Największe forum list przebojów Mycharts.pl
352 MOJA LISTA - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Moja Lista (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Wątek: 352 MOJA LISTA (/showthread.php?tid=450)

Strony: 1 2


352 MOJA LISTA - Yacy - 26.09.2007 11:36 PM

Notowanie z 2007-09-24

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 04 04.. IS THERE A GHOST? - Band Of Horses
02 07 03.. IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
03 01 15.. DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
04 02 08.. WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
05 05 21.. ICKY THUMP - The White Stripes
06 03 06.. MACH DIE AUGEN AUF - Nena
07 06 13.. STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers
08 08 20.. LEAVING EDEN - Antimatter
09 14 09.. GOODBYE - Lionel Richie
10 15 06.. FLUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys

11 11 34.. THE FUNERAL - Band Of Horses
12 13 07.. UNTOUCHED AND INTACT - The Honorary Title
13 18 03.. MISTAKEN FOR STRANGERS - The National
14 09 07.. ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
15 12 17.. BOOKS FROM BOXES - Maximo Park
16 10 09.. SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors
17 26 02.. AN END HAS A START - Editors
18 20 05.. AUTUMSONG - Manic Street Preachers
19 16 11.. LA CARTA - Heroes Del Silencio
20 ..N 01.. MILOWY LAS - Happysad

21 ..N 01.. WHEN UNDER ETHER - PJ Harvey

22 23 04.. YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS - The White Stripes
23 24 03.. THE PURSUIT - Evans Blue
24 17 13.. ARMOR AND SWORD - Rush
25 19 09.. HYPERDRIVE - Devin Townsend
26 ..N 01.. RADIO NOWHERE - Bruce Springsteen
27 ..N 01.. BOUNCING OFF CLOUDS - Tori Amos

28 27 04.. HIRED GUN - The Alarmists
29 30 02.. IN THE TIME WE'VE GOT - The One AM Radio
30 ..N 01.. MAMMOTH – Interpol


Nowości: 5 Skoki: 11 Spadki: 11 Pozostało: 3

Moje wypadki z TOP30
z 21 po 04 tyg. TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
z 22 po 06 tyg. NO CARS GO - Arcade Fire
z 25 po 10 tyg. DANSE RUSSE - Hurt
z 28 po 09 tyg. BURN MY SHADOW - Unkle
z 29 po 05 tyg. LONDYN DZWONI - Radio Bagdad


MOJA VIELKA POCZEKALNIA:

31 40 PONIEDZIAŁEK - Katarzyna Groniec
32 34 LONDON BOMBS - Eskimo Joe
33 35 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
34 41 HARD SUN - Eddie Vedder
35 37 FANS - Kings Of Leon
36 33 INVASION - Eisley
37 36 THE NIGHT STARTS HERE - Stars
38 39 NERWY I WIKTORIANSCY LEKARZE - Katarzyna Nosowska
39 80 OLD YELLOW BRICKS - Arctic Monkeys
40 43 TEN TON BRICK - Hurt
41 46 LEAVE THE LIGHT ON - My Little Radio
42 -- WICKED MAN'S REST - Passenger
43 42 LONG SLEEVED MARCO POLO - New York Crasnals
44 45 THE FIRST PINK YELL - California Stories Uncovered
45 60 DREAMING WITH A BROKEN HEART - John Mayer
46 -- HEY THERE DELILAH - Plain White T's
47 48 HOW FAR WE'VE COME - Matchbox Twenty
48 44 HOT/COLD (DARLING, DON'T) - Strata
49 58 FOREVER LIKE RED - Forever Like Red
50 -- KINGDOM - Dave Gahan

51 51 AN EPIPHANY - The Send
52 54 RESURRECTION DAY – Colourslide
53 47 YOU DON'T KNOW HER NAME - Maps
54 53 SURRENDER - (We Are) Performance
55 55 LOSE IT - Cartel
56 56 DOWN HERE - Stateless
57 -- FEAR OF SLEEP - The Magic Numbers
58 59 LIFE IS BEAUTIFUL - Sixx AM
59 52 LET THE LOVE BACK IN - The Orange Lights
60 68 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian

