Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Riverside - 02 Panic Room - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Riverside - 02 Panic Room (/showthread.php?tid=44)

Strony: 1 2


Riverside - 02 Panic Room - stavanger - 20.06.2007 07:29 PM

Światło dzienne ujrzał nowy singiel naszej eksportowej grupy Riverside.
Zatytułowany jest "02 Panic Room" i zawiera 4 utwory:

1. 02 Panic Room
2. Lucid Dream IV
3. Back To The River
4. 02 Panic Room (remix)
[Obrazek: skala.php?id=2809&x=200]

W kompozycji "Back to the river" wpleciony został motyw z "Shine On You Crazy Diamond"


- Gary - 20.06.2007 07:52 PM

Promuje pewnie ich nową płytę R.E.M. Icon_wink2

mógłbym prosić na skrzyneczkę Icon_mrgreen


- mrsap - 20.06.2007 08:04 PM

ooo, ja też poproszę Icon_razz


- saferłel - 20.06.2007 08:25 PM

Ja też proszę. Jak będzie to takie jak R.e.M (nie styl, ale poziom) to zapowiada się świetnie ;P

PS - Stavanger - świetny avatar, jedna z moich ulubionych płyt Genesis - wspaniała.


- ku3a - 20.06.2007 08:37 PM

po pierwsze - kurcze, jeszcze wczoraj szukalem tego na merlinie i nie bylo! A dzisiaj jest Icon_smile2
po drugie - czy R.E.M. ma w koncu wyjsc we wrzesniu? Bo ostatni termin jaki zarejestrowalem to byl lipcowy, ale to dane sprzed jakiegos pol roku.


- saferłel - 20.06.2007 08:46 PM

Lipiec? Już w grudniu ubiegłego roku było wiadomo, że R.E.M ma wydać płytę w Sierpniu lub Wrześniu. W Lipcu, a konkretnie w pierwsze 4 dni, grupa daje jedyne w tym roku koncerty w Dublinie. I tam ma zostać zaprezentowany nowy materiał, oczywiście nie cały, ale pewnie jakieś 3,4 może 5 kompozycji planowanych na nowy album...podobno to ma wyjść na DVD i CD. A do tego będą pewnie przecieki na youtube bo ktoś sfilmuje, więc już niedługo Icon_biggrin


PS - Mike Mills na swoim blogu napisał, że prace nad płytom idą w dobrym kierunku i że mają wiele świetnych kawałków już ;D


- stavanger - 20.06.2007 08:48 PM

W styczniu tego roku, czytałem o terminie wrześniowym - a to już nie długo Icon_wink2


- Gary - 20.06.2007 08:48 PM

ja się dzisiaj dowiedziałem o tej płycie na RYMie. Nawet okładki jeszcze nie widziałem, ani tracklisty. Pisze, że płyta wychodzi we wrześniu.


- ku3a - 20.06.2007 08:48 PM

nie jestem pewien czy o tym samym "R.E.M." mowimy Icon_lol


- stavanger - 20.06.2007 08:50 PM

Żeby nie było wątpliwości, mowa jest o zespole Riverside i płycie "Rapid Eye Movement" Icon_cool2


- Gary - 20.06.2007 08:54 PM

stavanger napisał(a):"Rapid Eye Movement"
dokładnie o to mi chodziło Icon_cool2


- ku3a - 20.06.2007 08:58 PM

no mi tez o nic innego Icon_cool2


- Gary - 20.06.2007 09:02 PM

Bardzo lubię takie niespodzianki, bo nie spodziewałem się nowego Riverside w tym roku. Liczę, że to będzie ich 3 świetna płyta. Icon_smile2


- ku3a - 20.06.2007 09:05 PM

ze bedzie w tym roku to wiedzialem od dawna, ale tak jak pisalem wczesniej, spodziewalem sie, ze nawet w lipcu.
moze niektorych zaskoczy, ze czekam na ta plyte, bo przeciez zwolennikiem "Conceiving You" nie bylem, ale tak jak juz kilka razy pisalem, cala plyta bardzo mi sie spodobala. Wlasnie w tej chwili skonczylo sie pierwsze odsluchanie "Icky Thump", wiec moze teraz "Second Life Syndrome"?...


- Campari - 21.06.2007 01:37 AM

no no, mimo ze ten gatunek mnie ostatnio nie przekonuje, to jednak Riverside nagrali dobra piosenke, a moze bedzie sie podobac jeszcze bardziej Icon_mrgreen do tej pory juz ja kilka razy slyszalem, np. w NMP, bo jakos tak pozno spac poszedlem, a tu w radiu slysze to nagranie i naprawde dobrze zagralo i jeszcze Pure Rock Revolution, tez niczego sobie Icon_biggrin3


- Yacy - 21.06.2007 08:42 AM

ku3a napisał(a):po pierwsze - kurcze, jeszcze wczoraj szukalem tego na merlinie i nie bylo! A dzisiaj jest

ano jest i to w cenie 6 zł!!! już do mnie jedzie Icon_smile2


- saferłel - 21.06.2007 10:39 AM

ku3a napisał(a):no mi tez o nic innego Icon_cool2

Haha Icon_wink No tak, nawet ja się dałem zaplątać. Ale przy okazji ci trochę o R.E.M napisałem i jesteś poinformowany. W sumie oba krążki R.E.M-u i R.E.M Icon_biggrin wychodza pewnie w bardzo podobnym czasie.


- tadzio3 - 21.06.2007 11:02 AM

Czekm z nicerpliwością na nowy Riverside, chociaż również jestem zaskoczony, że już w tym roku jest album. Singielka jeszcze nie słyszałem.


- ku3a - 21.06.2007 11:40 AM

Yacy napisał(a):ano jest i to w cenie 6 zł!!! już do mnie jedzie
jakis czas temu widzialem gdzies reklame tego singla i dlatego go wypatrywalem na Merlinie. Tyle ze w reklamie byla cena 4.99, a wiec ponad 20% mniej Icon_wink2. Tez juz zamowilem Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ale przy okazji ci trochę o R.E.M napisałem i jesteś poinformowany
same plusy Icon_smile2.
co prawda ostatnie nagrania R.E.M. mnie nie przekonuja, ale zawsze jest szansa, ze w koncu to sie zmieni. Na to licze.


- Campari - 21.06.2007 05:39 PM

a ja bylem dzis w Saturnie w Zlotych Tarasach (100x lepsze zaopatrzenie niz w Saturnie w Arkadii) i kupilem sobie ten singiel z 9.99, no trudno troche przeplacilem Icon_mrgreen oprócz tego kupilem jeszcze w koncu The White Stripes za 42.90, czyli w sumie bardzo podobnie jak w merlinie

teraz pytanie do posiadaczy oryginalu TWS: czy zauwazyliscie pewien polski znany budynek we wkladce do ich plyty? Icon_biggrin3