Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! (/showthread.php?tid=44898)



Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! - Szymek79 - 26.04.2019 09:42 AM

"ME!" z gościnnym udziałem wokalisty Panic! At The Disco Brendona Urie to nowy singiel amerykańskiej wokalistki Taylor Swift.

[Obrazek: 81gw-EAWjCL._SS280_.jpg]




RE: Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! - EVENo - 26.04.2019 11:03 AM

Szymek79 napisał(a):z gościnnym udziałem wokalisty Panic! At The Disco Brendona Urie
Brzmi to dosyć zabawnie zważywszy na fakt, że Brendon Urie jest w tej chwili jedynym członkiem Panic! At The Disco Icon_lol

A co do samego klipu to Tejla dokonała czegoś niesamowitego - sprawiła, że teledyski pełne ruchu, efektów specjalnych i na które wydano zapewne mnóstwo pieniędzy... stały się tak powtarzalne, że aż nudne. Niby w każdym coś innego, ale generalnie to w każdym jest dokładnie to samo. Taki trochę efekt kobry, bo to wręcz zdumiewające, że teledysk, w którym tyle się dzieje niczym mnie nie zachęca do dalszego oglądania.


RE: Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! - AKT! - 26.04.2019 12:31 PM

klipu jeszcze nie widziałem, ale piosenka jest bardzo generyczna; nie wpuszczam na plejkę


RE: Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! - dejmieeen - 26.04.2019 01:58 PM

Taylor Swift włamała się do studia P!atD, ukradła pierwszą, lepszą piosenkę, a wychodząc Brandon ją nakrył i postawił ultimatum - albo nagrywamy duet, albo dzwonię na policję. I tak oto powstała ten numer. Oczywiście hit będzie w USA, bo to Taylor, ale to samo w sobie jest bardzo przeciętne i poniżej oczekiwań. Refren wszystko psuje, moim zdaniem.


RE: Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! - Gaspard - 26.04.2019 05:21 PM

Sam utwór całkiem przyjemny, ale faktycznie, zbyt generyczny i mało wyrazisty. "Look What You Made Me Do" przynajmniej było charakterystyczne, zapamiętywalne i mocno odstające od reszty ówczesnego rynku muzycznego. A tutaj ....
Mam wrażenie, że w świecie szeroko rozumianej muzyki popowej brakuje jakiś wyrazistych jednostek, które potrafiłyby wyróżnić się z tłumu i stworzyć coś, co zapamiętywane będzie na długie lata. Po "Reputation" liczyłem, że Taylor pójdzie właśnie w tym kierunku i postawi na coś bardziej... nietypowego? Eksperymentalnego? No ale chyba trochę się zawiodłem Icon_neutral


RE: Taylor Swift feat. Brendon Urie - ME! - Szymek79 - 02.05.2019 11:42 AM