61 57 SOLAR WINDS - Devin Townsend
62 65 BETTER PEOPLE - Xavier Rudd
63 62 GOOD LUCK - Alterkicks
64 -- BOY WITH A COIN - Iron & wine
65 -- AMAZING - Seal

66 61 IT MEANS NOTHING - Stereophonics
67 73 HURRICANE - Athlete
68 69 CAREFREE - The Perishers
69 -- THE WORLD IS OUTSIDE - Ghosts
70 63 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield

71 66 BETTER MUST COME - The Durutti Column
72 71 SO FAR AWAY - The Debut
73 67 SURRENDER - Billy Talent
74 -- ALLELUJAH - Recoil
75 72 ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown Feat. Sinead O'Connor
76 64 4:AM FOREVER - Lostprophets
77 75 THE GREAT WIDE OPEN - Funeral For A Friend
78 79 TILL ALL ARE - Stan Bush
79 86 THE PRETENDER - Foo Fighters
80 78 THE KISS OF DAWN - Him

81 -- BROKEN SUNDAY - Saliva
82 81 ONE GIRL REVOLUTION - Saving Jane
83 76 HOLD ON - Razorlight
84 74 THE BIRD AND THE WORM - The Used
85 84 SOMETIMES - The Marzipan Man
86 83 BEGINNING OF THE END - Status Quo
87 85 WASTED TIME - Fuel
88 88 MAYBE TONIGHT - Colors In The Air
89 91 GIVE UP? - Hot Hot Heat
90 -- I'M LIKE A LAWYER ... - Fall Out Boy

91 87 SHUT YOUR EYES - Snow Patrol
92 99 SHERRY AND HER BUTTERFLY NET - The Most Serene Republic
93 92 ENVEN0MATION - Ilid
94 77 SIMPLE THINGS - The Mood Swings
95 82 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
96 95 LITTLE PROBLEMS LITTLE LIES - Ann Wilson
97 94 BREATHE DAMMIT BREATHE - Oh Juliet
98 -- FROM NOTHING TO NOWHERE - Pinback
99 89 BENDY - Hidden In Plain View
100 98 I KNOW YOU - Lori McKenna


- Yacy - 26.09.2007 11:41 PM

I co tu pisać? Zlot, zlot i po zlocie Icon_frown Wiem, ze to nie to forum, ale ... przecież było nas tam stąd przynajmniej 8 osób Icon_mrgreen

A właściwe to są/były dwa zloty Icon_smile2 Po pierwsze: Zlot Forum Archiwum Listy Przebojów Programu Trzeciego... Minęły 3 dni od zakończenia, a ja właściwie jeszcze żyję tym wydarzeniem... Ale o tym więcej na http://www.forum.lp3.pl. Po drugie zlot... z pierwszego FTM Icon_mrgreen Icon_cry . Zostali zdetronizowani przez Band Of Horses i ich nowego singla. Nie trafił do mnie od razu, ale powoli nabierał siły i oto jest. FTM wyprzedziła jeszcze Katie, która za tydzień zaatakuje lidera. Czy skutecznie? Zobaczymy.

Wydaje się, że ZLOT miał wpływ na, przynajmniej, dwie pozycje na Liście. Chodzi o nowości z miejsc 26 i 21. O ile BOSS mógłby wejść na listę bez pomocy – chociaż RADIO NOW HERE było z bardzo dobrą zapowiedzią Icon_mrgreen Icon_lol Icon_mrgreen – o tyle PJ niekoniecznie. Nie wiem czy to, że był to pierwszy utwór słyszany w Trójce, na Liście, spowodowało, że usłyszałem ją zupełnie inaczej. I tak wskoczyła do top 30 z miejsca 50. Pozostałe nowości:
- Happysad – miało szansę debiutu tydzień temu, ale wykorzystało ją dopiero/już dziś i jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzą?
- Tori – jak zwykle musiała mnie do siebie długo przekonywać. Czy poradzi sobie lepiej niż poprzedni singel?
- Interpol – tak jak poprzedni singel, ten też radzi sobie niestety dużo gorzej niż singel Editors. A jest to o tyle dziwne, że nie sposób nie znaleźć i tu i tam podobieństw. Jednak Editors bardziej do mnie przemawiają.

