Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu (/showthread.php?tid=44973)



dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu - thestranglers - 02.05.2019 07:16 AM

Kolejny temat możemy powiązać z dzisiejszym Polskim Topem Wszech Czasów w Trójce. Lombardu z 'Gołębim puchem' się tam nie spodziewam, ale Wasze ulubione fragmenty audycji być może w Opolu zabrzmiały. Icon_wink




RE: dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu - kajman - 02.05.2019 07:30 AM

Dla mnie Opole '77 było najlepszym w historii. Z niego pochodzi ostatnie nagranie Budki przed rozstaniem z Cugowskim (tutaj niestety w skróconej wersji). I jest to moje ulubione nagranie zespołu.
Budka Suflera - Komentarz do pewnej legendy



RE: dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu - miszony - 02.05.2019 09:17 AM

Znamienny 97 rok i koncert , którego się nie zapomina.



RE: dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu - AKT! - 02.05.2019 11:10 AM

to był faktycznie niezapomniany koncert

ode mnie też osiecka, ale z 1967:



RE: dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu - neo01 - 02.05.2019 11:33 AM

Koncerty wspomnieniowe to zdecydowanie najlepsze momenty tego festiwalu w ostatnich latach.
Ten z 2011 jakoś szczególnie utkwił mi w pamięci, a w szczególności to wykonanie:

Sonia Bohosiewicz - Rebeka


RE: dzień 161 - piosenka z festiwalu w Opolu - prz_rulez - 11.05.2019 01:30 AM




Niestety, nie wrzuce fenomenalnej wersji live, gdyz z powodu jakichs fagasow, ktorzy rzekomo reprezentuja TVP, klipy zniknely z İnternetu (to tak a propos dawnej dyskusji o prawach autorskich).
A z tych, ktore znam juz nie z retrospekcji - to niech bedzie "Jeszcze jeden taki dzien" Marty z 2003 roku... ktorego juz w ogole nie ma na Youtubie Icon_lol . Szczesliwie kiedys w nocy w Radiu Rzeszow puscili cala plyte z koncertu Premier i mialem okazje nagrac ten numer. Poszukam czy mam gdzies ten utwor.