Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 123 - piosenka zespołu, który chciałbyś, żeby się nie rozpadł - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 123 - piosenka zespołu, który chciałbyś, żeby się nie rozpadł (/showthread.php?tid=44329)



dzień 123 - piosenka zespołu, który chciałbyś, żeby się nie rozpadł - thestranglers - 16.03.2019 01:08 AM

Już nawet nie wiem czy się rozpadli czy nie, ale na pewno tego bym nie chciał, bo póki są to jest szansa, że Artur do nich wróci... Icon_wink

Peggy Sue Nie Wyszła Za Mąż, czyli jeden z bohaterów drugiego planu na Miłości.




RE: dzień 123 - piosenka zespołu, który chciałbyś, żeby się nie rozpadł - EVENo - 16.03.2019 01:24 AM

Nie rozpadli się, choć kojarze tylko że koncertują na darmowych festiwalach Icon_wink I grają raczej bez polotu Icon_razz2

Ja swoją propozycję wrzucę gdy będę miał dostęp do komputera.


RE: dzień 123 - piosenka zespołu, który chciałbyś, żeby się nie rozpadł - kajman - 16.03.2019 10:10 AM

Sporo takich zespołów było, ale chyba najbardziej żal mi jednej z najciekawszych polskich grup, która niestety nie nagrała nawet jednej płyty.
Woo Boo Doo - Ja mam fijoła



RE: dzień 123 - piosenka zespołu, który chciałbyś, żeby się nie rozpadł - EVENo - 16.03.2019 04:49 PM

Sprawdzam jakie zespoły lubię, ale już nie istnieją, ale niemal każdy z nich się rozpadł przez śmierć jednego z członków. Jedynymi wyjątkami zdają się być Oasis (któremu rozpadł dobrze zrobił, bo Noel solo bardziej mnie przekonuje, niż ostatnie płyty zespołu) oraz Guns N' Roses, które poniekąd się reaktywowało.

A tak, no i może jeszcze oni Icon_wink
Blenders - CIĄGNIK



RE: dzień 123 - piosenka zespołu, który chciałbyś, żeby się nie rozpadł - neo01 - 16.03.2019 05:34 PM

Hey i T.Love póki co zawiesili tylko działalność, więc ich tu nie umieszczę. Niewiele jest odpowiednich bytów, sięgnę więc do dawnych czasów...

Breakout - Na drugim brzegu tęczy