Czas goni, więc uciekam i kończę krótki komentarz. Ale nawiązując jeszcze do Zlotu, to jest jeszcze jeden utwór, który zyskał w ten weekend Icon_lol . To KINGDOM. Słuchałem go już w poprzednim tygodniu ale znalazł się w piosenkach oczekujących na wejście do top 100. Może by się załapał na 10 lub 9 dychę. A tak pojawia się w top50. Słyszałem go w poczekalni i potem już w czasie „obrad” Icon_lol zlotu. Po za tym miał niezłą promocję Icon_wink2 . Depeszami się jeszcze nie zaraziłem, ale DAVE'em tak, w końcu kto z kim przestaje takim się staje Icon_smile2. W poczekalni debiutuje jeszcze inny członek DM ze swoim zespołem Recoil, ale to było już wcześniej zaplanowane.

W niedzielę w Studiu im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Katarzyny Groniec. I jeśli tylko będę miał możliwość wysłuchania to na pewno nie pozostanie to bez wpływu na pozycję Poniedziałku. A prawdopodobnie kolejna lista powstanie z niedzieli na poniedziałek, więc … jedną nowość już znam. Icon_lol


w tej chwili mam ponad 200 zaległych postów... jeśli nie jutro to mam nadzieję w piątek to nadrobie bo właściwie to nie wiem co sie dzieje na Waszych listach Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 No ale niestety wiedziałem że taki koszt będę musiał ponieść i najpierw odpracowywałem przed zlotem, a teraz jeszcze po zlocie Icon_frown Ale jak dobrze pójdzie to jutro wyjde na prostą. Nic to Icon_smile2


- kajman - 26.09.2007 11:53 PM

Patrzę na Twoją listę pod kątem forumowej i widzę, że sporo na niej przez to się zmieni. I niewiele zabrakło do superniespodzianki, ale niespodzianek jest wiele.
A teraz uwagi na temat Twojego zestawienia. Numer 1 zdecydowanie jak dla mnie najsłabszy utwór w pierwszej 6, a przy okazji najsłabszy z BOH w zestawieniu.
I jeszcze jedno. Mam wrażenie, że dwie panie nie trafiły ze swoimi predyspozycjami wokalnymi do piosenek. Justyna znacznie lepiej od Kasi wypadłaby w Poniedziałku, a natomiast Kasia od Justyny w Wracam do domu.


- stavanger - 26.09.2007 11:56 PM

Yacy napisał(a):- Happysad – miało szansę debiutu tydzień temu, ale wykorzystało ją dopiero/już dziś i jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzą?
20 miejsce, to stanowczo za nisko Icon_razz
Yacy napisał(a):31 40 PONIEDZIAŁEK - Katarzyna Groniec
A to chyba przyszłotygodniowa nowość :->
Yacy napisał(a):46 -- HEY THERE DELILAH - Plain White T's
U mnie też debiutuje w tym tygodniu, a za tydzień na pewno będzie wyżej Icon_smile2


- kajman - 26.09.2007 11:58 PM

Yacy napisał(a):W poczekalni debiutuje jeszcze inny członek DM ze swoim zespołem Recoil, ale to było już wcześniej zaplanowane.
Tylko że pewnie u mnie nie dotrwa tak długo, żeby się utrzymać. Szkoda!


- ku3a - 27.09.2007 12:01 AM

a jednak BOH dali rade Icon_smile2.
Katie pieknie Icon_smile2. Icky wciaz zadziwia. Ladne skoki do dziesiatki Lionela i Arctic Icon_smile2.
Happysad - no taki wynik to mi sie podoba Icon_smile2.
z Bruce'a i Tori tez sie ciesze, ale juz z wypadku Marka Knopflera nie, choc przeciez u mnie tez wypadl. Mialem jednak nadzieje, ze u innych bedzie sobie lepiej radzic. A moja plyta wciaz nie dojechala Icon_confused2 .
wow, niezly skok "Old Yellow Bricks"!
ciesze sie z debiutu Plain White T's.

zlot... tez jeszcze nim zyje - zdjecia, relacje, dyskusje na forum...


