow - Hej Hej! - Szymek79 - 15.05.2019 11:10 AM

"Hej Hej!" to trzeci singiel Darii Zawiałow promujący album "Helsinki", który trafił do sprzedaży 8 marca.




RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - prz_rulez - 15.05.2019 11:18 AM

W sumie to bylo do przewidzenia.


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - EVENo - 15.05.2019 01:53 PM

Amadeus Amadeus, Amadeus
Amadeus Amadeus, Amadeus
Amadeus Amadeus, oh, oh, oh, Amadeus


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - neo01 - 15.05.2019 03:06 PM

Ja tam tego nie słyszę...
A kawałek średni, może czwarty singiel będzie lepszy. Daria mówiła na koncercie juwenaliowym w Rzeszowie, że to będzie nowy singiel, a do kolejnego nakręciła już klip w Finlandii. Wyjątkowo dobrze zabrzmiało mi wtedy "Gdybym miała serce" i obstawiam, że to będzie to.


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - Remo - 15.05.2019 03:07 PM

A moim zdaniem czwarte będą Helsinki.


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - EVENo - 15.05.2019 03:09 PM

Na tej płycie każda piosenka nadaje się na singla Icon_biggrin


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - prz_rulez - 15.05.2019 05:07 PM

A ktory Amadeus? Bo bylo kilka.


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - kajman - 15.05.2019 05:40 PM

neo01 napisał(a):A kawałek średni, może czwarty singiel będzie lepszy.
Spora szansa, bo każdy kolejny jest lepszy od poprzedniego. Dobij był koszmarny, Szarówka na pograniczu, a ten tylko słaby.
EVENo napisał(a):Na tej płycie każda piosenka nadaje się na singla
W moim odczuciu niewiele.


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - Miszon - 15.05.2019 05:41 PM

Brzmi trochę jak Hey z ostatniej płyty, ale taki "unosowskowiony".


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - neo01 - 15.05.2019 06:13 PM

(15.05.2019 03:07 PM)Remo napisał(a):  A moim zdaniem czwarte będą Helsinki.
Tytuł pasowałby idealnie, stawiam jednak na balladę.

kajman napisał(a):Spora szansa, bo każdy kolejny jest lepszy od poprzedniego. Dobij był koszmarny, Szarówka na pograniczu, a ten tylko słaby.
Mam odwrotne odczucia, tzn. w kolejności wydania: bardzo dobry, dobry, taki sobie Icon_smile Zresztą publika najlepiej bawiła się na twoim koszmarze (co pewnie Cię nie dziwi).


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - prz_rulez - 15.05.2019 08:55 PM

neo01 napisał(a):Zresztą publika najlepiej bawiła się na twoim koszmarze (co pewnie Cię nie dziwi).
Publika się myli, tylko Kajman się nie myli Serce


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - kajman - 15.05.2019 09:11 PM

To akurat jest oczywiste.


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - Tomekk - 15.05.2019 10:22 PM

mój aktualny numer jeden.

Polecam!


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - EVENo - 21.10.2019 05:45 PM

Długo zastanawiałem się co mi przypomina ta melodia w refrenie. Rzuciłem tego Amadeusa, bo tak mi się kojarzyło, ale cały czas miałem wrażenie, że znam coś znacznie bliższe brzmieniowo. Tylko gdzie ja słyszałem identyczną melodię? No gdzie?

Dziś wróciłem do tej płyty po dłuższej przerwie i eureka! Słyszałem ją w "Płynnym szczęściu", pierwszej piosence na płycie Icon_mrgreen


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - kajman - 21.10.2019 06:05 PM

prz_rulez napisał(a):Publika się myli, tylko Kajman się nie myli
Ani publika się nie myli ani ja. Można się mylić w takich sprawach jak to, że Ziemia jest płaska, ale nie w tym, czy jakieś dzieło jest dobre lub złe (pomijając ewentualnie błędy w tekście literackim czy fałsze w utworach muzycznych). Odbiór sztuki jest ewidentnie rzeczą subiektywną.
Druga sprawa, że na koncercie były osoby poszukujące konkretnego rodzaju muzyki i które oceniały ją według kanonów tejże. Myślę, że gdyby na tym koncercie przeważaliby zwolennicy jazzu, hipu-hopu czy progu to odbiór poszczególnych utworów mógłby być inny.


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - AKT! - 22.10.2019 11:19 AM

znakomity teledysk <3


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - neo01 - 22.10.2019 11:30 AM

Coraz bardziej irytuje mnie ten numer, a jego kariera na LPP3 budzi moje zdumienie (ale może po prostu mamy takie czasy i nic lepszego, przynajmniej wg ogółu głosujących już nas nie czeka).


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - AKT! - 22.10.2019 11:33 AM

Niepotrzebnie się irytujesz Icon_wink


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - prz_rulez - 22.10.2019 11:54 AM

Niestety trochę się zgadzam, że kawałek dobry, a może nawet bardzo dobry, ale jednak chyba nie bombowy, nie ma za bardzo konkurencji w tym segmencie stylistycznym. Co prawda widziałbym kilka potencjalnych kawałków wyżej, ale one, nawet jeśli dostałyby się do zestawy, nie miałyby szans na sukces.
A ta irytacja to przez ilość tygodni na liście czy...?


RE: Daria Zawiałow - Hej Hej! - neo01 - 22.10.2019 02:58 PM

Ja się nie irytuję, tylko wyłączam wtedy radio. A że kawałek coraz bardziej działa mi na nerwy, to nic nie poradzę.
To że jest tak długo i tak wysoko na liście pewnie to jeszcze trochę pogłębia, ale to bardziej przez ten bit, tekst, sposób śpiewania i mało wyszukaną melodykę Icon_wink