Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 146 - Utwór na czyjeś (lub Twoje) urodziny - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 146 - Utwór na czyjeś (lub Twoje) urodziny (/showthread.php?tid=44926)



dzień 146 - Utwór na czyjeś (lub Twoje) urodziny - thestranglers - 28.04.2019 12:10 AM

EVENo, na Twoje urodziny ciągłych pomysłów na życie i muzykę, byś zarażał swoim pozytywnym nastawieniem wszystkich wokół! W prezencie pohałasujemy przy Dire Straits - The Man's Too Strong, niech sąsiedzi wiedzą, że dziś świętujesz! Icon_wink




RE: dzień 146 - Utwór na czyjeś (lub Twoje) urodziny - EVENo - 28.04.2019 12:56 AM

A niech Cię piorun trzaśnie! Icon_biggrin Dziękuję! Dobór piosenki absolutnie fenomenalny i uwierz mi, że moi sąsiedzi bardzo dobrze znają ten utwór Icon_biggrin Znaczenie jest podwójne, bo pochodzi on z płyty, która kojarzy mi się z urodzinami mojego Chrzestnego, ujka Darka, wielkiego fana Knopflera, który ukształtował mnie muzycznie i gdyby nie on, mój Top Wszech Czasów wyglądałby zupełnie inaczej, niż wygląda. Obiecuję opowiedzieć o tym więcej podczas przyszłorocznej edycji Icon_wink

Tymczasem jeszcze raz dziękuję. Cieszę się, że tu jestem Icon_smile


RE: dzień 146 - Utwór na czyjeś (lub Twoje) urodziny - neo01 - 28.04.2019 11:00 AM

Czy to zbieg okoliczności? Icon_wink
Ode mnie również wszystkiego naj... naj... najlepszego i najmuzyczniejszego, drogi Arturze! Icon_smile

A ja podejdę do tematu bardziej ogólnie:

The Beatles - All You Need Is Love



RE: dzień 146 - Utwór na czyjeś (lub Twoje) urodziny - thestranglers - 28.04.2019 12:07 PM

neo01 napisał(a):Czy to zbieg okoliczności?
oczywiście, że nie, zresztą we wtorek i w czwartek też nie będzie Icon_lol


RE: dzień 146 - Utwór na czyjeś (lub Twoje) urodziny - EVENo - 29.04.2019 05:39 PM

A no tak, wyzwanie trzeba odbębnić Icon_wink

Robbie Williams - LET ME ENTERTAIN YOU