Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kicz TV - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Waszym zdaniem (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Wątek: Kicz TV (/showthread.php?tid=43961)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kicz TV - EVENo - 03.04.2020 11:27 AM

W rywalizacji najgorszych wstępów piosenek, mocnym zawodnikiem jest JEZUUUUU w wykonaniu RH+. Kto nie śpiewał, nie zna smaku gimbazy.





RE: Kicz TV - EVENo - 10.04.2020 06:44 AM

Już sam sens powstania tego coveru wydaje się nie istnieć, ale co tam piosenka - ten teledysk! Pełny stadion patosu, chciałoby się rzec, ale niestety emocje bohaterów wyglądają tak prawdziwie, jak ten stadion właśnie. Miałem grę na starego Sony Ericssona, która miała lepszą grafikę.

Podobno piosenka jest przebojem wszech czasów w Brazylii, więc zastanawia mnie, czy reżyser tego klipu przypadkiem nie wiedział doskonale, co robi, tworząc dla międzynarodowej gwiazdy muzyki rozrywkowej tak niskobudżetowy chłam z fatalną grą aktorską. Moja mama na przykład uwielbia takie telenowele.




RE: Kicz TV - EVENo - 19.06.2020 12:56 PM

Cholera no, już tyla razy obiecałem sobie, że przestanę zaniedbywać ten temat, ale cały czas o nim zapominam Icon_sad

Na szczęście od czasu do czasu ktoś mi o nim przypomni. Dziś był to zespół Within Temptation, który w maju udostępnił na swoim kanale jeden ze swoich starszych teledysków.

Po raz pierwszy na naszym kanale: oficjalny videoklip do piosenki Ice Queen pochodzącej z albumu Mother Earth (2000)

Ja tam się nie dziwię, że trzymali go w ukryciu przez dwadzieścia lat.




RE: Kicz TV - Sundrajta - 19.06.2020 07:17 PM

Bajerancko latają te iskierki lodu. Icon_twisted


RE: Kicz TV - EVENo - 10.04.2021 11:12 PM

Tak jak uwielbiam głos tego człowieka, tak nie wyrobie z tego teledysku xD Francuski Krzysztof Krawczyk? Garou. Piękny wokal, tylko zjedzony przez tymczasową modę. Szkoda, bo piosenka broni się wspaniale, ale teledysk jest gênant.




RE: Kicz TV - EVENo - 26.04.2021 06:32 AM

Nie ma to jak oglądać memy, których nikt oprócz mnie nie rozumie o 6 rano Icon_biggrin

Oto piosenka (i teledysk) zapaleńców z Holandii. Fani wyścigów samochodowych, a co za tym idzie, również Maxa Verstappena. Choć piosenka powstała w 2016 roku, to dopiero niedawno została odkryta przez szersze grono widzów Formuły 1, a co za tym idzie, stała się memem.




RE: Kicz TV - EVENo - 22.08.2021 04:43 AM




RE: Kicz TV - EVENo - 13.09.2022 12:35 AM

Oj długo mnie tu nie było, ale pora reaktywować wątek, bo oto dowiedziałem się właśnie, że Knights Of Cydonia ma teledysk.
Uwielbiam, kiedy ktoś wkłada tyle nakładu pracy, budżetu i postaranka, na coś tak bezsensownego Serce




RE: Kicz TV - EVENo - 17.09.2022 03:01 AM

Zapewniam Was, że długo się nie pozbieracie po tym przeboju.

Znalezione dzisiaj, z jakiegoś powodu na TV4 xD



RE: Kicz TV - EVENo - 21.10.2023 09:20 AM



Przypomniałem sobie o tym klipie.

Przypomniałem sobie o tym forum.


RE: Kicz TV - kajman - 21.10.2023 10:13 AM

EVENo napisał(a):Przypomniałem sobie o tym forum.
Chytba wcześniej widziałem w wątku BST, ale może mi się przywidziało. Icon_wink