- Yacy - 27.09.2007 12:05 AM

kajman napisał(a):Justyna znacznie lepiej od Kasi wypadłaby w Poniedziałku, a natomiast Kasia od Justyny w Wracam do domu.
Ksia zamiast Justyny? jakoże już znałem Twoje zdanie nt temat, ale Justyna zamiast Kasi o nie Icon_smile2 Mam nadzieje posłuchac koncertu i wierzę że tam udowodni że to Jej wokal powinien być w Poniedziałku Icon_smile2


- Yacy - 27.09.2007 12:06 AM

stavanger, Świetny avatar Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

Happysad za nisko? Spokojnie, spokojnie.


- Yacy - 27.09.2007 12:13 AM

ku3a napisał(a):Icky wciaz zadziwia.
mnie samego też, ale wracając ze zlotu słuchałem prwie całej mojej 100-ki i w tej chwili nie ma więcej niż 4 utworów, które mnie bardziej ruszają. A nawet ręka mi drgnęła aby byli oczko wyżej Icon_smile2 ale jeśli za tydzień się zawaham to tak sie stanie Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ale juz z wypadku Marka Knopflera nie,
no właśnie nie tylko u mnie wypadł. Ale od jutra zaczynam poważniej grać singel amerykański i ... zobaczymy. Najwyżej zawsze można samemu coś wybrać z płyty. Ja mam mp3 ale zapewne jutro wybiorę się do EMPIKU i zrobię sobie prezent w postaci CD Icon_smile2
ku3a napisał(a):zlot... tez jeszcze nim zyje - zdjecia, relacje, dyskusje na forum...
a ja dopiero po tym zlocie zaczynam na prawdę żałować mojej nieobecności na II zlocie Icon_frown Chociaz z drugiej strony wtedy musiałbym o wiele więcej poświęcić czasu, energi i sił na odpracowanie weekendu. Szczególnie przed, więc pewnie kimnął bym wcześniej niż Bobby Icon_smile2


- Lilian - 27.09.2007 01:12 AM

Yacy napisał(a):Ale nawiązując jeszcze do Zlotu, to jest jeszcze jeden utwór, który zyskał w ten weekend Icon_lol . To KINGDOM. Słuchałem go już w poprzednim tygodniu ale znalazł się w piosenkach oczekujących na wejście do top 100. Może by się załapał na 10 lub 9 dychę.
Liczę, że tak będzie!!! Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Słyszałem go w poczekalni i potem już w czasie „obrad” Icon_lol zlotu. Po za tym miał niezłą promocję Icon_wink2 .
Icon_razz Icon_wink2
Yacy napisał(a):Depeszami się jeszcze nie zaraziłem, ale DAVE'em tak, w końcu kto z kim przestaje takim się staje Icon_smile2.
nieźle, nieźle... Icon_smile2


- mrsap - 27.09.2007 01:36 AM

Szybko i od tyłu...

90 - Ooo!!! Nowy singiel Fall Out Boy. Liczyłem jednak na co innego. Może sobie wydam własny singiel... "You're Crashing, But You're No Wave" to chyba mój ulubiony utwór z tych, które nie wyszły na singlu. A "The Carpal Tunnel Of Love" chyba wyszło na początku, ale przegapiłem.

87 - No proszę!! Fuel jednak pojawił się na innej liście niż moja Icon_biggrin3

81 - Bardzo cieszy mnie debiut Salivy. Jest już nowy singiel, więc będę musiał się nim zainteresować niedługo...

65 - Jakiś nowy Seal?

46 - "Hey There Delilah" pojawia się już prawie wszędzie. Trzeba będzie zapolować na mp3...

39,40 - Nieźle sobie radzą obie cegły. Liczę na jeszcze lepszy wynik Icon_razz

34 - Nowego Veddera słyszałem tylko raz, w Minimaxie. Trochę mnie zaskoczył.

23 - Jak wysoko już jest Evans Blue Icon_biggrin3

22 - The White Stripes też wysoko w porównaniu do notowania przed moim wyjazdem. U mnie ten zespół ostatnio sporo stracił na tym, że nie był słuchany...

