Największe forum list przebojów Mycharts.pl
podsumowanie 1400 notowań - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: ku3a - lista przebojów (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: podsumowanie 1400 notowań (/showthread.php?tid=44920)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: podsumowanie 1400 notowań - tadzio3 - 15.07.2019 09:44 AM

Dziękuję za zestawienie Icon_smile Jeszcze nie sprawdzając wyników sądziłem, że Metallica będzie miała max 15 numerów jeden, a tak realnie ok 10, a tu proszę, aż 20. No no i tutaj deklasuje rywali, chociaż SOAD też wspaniały wynik. No i Kult + Kazik ma 15 numerów 1, co Kazikowi daje świetny rezultat.
Zaskoczył mnie Liroy, że miał aż 3 piosenki na szczycie Icon_smile
Teraz do grona zespołów z co najmniej 3 numerami 1 dołącza Rammstein Icon_smile2


RE: podsumowanie 1400 notowań - ku3a - 15.07.2019 08:46 PM

tadzio3 napisał(a):Zaskoczył mnie Liroy, że miał aż 3 piosenki na szczycie Icon_smile2
miał swój czas Icon_wink2. były wakacje, w czasie których Liroy bezwzględnie królował na mojej liście Icon_smile2. w płytach zresztą też Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Teraz do grona zespołów z co najmniej 3 numerami 1 dołącza Rammstein Icon_smile2
zgadza się Icon_smile2. a dotychczas miał tylko 1.


RE: podsumowanie 1400 notowań - tadzio3 - 15.07.2019 11:37 PM

ku3a napisał(a):miał swój czas
A jakie to były kawałki? "Scyzoryk", "Scoobiedoo ya"?


RE: podsumowanie 1400 notowań - Miszon - 16.07.2019 12:28 AM

Ach wakacje 1995, EP-ka "Scyzoryk" leciała u nas na każdym kroku. Kolega spisał ze słuchu tekst "Korrby" i zyskał szacunek całej dzielni, bo trwało to pewnie bardzo długo (jak zapisać "fana nana jak śpiewał Staszek Sojka i łab ba buluma jak bom digidugis", albo "digibeba! Dagadaga dagadigijaga" Icon_lol ).
Ja spisałem ze słuchu z kolei "Scoobi doo ya" i to nie z kasety magnetofonowej, tylko z wideo, bo nagrania nie grała Trójka. Leciało w Clipolu, nagrałem sobie i pieczołowicie cofałem i pauzowałem na VHS Icon_wink2 .

Z takich spisywanych tekstów rekord jednak pobiło "12 groszy" Kazika, które zresztą spisałem, zajęło to coś ze 4 strony w zeszycie a5 w kratkę. A potem, z racji że kawałek trwał 6:02 o ile pamiętam, to skasowałem bo uznałem że w sumie co najważniejsze z niego to już mam i szkoda kasety, można nagrać coś innego Icon_razz , można sobie śpiewać bez taśmy.


RE: podsumowanie 1400 notowań - Miszon - 16.07.2019 12:50 AM

Wracając jeszcze do piosenek i miejsca trzeciego: z tej całej wielkiej trylogii Aerosmith akurat Amazing najmniej mi podchodziło, za to z kolei teledyskiem najbardziej.

Ale niedawno sobie obejrzałem go, po jakiejś dłuższej przerwie i stwierdziłem że raz to się trochę zestarzał (cóż, efekty specjalne z tamtego okresu nieco trącą myszką. Za to dopiero niedawno VR weszło jakoś szerzej na rynek, a przecież już wtedy miał to być hit, z takie filmy jak "Kosiarz umysłu" czy też ten teledysk były niejako reklamą nowej technologii. A tu okazało się, że minęło prawie 25 lat zanim faktycznie można było spróbować VR w rozsądnej cenie i dostępności). Dwa, że nie jest już taki hot jak wtedy. A może raczej trzy, czyli że ja się zestarzałem, a Alicia w tym teledysku nie i że tak powiem wypadła już z mojej orbity zainteresowań ze względu na PESEL Icon_neutral .


RE: podsumowanie 1400 notowań - ku3a - 22.07.2019 10:45 PM

tadzio3 napisał(a):A jakie to były kawałki? "Scyzoryk", "Scoobiedoo ya"?
było podobnie jak z Rammsteinem teraz Icon_wink2. tzn. 3 kawałki tego samego wykonawcy były po kolei na szczycie. najpierw "Korrba" (2 razy), potem "Scoobiedoo Ya" (1 raz), a później "Scyzoryk" (3 razy). tyle że sumaryczne wyniki na szczycie Rammsteinu są zauważalnie lepsze Icon_smile2. i staż też już lepszy.
Miszon napisał(a):Kolega spisał ze słuchu tekst "Korrby"
ja nie spisywałem, ale tyle razy tego słuchałem (całej płyty), że duże fragmenty do tej pory pamiętam Icon_wink2.
Miszon napisał(a):stwierdziłem że raz to się trochę zestarzał
ja akurat tak nie uważam Icon_smile2.


RE: podsumowanie 1400 notowań - tadzio3 - 23.07.2019 08:52 AM

ku3a napisał(a):było podobnie jak z Rammsteinem teraz . tzn. 3 kawałki tego samego wykonawcy były po kolei na szczycie. najpierw "Korrba" (2 razy), potem "Scoobiedoo Ya" (1 raz), a później "Scyzoryk"
Potem pewnie już nawet żaden jego kawałek nie trafił do top 10.

No i czekam już na kolejne podsumowanie Icon_smile


RE: podsumowanie 1400 notowań - ku3a - 23.07.2019 11:20 PM

tadzio3 napisał(a):Potem pewnie już nawet żaden jego kawałek nie trafił do top 10.
4 trafiły Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):No i czekam już na kolejne podsumowanie Icon_smile2
będzie, będzie Icon_wink2. na razie bardzo krucho z czasem.