20 - Błagam!! Niech ktoś da jakiegoś linka do tego Happysad :->

Przed przeglądaniem dziesiątki liczę na to, że znów będzie zgodność 5/10.
Ale nie ma tak dobrze... Tylko połowa utworów jest u mnie na liście, a w dziesiątce już tylko jeden (moje pierwsze miejsce). Usprawiedliwia Cię duża liczba weteranów Icon_wink2

Pierwsze miejsce to totalne zaskoczenie. Na razie za mało słuchałem tego utworu, żeby coś o nim napisać...


- ku3a - 27.09.2007 02:45 AM

mrsap napisał(a):46 - "Hey There Delilah" pojawia się już prawie wszędzie. Trzeba będzie zapolować na mp3...
mysle, ze jak wezmiesz udzial w NL3 to polowanie bedzie owocne Icon_smile2
mrsap napisał(a):20 - Błagam!! Niech ktoś da jakiegoś linka do tego Happysad :->
poszlo mailem Icon_smile2


- Konrad - 27.09.2007 12:17 PM

Widzę że BOH rulez Icon_mrgreen Drugie miejsce też mi się podoba.


- stavanger - 27.09.2007 01:45 PM

Yacy napisał(a):stavanger, Świetny avatar Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
dzięki Icon_smile2
Yacy napisał(a):Happysad za nisko? Spokojnie, spokojnie.
Spokojnie, będe obserwował postępy Icon_razz


- Yacy - 27.09.2007 02:04 PM

mrsap napisał(a):81 - Bardzo cieszy mnie debiut Salivy. Jest już nowy singiel, więc będę musiał się nim zainteresować niedługo...
ja go poznałem przez listę spoza forum i nawet mi się spodobali
mrsap napisał(a):65 - Jakiś nowy Seal?
tak będzie nowa płyta. Trochę dziwne bo do tej pory mnie nie ruszał, a właściwie ruszał mnie po czasie. A teraz zobaczmy...
mrsap napisał(a):34 - Nowego Veddera słyszałem tylko raz, w Minimaxie. Trochę mnie zaskoczył.
Mi się podoba cała płtya - fakt że krótka, utwory po 1,5 , 2 minuty Icon_smile2 Ale świetna
mrsap napisał(a):Pierwsze miejsce to totalne zaskoczenie.
e bez przesady Icon_mrgreen


- Yacy - 27.09.2007 02:07 PM

Lilian napisał(a):Liczę, że tak będzie!!!
mi chodziło że miał szansę na góra miejsca 81-100 (9 lub 10 dycha), a nie 9, 10 miejsce Icon_cry Icon_cry Icon_cry
ale dzięki promocji Martyrki - być może Ją kojarzysz Icon_mrgreen - zahaczy o top30...


- Paweł - 27.09.2007 05:11 PM

W czołówce dużo tych już trochę starych utworów... Widzę że nadal Lionela lubisz.
Za to nowości w pierwszej pięćdziesiątce świetne! Tori Amos czy Interpol już tak trochę zaczynają nudzić, ale np. Bruce czy Happysad jeszcze nie i u mnie na liśćie radzą sobie świetnie. Icon_wink2
Poza Top50 już mniej nowości znam, ale jedną z lepszych jest nagranie lidera Depechów oczywiście. On również ostatnio awansował na mojej liście do Top 20. Icon_smile2


- tadzio3 - 27.09.2007 07:47 PM

Nowego Band Of Horses, czyli Twojego numeru 1 jeszcze nie znam, ale postaram sie to nadrobić.


- Lilian - 27.09.2007 09:51 PM

Yacy napisał(a):ale dzięki promocji Martyrki - być może Ją kojarzysz Icon_mrgreen - zahaczy o top30...
Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol


- p.u.r.h. - 28.09.2007 12:32 AM

Numer jeden był do przewidzenia Icon_mrgreen Trochę szkoda FTM, ale i tak zaskakująco długo się trzymali Icon_smile2 Niestety oba Deviny spadają Icon_confused FF też już chyba nic nie zdziałają... Na pocieszenie zostają mi awansiki Evans Blue, Serja i tego bardziej lubianego przeze mnie Antimattera Icon_smile2